Hafta Sonu için Melek Kartı – Ruhsal Dönüşüm, Sonlar ve Başlangıçlar

Vladimir Kush butterflyBir dönemin sonu, hayatınız ve ruhunuzda yeni başlangıçlar

Bu kart veda anlamına gelir. Kurtulma ve son Yeni’ye, yeni gelene yol açar. İlk anda “son”  gözlerimizin önüne serilir. Bu arada büyük ihtimalle, bu son bizim tarafımızdan uzun zamandır dilenen, özlenen, kurtarıcı bir sondur ama tabii ki geçmişe veda etmek her zaman biraz acılıdır. Ancak bu son zorlanarak değil de doğal olarak gerçekleşir.

Bu kart bize oluşum sürecinin sona ermek üzere olduğunu ve eski dünya görüşümüzden ya da kimliğimizden ayrılmak durumunda kaldığımızı gösterir. Çoğu zaman bu görüşler bize ya ailemiz, ya eğitmenler ya da başkaları tarafından aşılanmış ve biz de bunları itirazsız kabul etmişizdir. Ancak bazı zamanlar bizim kendi oluşturduğumuz tabuların yıkılması ve taktığımız maskeyi düşürerek, gerçek yüzümüzü göstermenin zamanı geldiğini de gösterir.

Arkadaşlar, bu kart eski üç boyutlu dünyaya kesin veda aşamasında olduğumuzu gösteriyor. Bu vedanın mutlu, hafif ya da ağır, zorlu ve acılı olması bize bağlı. Bizler alışkanlık yaratıklarıyız ve onun için aramızdan pek çoğu artık işine yaramayan, onu hep üzen ve hayal kırıklığına uğratan ilişkiler, davranış şablonları, alışkanlıklar ve değişmeyen rutinlerle yaşamayı tercih ediyor. Kendimize “neden bana iyi gelmeyen, beni mutlu etmeyen şeylerde ısrar ediyorum?” diye sormalıyız. Bunun kökünde yenilik korkusunun yattığını göreceksiniz. Korku yüzünden kendinizi mahkum ettiğiniz şeylere bir bakın ve korkuları salıvermeyi niyet edin. Çünkü bu kartın ikinci yüzünü yaşamayı geciktiriyor.

Bu kartın ikinci yüzü yepyeni ve parlak bir yaşamdır. Özgürlük, coşku, mutluluk getirecek temiz bir sayfa açmak elimizde. Bu kartın dolunay döneminde gelmesi hiç de şaşırtıcı değil. Bildiğiniz gibi dolunay eskiyi geçmişte bırakmak için en ideal enerjidir. Bu hafta sonu dolunay enerjileri devam ederken size çok hafif ve rahat iki gün geçireceksiniz demek isterdim. Ama onun yerine  bu hafta sonunu kendi seçtiğiniz gibi yaşayacaksınız diyorum. Eskiye teşekkür edip, yeniyi kucaklarsanız ve korkuları bir kenara bırakırsanız çok şey planlayıp umutla geleceğe bakacağınız bir hafta sonu olabilir.

Eğer kendinizi boşlukta ya da eskiye bağımlı hissederseniz melek enerjilerini çağırın ve onlardan yardım isteyin. Her zaman ki gibi Michael’ın enerjileri sizi korur, bağlarınızı keser, Rafael şifa verir ve kalbinizi rahatlatır, Uriel ve Jophiel gelecek planları yapmanıza yardımcı olur, Kutsal Anne ise sevgisi, netlik ve saflık veren enerjileri ile sürekli yanınızda. Bütün bu enerjilerin detaylarını bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

3 comments

 1. Bu kadar da benim içinde bulunduğum ruh halimi anlatıyor, erkek arkadaşıma karşı inanılmaz bir uzaklık ver yabancılık hissederken…Ve nasıl kendimden uzaklaştırırım diye düşünürken…

  Beğen

 2. dun yayınladıgınız yazınızda bahsettınız. espırı anlayısı, bakısı. bır seyerın esprisini gormek, anlamak ve komık olma olasılıgını gormek bu nasıl olacak. aspırı anlayısı nasıl bır bakıstır nasıl komık olarak algılanır.nasıl ogrenılır. kendınde bunu ortaya cıkarıp farkındalıgına nasıl varılabılır.

  sevgıler
  EFLATUN

  Beğen

 3. butun gece ve sabah bogustugum gerceklıgı bu kadar net karsımda goruvermek cok sasırttı benı ve gulumsettı. bu hep bu kadar dılde ve goz onundeymıs. ama ben nasılda okadar uzakmısım. ben bu kadarcık seye varabılmek ıcın gecenın bır yarısı uykumdan bu algılarla uyanıp 8 sayfa yazı yazmam gerektı vee nerelere gıdıp gıdıp gelmem, nelerıııı nelerı hatırlamam gerektı. bılmeden taaa cocuklugumdan nasılda sekıllendırılmıs oldugumu, kendımı her yerı catlamıs bır heykel olarak gormenın sokuyla, benım benden nasıl uzaklastırılıp, benden cıkarıldıgını, nasılda mukemmel basarılı bır urun e donusturuldugumu, hakıkatlı bır sıstem aracı oldugumu gecenın bır yarısında resmen her tarafımın kuruyup catırdama hıssıyle uyanmakla farkedecekmısım.

  yazınız ıcın tesekkur ederım.
  bu konunun agırlıgını bu kadar kolay uzerımden aldıgınız ıcın.

  bazı seylerı bılmek farklı fakat bıldıklerının farkındalıgını yasamak offf o bambaska. farkındalıgın donusturuculugunu algılamak ıse olaaan ustu.

  sevgıyle kalın.
  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.