Günün Melek Kartı – Geçmiş Yaşamların Etkisi

foot stepsBu durumun temeli geçmiş yaşamlarınızın birinden kaynaklanıyor. Hatırlamak, öğrenmek, şifalandırmak ve serbest bırakmak için meleklerinizden yardım isteyin

Hmmm, bu kart bizi ilk defa ziyaret ediyor. Hem de – evet, bıktınız biliyorum ama yine de söyleyeceğim – Büyük Kare Açının zirvesinden doğru sesleniyor. Çok önemli bir zaman diliminde, önemli bir uyarı olarak geliyor.

Arkadaşlar, bunu anlatmak zorundayım: Bu blogu okuyan sizlerin çoğunluğu büyük ihtimalle bu yaşadığınız hayatla ilgili bütün temizliği yaptınız, çoktan geçmiş hayat ve kolektif temizliğe geçtiniz. Geçmiş hayatla ilgili karma temizliği çoğunuz tarafından iyi bilinen bir olgu, ancak kolektif temizlik ne demek? Sizin, benim gibi insanlar – bu noktada öfleyip pöflemeye başladım – hayat kontratına sadece kendi benlikleri ve Gaia için değil ama insanlığın kolektifi için de çalışmayı eklediler. Bu henüz uyanamamış kişilerin karmasını, toplumların, milletlerin ve hatta ülkelerin, kıtaların da karmasını kapsıyor. (Hepimize kolay gelsin!) “Bilseydim o hayat kontratını asla onaylamazdım” diyenleriniz olacaktır. Ben de bazen bunu düşünüyorum. Ancak, artık biliyoruz ki hepimiz geçmişte en az bir defa yükseldik, yani hepimiz birer “Yükselmiş Usta” yız, tıpkı St. Germaine, Sanat Kumara, Gandhi ya da Maitreya gibi. 3 boyutlu düşünce sistemiyle en sıradan sayılacak kişilerin bile seanslarım sırasında ne kadar yüce ve kendine has varlıklar olduklarını her gün, günde iki defa görüyorum. Eğer bu görevi başaramayacak olsaydık, asla üstlenmemize izin verilmezdi. Bizler cephedeki askerler, ön safhadaki takımız, şanslıyız ki her türlü yardım ve mühimmat bize veriliyor. Bu kartı o gözlerle görmenizi rica ediyorum:

Şu anda aklınızda olan durumu geçmiş hayatlarınızdan birinde olan deneyimler ve duygular etkiliyor. Geçmiş hayatlarınızda çok hak ederek kazanmış olduğunuz bilgeliğiniz var. Sezgilerinizi ve altıncı hissinizi dinleyerek, o bilgeliğin günümüzdeki durumu yönlendirmesine izin verin. O sezgisel dürtüler eski yaşamlarınızda kazandığınız bilgilerin bir sonucudur- onlara güvenin!

Bu dönemde geçmiş yaşamlarınızdan gelen kişiler kendilerini size tanıtacaklar. Onların arasında İkiz Alevleriniz, Ruh Dostlarınız ve Ruh Ailenizden bireyler olabilir. Bu kişilerin hepsiyle karmik bağlarınız var. Geçmiş hayatlarınızda onlarla olan ilişkileriniz acılı olmuş olabilir, ancak bu sizin o karmayı dengeleme, kısır döngüyü kırma ve yeniden, tekrar tekrar aynı şeyleri yaşama sıkıntısından kurtulma şansınız. İsmi “Tanrı’nın Sırları” anlamına gelen Baş Melek Raziel size yardım etmek istiyor. Raziel özellikle geçmiş yaşam anılarını anlayıp sindirmenize ve temizlemenize yardımcı olur. Raziel diyor ki:

Sessiz bir yerde kendinize birkaç dakika ayırın. Şunları içinizden ya da yüksek sesle söyleyin:

“Baş Melek Raziel, seni yardıma çağırıyorum. Lütfen beni geçmiş yaşam deneyimlerime ve ilişkilerime yönlendirip şifalandırarak (durum ya da sorunuzu açıklayın) ile ilgili anlayışımı arttır. Bu durumla ilgili herkesin tüm zaman yönlerindeki karmalarını dengeleyerek bana yardım etmeni rica ediyorum. Raziel, lütfen derinlerde gömülü olan tüm acıları açığa çıkarıp şifalandırmama ve serbest bırakmama yardım et. Raziel ve Tanrım çok teşekkürler!”

Bunları söylerken ürperip titreyebilirsiniz. Bu sadece serbest bırakmanın ve kurtulmanın işaretidir. Gözyaşları ise büyük temizliği gösterir. Bir geçmiş yaşam terapistine de gidebilir ve bu konuda daha derin bir çalışma yapabilirsiniz. Benim yönettiğim geçmiş yaşam seanslarıyla ilgili bilgileri bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Çok teşekkürler Mor Alev benim için güzel bir temizlik oldu sanırım. Çok öksürdüm boğulacak kadar ve istifar ettim ayrıca gözümden yaşda geldi. Temizlendimmi şimdi acaba sevgili Mor Alev .

    Beğen

    1. Sevgili Nuray, fiziksel tepkilerinize bakılırsa temizlenmiş gibi. Ama bu hepsi bitti demek olmayabilir. Güçlüsünüz, iyi çalışıyorsunuz. Sorunlar çıktıkça bu çalışmaya devam edin. Sevgilerimle…

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.