Günün Melek Kartı – İptal, Temizle, Sil

woman idea

Sözleriniz ve düşünceleriniz büyük hızla gerçeğe dönüşüyor, o yüzden sadece pozitif konuşup düşünün. Meleklerden geçmiş negatif düşüncelerinizin etkilerini iptal etmesini isteyin.

Son zamanlarda endişe ya da şikayet mi ediyorsunuz? Kendinizi kendi dışınızdaki şartların ya da kişilerin kurbanı olarak mı görüyorsunuz? Bu kart kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu negatif ifadelerle anlattığınıza işaret ediyor. Melekler kendi hakkınızda düşündüğünüz, söylediğiniz ve yazdığınız şeyler üzerindeki farkındalığınızı artırmanızı rica ediyorlar. Geçmişte seçtiğiniz kelimeler sizi bloke etti ancak şanlısınız ki pozitif kelimeler seçmeye başladığınız anda bu engeller ortadan kalkar.

Belki de çok fazla kafein, nikotin, şeker ya da diğer uyarıcılar zihninizin telaş ve endişe ile oradan oraya koşturmasına sebep oldu. Melekler uyarıcılara karşı olan isteğinizi azaltarak size yardımcı olabilir. Bu zihninizi dinginleştirmenize ve temizlemenize yol açar, böylece kelimelerinizi çok daha dikkatle seçersiniz.

Kendinizi şaka olarak bile kendi hakkınızda negatif bir şey söylerken yakalarsanız derhal durun, elinizle söylemiş olduğunuz kelimelerin enerjisini bir süpürme veya iteleme hareketi yaparak uzaklaştırın. Sonra da “İptal, temizle, sil!” emriyle negatifin etkilerini silin. Bu bilgisayarınızı “ctrl-alt-delete” tuşlarına basarak yeniden başlatmaya benzer. Evrene kendiniz için olumlu ve açık bir görüşünüz olduğunu bildirirsiniz.

Arkadaşlar, dünkü Zafer Portalı mesajıyla birlikte düşündüğümüz herşeyi kendi gerçekliğimize getirmemizin ne kadar kolaylaştığını öğrendik. Lütfen bu dönemde sadece olumlu şeyler düşünüp konuşun. Yapamıyorsanız Michael’la bağ kesmeye, Mor Alev enerjisi kullanmaya devam edin. Daha pozitif olabilmek için meleklerden yardım isteyin.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

  1. Affedip teşekkür edip yoluma devam ediyorum. Tekamül için zorlukla sorunlar şart önemli olan bizim nasıl kabul edip davranacağımız. kabul edip doğru yolu bulmadıkça bunları tekrar tekrar yaşayacağız. tabiri caizse kafamıza vura vura anlatıyor hayat ya anlayıp sindirip ne yapacağımıza karar vereceğiz ya da daha çoook dayak yiyeceğiz:) ben 40 dan sonra doğru yolu görmeye başladım:) darısı tüm arkadaşlara 🙂 bir de ders almakla kalmayıp affedip o sıkıntıyı ardımızda bırakıp ferah ferah yürümeliyiz yolumuz uzun gereksiz yükler yolu uzatmaz kısaltmaz da ama varış süreni etkiler 🙂

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.