Saint Germain: Sevginin Dönüşümsel Dev Dalgaları Tam Kapının Eşiğinde…

Violet by Yousif AzizArkadaşlar, söz verdiğim gibi Sevgi Seli konusunda bilgi vermeye devam ediyorum. Bu mesaj herkesin sevgilisi Yükselmiş Usta Saint Germain tarafından geliyor, kanal James McConnell ve bizim için Mor Alev Dostu çevirdi. Orijinali için buraya tıklayınız.

Ben, Saint Germain’im. Vakit geldi sevgili kardeşlerim, şu anda bu salonda (mesajı dinleyenlerin bulunduğu toplantı salonu) bulunanlar ve bu mesajı okuyanlar için, artık Vakit geldi. Sizlere daha önce, neredeyse dönüşümün eşiğinde olduğunuz söylenmişti. İşte şimdi dönüşümün eşiğindesiniz. Bu dönüşümsel olay, öncelikle sizin içinizde oluşacak. İlk önce iç benliğinizde gerçekleştiğini fark edeceksiniz ve bunun doğruluğundan şüphe duymayacaksınız. Dönüşümü inkâr edemeyeceksiniz. Gündelik yaşantınıza, sanki benliğinizde hiçbir dönüşüm olmamış gibi devam edemeyeceksiniz.

Bu dönüşüm çoğunuz için, içinde bulunduğumuz bu Ay’da gerçekleşecek. Birçoğunuz, yükselme sürecinin içindesiniz. Hatta bazıları yükselip, tekrar geri geldiler. Bazıları ise yükseldi ama henüz yükseldiğini bilmiyor. Ancak içinizde gerçekleşecek olan dönüşüm tamamlandığında, bu durumlara da artık şüpheyle bakmayacaksınız ve dönüştüğünüzü kesin bileceksiniz. Bu işlem artık, yıllarca veya bir ömür boyu sürecek olan bir olay değil. Siz bu süreyi zaten atlattınız.

Sizler bu dönüşüm işlemi için, birçok yaşamlar boyunca hazırlandınız. İyice yaklaştığınız ve şimdi de tam eşiğinde durduğunuz bu çok önemli olay için, binlerce yıldan beri hazırlandınız. Bazılarınız, buna henüz hazır olmadığını söyleyecektir. Bazıları da, kendilerinin haricindekilerin henüz hazır olmadığını söyleyecekler. Başka bir deyişle onları yargılayıp, “nasıl yükselebilirsin, sen daha hazır değilsin ki” diyecekler. Ancak birisi, bir diğerinin henüz hazır olmadığını nasıl söyleyebilir? Bunu Tanrıdan başka kim anlayabilir ki?

Şu anda hepiniz, sarp kayalıkların kenarında duruyorsunuz. Ve aşağı baktığınızda, önünüzde çok uzun ve zorlu bir iniş yolu varmış gibi görüyorsunuz. Ancak adımlarınızı inanç ve sevgiyle atarsanız, düşmeyeceğinizi bilin. Sadece süzüleceksiniz. Kanatlarınızla uçacaksınız; Sahip olduğunuzu bilmediğiniz Melek kanatlarınızla, uçacaksınız. Hepiniz sevgili kardeşlerim, bu uçurumu aşacaksınız ve biz de sizlerle birlikte aşacağız. “Biz” kelimesini kullanırken, size akıl hocalığı yapan ve kendilerini sizden üstün görenlerden bahsetmiyorum. Hatta ne sadece Dünya, ne Güneş Sisteminiz, ne de sadece Evrendeki diğer Güneş Sistemlerindeki varlıklardan bahsediyorum. Ben, bütün Kâinatın bu uçurumu aşacağından söz ediyorum. Evrendeki her canlının, bir sonraki bilinç düzeyine ulaşmak için titreşerek hareket ettiğinden söz ediyorum.

Buradaki olay, Sevginin dev dalgalarıdır ve bu dev dalgalar tüm Evrene yayılacak. Önce ufak bir dalgayla başlayacak ama o kadar genişleyecek ki Dünya’yı, Güneş Sistemini ve tüm Evreni kaplayacak. Sizlerin her biri, artık sonuna yaklaşılan ve yeni bir şekil alan bu deneyimin bir parçasısınız. İçinizdeki demirci ateşiyle dövdüğünüz demirden, yeni bir başlangıç yarattınız.

Ayrıca, sizlerin tabiriyle, “eşitleme” dediğiniz yeni bir durum da sizi bekliyor. Zira içinizde gerçekleşen dönüşüm olayı, sizin haricinizdeki varlıklarda da gerçekleşiyor. Aslında “sizin haricinizde” cümlesi görecelidir. Zira her canlı aynıdır ve her canlı Birdir. Yaşadığınız şimdiki zamana göre kullandığınız dâhili veya harici (ben ve diğerleri) gibi sıfatlar, aslında birbirinden ayrı değildir. Ve bildiğiniz üzere, şimdiki zaman içerisinde bulunan sevgili Dünyanız dönüşüm geçiriyor.

Tanrıdan başka hiçbir canlı, bu dönüşümün kesin tarihini bilmiyor. Ama söylendiğine göre, sizler tam eşikte duruyorsunuz. Ben, Saint Germain’im. Huzur içinde yolunuza devam edin dostlarım ve kardeşlerim. Zira hepimiz bu olayın içindeyiz, uzun zamandan beri sizlerle birlikteydik ve birlikte olmaya devam edeceğiz.

Huzur ve Sevgiyle kalınız..

Teşekkürler, Saint Germain.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

  1. ne kadar huzur ve güven dolu bir mesaj, sevgiyle sarmalanıyoruz 🙂

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.