Günün Melek Kartı – Salıvermek, Serbest Bırakmak

release the balloons

Baş Melek Michael (Mikail) ile birlikte çalışarak bundan böyle size ve amacınıza hizmet etmeyen şeyleri serbest bırakın

Arkadaşlar, son haftalardaki temamız aynen devam ediyor. Yeniye hazırlanmak için eskiyi sevgiyle bırakmamız gerekiyor. Dün Gabriel (Cebrail)’in mesajı da aynen bunu söylüyordu. Bu sefer Michael bize sesleniyor:

Michael ilahi amacınız hakkındaki sorularınıza cevap olarak bu kartı gönderiyor. Belki onun ne olduğu hakkında bir fikriniz var ama nasıl ilerleyeceğiniz konusunda çekinceleriniz var. Ya da belki hayatınızın misyonunu anlama yolunda tıkanmış hissediyorsunuz. Bu düşünceleriniz Michael’ın yardım etmek amacıyla şu mesajı size iletmesine sebep oluyor:

Yüksek Benliğiniz ilahi amacınızın ne olduğunu kesinlikle biliyor ve o yolda yürümeye hazır. Yüksek Benliğiniz aynı zamanda sizi ve amacınızı destekleyecek akışa da bağlı. Doğal halinize ulaşabilmek için, Michael yolunuzda engel olan her şeyi salıvermenize yardımcı olacak. O şeyler büyük ihtimalle ego temelli endişeler veya ego temelli aktivitelerdir.

Elinize bir kalem ve kağıt alarak sessiz bir yere oturun ve sayfanın tepesine “Michael, bütünüyle hayatımın amacına hizmet etmek ve sapmadan hayat yolumda ilerlemek için neleri salıvermeliyim?” diye yazın. Derin nefeslerle kaslarınızı gevşetin ve aklınıza gelen şeyleri listeleyin. Bunlar düşünceler, resimler, anılar, duygu ya da kelimeler olabilir. Tamamen anlamlarını çözemeseniz de size gelen her şeyi not alın. şimdi o kağıdı alın ve bir törenle yok edin. Kağıdı yakabilir, gömebilir ya da suda çözülmesini bekleyebilirsiniz. O sırada şöyle söyleyin: “Şu anda en yüksek yararıma olmayan her şeyi salıveriyorum.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

2 comments

  1. Benim yorumlarım biraz uzun oluyor ama inanın ben blog acsam sırf sizin gibi blogumu başarılı ve daimi tutabilecegimi düşünmüyorum 🙂 bakıyorum ki şu,bu yazıda enerji yüksek ışık iscileriyle simdi de bulunmanın güzelliğinden ve heyecanından paylaşmadan duramıyorum .. :))

    Beğen

    1. Sevgili Aslı, paylaşımlarınız çok güzel ve uzun. Bazıları ise bu bloga tam olarak uymuyor. Aslında bence siz de bir blog başlatın. Her gün yayın yapmak zorunda değilsiniz, ilham geldikçe paylaşırsınız… Sevgilerimle.

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.