Günün Melek Kartı – Çocuklarımız ve İçimizdeki Çocuk

Grandma still got itArchangel Gabriel

Bir çocuğa bakıp büyütür gibi kendi içinizdeki çocuğa da iyi bakın, onu şımartın. Hem kendi çocuklarınıza  hem de içinizdeki çocuğa iyi bakmanız şu anda sizin için önemli.

Arkadaşlar, bu kart tam zamanında geldi çünkü ben ciddiyetten sıkıldım. Seçimler, güç kavgası, her şeyi ciddiye almak, sürekli geleceğimizi kurtarma savaşında hissetmek son birkaç günde ruhumu bayılttı. Bir durun da halimize bakın! Zamanımızın %80 inde saçma sapan ego bazlı şeylerle uğraşıp kendimizi mutsuz ediyoruz. Yanlış anlamalar sonucu kırılan kalpler, eksik iletişimden dolayı kendini başarısız zannedenler, egomuzla beraber derhal varılan yanlış sonuçlar ve en sonunda kalbimizin güzelliklere kapatılması… İsterseniz bugün çocuk saflığımıza dönelim, etrafımızı yeni gözlerle görüp yargılamayı bırakalım. Bir nefes alıp bu yetişkinler çok saçmalıyorlar, hayatta zevk alacak çok şey var diyelim. Ve aktif olarak o şeyleri bulmaya çalışalım. Kartımız bugün diyor ki:

Çocuklara yardım etmeniz önemli çünkü bu sırada kendi içinizdeki çocuğa da yardım ediyorsunuz. Onlara öğrettikleriniz aynı zamanda sizin de hatırlamanız ve öğrenmeniz gereken şeyler. Bu yüzden çocuklara ve ebeveynlerine verdiğiniz mesajlara özellikle dikkat edin ve kendi hayatınıza uygulayıp uygulamayacağınızı düşünün. Oynamaya, gülmeye ve tasasız olmaya biraz zaman ayırın bugün. Çok iyi gelecek.

Gabriel Neşe ve keyifle çok şeyler başarabileceğimizi hep tekrarlıyor. Gabriel anneler ve çocuklarıyla hamile kalmaktan doğuma, evlat edinmekten eğitime kadar ilgilenir. Büyümüş çocuklarınız için bile ondan yardım isteyebilirsiniz.

Teşekkürler Gabriel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/