Günün Melek Kartı – Yeni Bilgiler Geliyor

book

Sizi bekleyen yeni bilgiler var, onları öğrenmeye açık olun

Arkadaşlar, bu daha dünkü yazımda bağlantısını verdiğim ve 14 Haziran tarihinde yayınlamış olduğum kartın aynısı. Aslında ben tekrardan hoşlanmam ama melekler bu mesajın içinize iyice işlemesini ve kendinizi yeniye açmanızı istiyorlar. O yüzden kısa süre içinde yeniden yayınlanıyor. Yeni bilgilerin hangi yollardan geleceğini bilmiyoruz ama evren hepimize en uygun şekilde bu bilgi akışını hazırlar. Bir kitap, işyerinde bir eğitim, belki televizyonda göreceğiniz bir belgesel ya da doğrudan kaynaktan meditasyon aracılığıyla yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Kartımız şöyle diyor:

Bu kart sizi ilgilendiren konu ya da konularda araştırma yapmanızı ve yapmakta olduğunuz araştırmaları tamamlamanızı istiyor. Bu kart geldiğinde, zaten yapmanız gerektiğini bildiğiniz bir işe başlamanız ya da başladıysanız da artık hareketsizliğe düşmeyip yarım bırakılan işi tamamına erdirmeniz gerektiği konusunda bir çağrı almaktasınız.

Bu kart aynı zamanda sizi meditasyon yapıp Evrenle bir sohbete yönlendirmektedir. Eğer açık bir kalp ve zihinle dinlerseniz, istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz ve bu soruların hepsi cevaplanacaktır. Size gelen geri bildirimlere, bilgilere güvenin! Bunları yazın ve diğer kişilerle paylaşmayı da düşünün. Bir İndigo olarak, size gelen gerçek ilahi yönlendirme ve bilgileri  çok kolay tanıma ve anlama becerisine sahipsiniz. Öğrendiğiniz gerçekler şu anda geleceğinize pek hizmet etmiyormuş gibi görünse de, lütfen meleklerin sizi çok özel bir sebepten dolayı bu bilgilere yönlendirdiğine güvenin. Bunun sebeplerini şu anda hemen bilmenize gerek yok. Bu konuya sizi mutlu edecek, size keyif verecek bir şey olarak bakın ve yeni şeyler öğrenin!

Teşekkürler Michael ve İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

2 comments

  1. Sizin sayenizde her zaman yeni şeyler öğrenmeye hazırız, açığız vede öğreniyoruz inanın ki çok büyük huzur duyuyorum sizden can dostumuz Mor Alev iyiki varsınız ❤

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.