Günün Melek Kartı – Seviliyorsunuz, unutmayın…

purple peace

Yaşamınızdaki bu dönem çok geçici ve fark etmeye vakit bile bulamadan kendi kurallarınızı kendiniz yapmaya başlayacaksınız.

Hayatınızdaki her bir kişinin orada bulunmasının özel bir sebebi vardır. Bu kart sizden kalplerinin derinliklerinde insanların gerçekten size değer verdiğini ve başarılı olmanızı istediğini anlamanızı istiyor.

Bazen İndigolar insanlar onları kontrol etmek istiyormuş gibi hisseder ve  kızgınlığa adım atarlar. Lütfen bilin ki yaşamınızdaki bu dönem çok geçici ve fark etmeye vakit bile bulamadan kendi kurallarınızı kendiniz yapmaya başlayacaksınız. Şimdilik diğer insanların kurallarıyla davranmanızda bir sorun yok, yeter ki bu kurallar sevgi ve bilgeliğe dayansın. Şimdi bir dakikalığına kendinizi olaylardan koparın ve diğer kişileri anlamaya çalışın.

Melekler size kayıtsız şartsız sevgi ve saygı duyuyor.

Arkadaşlar, Mart ayı enerjileri tırmandıkça tansiyon da yükseliyor, her şey bizi yeni astrolojik yıla hazırlıyor. Bu kart karşıma çıktığında önce tam olarak nasıl yorumlamamam gerektiğini bilemedim. Bize “bu kurallar değişecek ve yeni bir hayat kuracaksınız” derken aynı zamanda diğerlerinin bizi sevdiğini de söylüyor. Ancak şuna karar verdim: Dün yaşananlar ne kadar üzücü olursa olsun lütfen büyük resme bakmaya çalışın ve büyük küçük her şeyin ama her şeyin bir sebebi, görevi ve anlamı olduğunu hatırlayın. Bugün melekler bize sakinlik ve anlayış tavsiye ediyor. Haftaya Bahar Ekinoksu sırasında bütün dünyanın bizim sakin ve sağlam kalmamıza ihtiyacı olacak. Bizler dünyaya yeni giriş yapan enerjileri bulunduğumuz coğrafyaya demirleyeceğiz.

Onun için lütfen bugün sevildiğinizi hatırlayın. İçinizdeki sevecen sesi dinleyin ve eğer bir yerde bulunmamanız gerektiğini hissediyorsanız orayı terk edin. Özellikle bugün bu yazıyı okuduğunuz şu anda Michael’ın korunma kalkanını çekmeyi unutmayın. Kalbinizde de onun mavi alevini yakın, huzur, sevgi ve barış sizinle olacaktır.

Bugün ülkemiz ve dünya için Sevgi Seli Meditasyonunu ya da daha önce vermiş olduğum Mor Alev meditasyonunu öneriyorum, hangisi kalbinize şu anda hitap ediyorsa onu seçebilirsiniz. Niyetlerimiz aynı olduğu için metodun ya da kullanılan enerjinin farklı olmasının bir önemi yok. Bu akşam saat 10.00 da bana katılırsanız çok sevineceğim.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

4 comments

 1. Teşekkürler mor alev her gün merakla yorumlarınızı bekliyorum.sanki yanımda olayları benimle yaşıyormuşsunuz gibi hissediyorum. Her gün nasıl davranacağımı sizden gelen mesajlarla belirliyorum.iyi ki tesadüfen tanıştık.sevgiler

  Beğen

 2. Uzun bir aradan sonra tekrar sizi gordugume sevindim. Duzenli okarak mail alirken mail adresimdeki aksaklikdan dolayi yazilarinizi okuyamiyordum. Yeni mail adresimi yazdim umarim yeniden gelir mailleriniz. Cunku hersabah ise geldigimde bilgisayarimi actigimda ilk sizin mailinizi okumakdan müthiş keyif aliyorum. Sevgilerimi iletiyorum 🙂

  Beğen

  1. Sevgili Tülay, email adresinize direkt mesaj gönderdim ancak yanlış adres diyerek bana geri döndü. Adresinizi düzelttiğinizde lütfen “takip et” butonuna tıklayarak yeniden abone olun. En kolay bu sorunu öyle çözebiliriz. Sevgilerimle
   Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.