Günün Melek Kartı – Araba: İlerleme ve Başarı

Edwardian Beauty of The Motor AgeArchangel Metatron

Önemli bir başarı; Özdisiplin ve irade gücü; Toplumda tanınma

Arkadaşlar, Yaz Gündönümü enerjilerini sindirdikçe içimizdeki değişim de hız alıyor. Haftalardır bize kartlar iyi fikirler, başarıya giden yollar ve dualarınızın cevabı aslında içinizde diyorlar ve artık en sonunda bugün Metatron “Başaracaksınız!” mesajı veriyor.

Yandaki 1920lerden kalma Araba Klubu Posterini günün resmi olarak seçtim, çünkü kadınların oy verme hakkının bile olmadığı bir zamanda cesur birkaç kadın “bizim aklımız da, yeteneklerimiz de eksik değil, biz eşitiz” diyerek yola çıktılar. Ve araba bile kullanmaya başladılar. Sizin şimdi aklınıza gelen çözümler, gitmek istediğiniz yol, kendinize seçtiğiniz hedef başkaları için ulaşılmaz, imkansız ve düpedüz mantıksız gelebilir, ancak siz sadece kendi kalbinizi dinleyin ve aynı dün Michael’ın söylediği gibi cesaretle yola koyulun. Bugünkü kart çok güzel!

Araba kartı ileriye doğru atılacak büyük bir adımın simgesidir. Yeniliğin iyi şeyler getireceğini ve sevindirici olacağını gösterir. Kendinden emin ve yürekli, ileriye doğru yapılacak bir hamlenin, macera hevesinin ve riske atılmaya hazır olmanın, bağımsızlığın habercisidir. Ancak sakin ve ne istendiği konusunda net olmalı. Yeni gelişmiş ancak çok güçlü kendinden emin olma duygusu da bu kartla beraber gelir. Önemli olan duygu ile akıl, irade ile eğilim ve istek arasındaki çelişkilere son vermektir.

Bu kartın ek anlamları bir seyahat, terfi ya da ödüldür.

Archangel Metatron’un özelliklerinden biri önceliklerinize yoğunlaşabilmeniz için motivasyon ve enerji seviyenizi artırmaya yardımcı olmasıdır. Bugün hem güzel hem de yoğun bir gün olacak. Kendinizi kararsız ya da yorgun hissederseniz Metatron’u çağırın. Ne olursa olsun kendinizi geride tutmayın, gelen ilhama kulak verin ve ileri gidin. Karşınıza çıkan fırsat ve önerilere önyargıyla yaklaşmayın, onlara bir şans tanıyın.

Teşekkürler Metatron!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. iyi misiniz merak ettim… yazılarınızı okuyamayınca .sevgiler.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.