Bu son dönemde temizlenmesi gereken Karma konuları ortaya çıkıyor ve bu kadar hareketliliğin bir nedeni de budur. – Mike Quinsey aracılığıyla SaLuSa

Pros And Cons - Vladimir KushBu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir. Mike Quinsey tarafından iletilen mesajın orijinali için buraya tıklayın.

Her daim yaptığı gibi Zaman, geçmişi geride bırakarak ‘uçuyor’ ve tarihinizde yeni bir döneminin ön habercisi olan önemli değişikliklere doğru hızlanarak ilerliyor. Her şey planlandığı gibi gerçekleşiyor ve kısa bir süre sonra beklediğiniz kanıtı alacaksınız. Tüm bu dönüşüm sürecinde iyilik için çabalayan güçlerin size bildirdikleri gibi, Yeniçağın yaklaştığından şüphe duymayacaksınız. Dıştan baktığınızda çoğunuz, Dünya’nızın birçok yerinde sadece kargaşa ve karışıklık görüyor. Bu, geri çekilmekte olan karanlık güçlerin son çırpınışlarıdır. Çok geçmeden Işık için sessizce çalışmış olanlar, kendilerini ortaya çıkaracaklar ve o zaman, Yeniçağın gerçekten başladığını bileceksiniz.

O zamana kadar Işık işçilerine, sakinliklerini korumaları ve Işığın güçlenmeye devam etmesini sağlayan işlerine yoğunlaşmaları söylendi. Yeniçağ yaklaşırken ortaya çıkması gerektiğini bildiğiniz ‘Değişimin Kanıtını’, çok uzun zamandan beri bekliyorsunuz. Ancak, ilerlemek için oluşturulan Işığın güvenli bir şekilde tamamen ortaya çıkabileceği tarihe kadar bu kanıt, bir süreliğine kısmi olarak görünecek. Yine de, her tarafta değişimin hızlandığına dair sayısız işaretler var ve onları ciddi bir şekilde arayanlar bulabiliyor. Bazı ruhlar çoktan, kendilerinin Işık için çalıştıklarını deşifre ettiler bile, fakat merak etmeyin onlar bizim tarafımızdan korunuyorlar.

Işığın gücü ne kadar artarsa, o kadar çok ruh uyanacak ve uyananların bilinç seviyeleri de kendi titreşimlerinin yükselmesini sağlayacak. Zaten artık daha fazla insanın yeni keşfettiği ‘farkındalık’ hakkında açıkça konuştuğunu ve Dünya’da meydana gelen olaylarla ilgili, yeni bir ‘sohbet etme merakı’ olduğunu görüyoruz. Benzer ruhları birbirine çeken ‘Uyanış’, büyük bir hızla genişlemeye devam edecek. Aslında beklenildiği üzere bu durum, Işıkta olanlar ile inanmayanlar arasında büyük bir boşluk yaratacak. Ancak, bu boşluğu daha da genişletecek olan herhangi bir kasıtlı girişimi kesinlikle onaylamıyoruz. (Mor Alev Dostu: Işıkta olanların kendilerini, inanmayanlardan üstün görüp veya bencilce davranıp, yardım etmemeleri gibi) Zira olayları anlamaya çabalayanlara yardım etmek için, Işık işçilerine eskisinden daha fazla ihtiyaç olacaktır.

Bazılarınız, Işık yolunda birlikte yürüyeceğiniz dostlara yardımcı olabilmek için uzun zamandan beri bekliyor. Zamanı geldiğinde, Yaşam Sözleşmenizi yerine getirmek üzere, çoğunuz göreve çağrılacaksınız. Hiçbir zaman yalnız yürümeyeceğinizden emin olun. Sizin için daima orada bulunacak ve size yardımcı olacak ruhlar tarafından eşlik edileceksiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, onları çağırmaya çekinmeyin. Görevinizin ne olabileceğine dair ipucu arıyorsanız merak etmeyin, zira zamanı geldiğinde sizden beklenenleri tereddütsüz bileceksiniz. Aslında göreviniz, yaşamlar boyunca hazırlandığınız bir görev olduğundan, yeteneklerinizden şüphe etmeniz gereksiz olacak.

Farkında olduğunuz üzere bu son dönemde, temizlenmesi gereken Karma konuları ortaya çıkıyor ve bu kadar hareketliliğin bir nedeni de budur. Ancak Karma sorunu zamanla azalacak ve şimdiye kadar kasıtlı olarak ayrı tutulan ruhlar bir araya getirilerek, yardım desteği verilecek.

Karanlık olanlar sizlerin bir araya gelip, Bir olmanızı engellemek için birçok yöntem yarattılar. Lakin aranızda çok fazla ortak nokta olduğunu algıladığınızdan dolayı, bu engelleme yöntemleri artık değişecek. Dini inançlar insanları böldü ve farklı ideolojiler uğruna bir sürü savaşlar oldu. Ancak herkesin ve her şeyin Bir olduğu gerçeği bilindiğinde ve kabul edildiğinde, bu problem de atlatılacak.

Dolayısı ile aşılması imkânsız gibi görünen farklılıkların üstesinden nasıl gelinecek diye, çok fazla endişelenmeyin. Güvendiğiniz kişiler tarafından asıl gerçek anlatıldığında, birçok zorluk ortadan kalkacak. Çoğunuz tüm kalbinizle, yaşamak ve yaşatmaktan dolayı mutlu olduğunuz huzurlu bir hayat arayışı içindeydiniz. Artık, başkalarının kendi Işık yollarını seçmelerine ve kendileri için en uygun olan bir şekilde yavaş veya hızlı ilerlemelerine müsaade etmek herkes tarafından kabul edilecek. Sonunda herkes Işığı bulacak ve oraya ulaşmak için sınırsız sayıda yollar var.

Karanlık olanlar, son dakikaya kadar sizleri doğru yolunuzdan saptırmaya çalışacakları için, her şeye olumlu yaklaşmaya devam edin ve şüphenin içinize sızmasına izin vermeyin. Böylece zayıf düşecekler ve sizin ilerlemenizi engelleyemeyecekler. Sonunda güçleri git gide ellerinden alınacağı için, bir zamanlar sahip oldukları otoriteleri kaybolacak ve artık yönetecek durumda olmayacaklar. Biz onları çok iyi gözlemliyoruz. Öyle iyi ki, artık bizden saklanabilecekleri herhangi bir yer kalmadı. Artık kaçış yok ve yaptıklarının sonuçlarına katlanmamak için boşuna yalvaracaklar.

Ben Sirius’tan SaLuSa’yım ve bu yoğun değişimler döneminde size yardım etmekten çok mutluyum. Şundan emin olun; Dünyasal durumların düzelmesi ne kadar imkânsız gibi görünse de, bizim yardımımızla kısa sürede atlatılmış olacak. Karmik sebeplerden dolayı aşmak zorunda olduğunuz ve bunun için seçtiğiniz yolda ilerlerken, uygun bir zamanda gelip ülkelerinizi yenilemenize yardımcı oluruz. Yıllarca süren savaşlar sonrası bazı ülkelerde oluşan “harabeler” konusunda lütfen üzgün ya da mutsuz olmayın. Biz burada size yardım etmek ve harika bir ‘altın geleceğe’ giden yolunuzu düzleştirmek için varız.

Teşekkürler SaLuSa

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

15 comments

 1. yer yuzunde enerjiler degisiyorsa biz bunu neden hissedemiyoruz,meleklerle iletisim kuran insanlarla calisma yaptim fakat onlar bunu beceremedi ,ve her seferinde para istiyorlar bu dogru mu? meleklerle neden biz yardim alamiyoruz bunun icin tonlarca para harcayip egiyim almamiz gerekiyormu ,oglum kisa bir suredir kalbinin yandigini soyluyor ,oglum svgi enerjisini hissediyor mu acaba?korkularim var bunlari cozemiyorum herseyi cozmeye calistigim zaman karmasa ortaya cikiyor bu dogalve gecici mi?

  Beğen

  1. Sevgili Letife, meditasyon yapmaya başlayın. Bunun için para harcamaya ihtiyacınız yok. Bu blogda çeşitli meditasyon yöntemleri ile ilgili bilgiler var, internette de bir sürü kaynak var. Eğer bir arayış içinde olmasaydınız bu bloga yolunuz düşmezdi. Hepimizin algıları yavaş yavaş açılıyor, bazılarımız olanları çok çabuk hissetmeye başlıyor, bazılarımız ise biraz daha geriden geliyor. Bunda sıkılacak bir şey yok. Korkularınız konusunda size daha önce yazmıştım. Oğlunuz kalbim yanıyor diyorsa önce onu bir kalp damar uzmanı doktora götürün, hiçbir sorun olmadığından emin olduktan sonra enerjilerle ilgili olup olmadığına bakın. Sevgilerimle

   Beğen

 2. İnşallah! O günleri göreceğime yürekten inanıyorum.. Teşekkürler Salusa, teşekkürler Moralev…

  Beğen

 3. evet. evrenın kozmık enerjısının cok karmal ve hızlı haraket ettıgını, ınsanları buyuk bır telas ve ne olduklarını anlamadıkları bır dunyasal kosusturmanın ıcınde olduklarını ve nedenını bılmedıklerınden yenı olusumun ve yaydıkları turlu enerjının artık bır seylerı kesın olusturdugunu hıssedemıyorlar. herkez hersey yansımasını buyuk bır surratle hızlandırılmıs bır fılımcesıne yasıyor.. ekılenlerın bıcılme zamanı. durmak sılkınmek gerek bunca negatıf enerjının bırbırıyle carpıstıgını ve pozıtıf enerjının ısını kolaylastırdıklarını hıssedemıyorlar. evrenın artık yasamsal bır haraket ıcersınde oldugunu ve saflıga temızlıge sevgıye pozıtıf enerjıye olan ıhtıyacını devlamlılıgı saglayabılmek ıcın sevgının artık ortaya cıkmasının ne derece gereklı oldugunu vebu sonu ona kendı sonları ve hayırları oldugunu algılayabılmelerı gerekıyor. Doga yasıyor, evren yasıyor beslıyor ve beslenıyor. ıyılıgın aydınlıgın hayrına o bıle varlıgını bızlerın aydınlanmasına sunuyor. ekonomık cıkmazlarların parayı ılahlastırdıgını guce donusturdugunu gormeden varlık nedenlerını unutturur duruma geldı. sevgı rafa kaldırıldı yetmek yetısmek asıl oldu asıl unutuldu.varlık varlıgı tutuyor turlu mesajlar yolluyor da varlık varlıgı unutuyor. Durmak gerek. duyuları acmak hıssetmek akısa bırakmak gerek. affedebılmenın guzellıgını huzurunu bereketını bılebılmek gerek. salmak bırakmak akısa gecmek gerek. ıcımızde kaybolan cocugun saflıgını gorup ısıgımızı bulmap parıldamak ve ısıga donusturup yayabılmenın farkındalıgına gerceklıgıne olması gereklılıgıne asla donmek ve tum evrene bunu verebılmek ……………
  EFLATUN

  Beğen

 4. merhaba mor alev

  yayınlarınızın ıcerıgınde degerlendırmek gerekırse ıye nedır ıyelık nedır yada boyle bır sey varmı?

  sanırım alakasız oldu ama bılebılmek ıstıyorum

  EFLATUN

  Beğen

  1. Sevgili Eflatun, İye ve İyelikten kastınız bir şeye ya da kişiye sahip olmak mı? Öyleyse size şunu söyleyebilirim: Biz sadece kendi duygularımız, düşüncelerimiz ve deneyimlerimize sahip olabiliriz. Diğer sahip olmalar, örneğin ev, araba, iş, sevgili ya da eş, birer illüzyondur. Özellikle kişilere asla ve asla sahip olamayız, istediğiniz kadar kağıt imzalayın, istediğiniz kocaman alyansı takın, bunun bir katkısı yok. İnsanlar ancak birlikte bir takım, en iyi dost, birbirini seven kişiler olabilirler. Umarım sorunuzu doğru anladım?? Sevgilerimle

   Beğen

   1. sevgılı mor alev ılgınıze cok tesekkur ederım. fakat hayır, ben bıreysel cıkarımlar, cıkarlar, ıstekler pesınde degılım. hayatta tabıkı oda var onlar egomun kendı payına sevgısel saglıksal sevdıklerımızıde ıcıne alan oznel temennılerı. fakat benım bekledıgım daha cok mesajlarınız, evren, yaradan, topluluk, benlık, boyut, sonsuz enerjı, butun ve butunluk ıcerıgınde bır seylerı kapsıyormu, ıfade edıyormu bu acıdan ucundan tutabılecegım bır manası varmıdır acaba dıye bır bılme yogunlu sankı bu benı bıyerlere dusuncede goturecek gıbı bılemıyorum.
    🙂 EFLATUN

    Beğen

    1. Sevgili Eflatun, buna en iyi cevabı biraz önce yayınladığım Michael ve Yüksek Benlikleriniz Konseyi tarafından gelen mesaj veriyor. Sevgilerimle

     Beğen

 5. 28 OCAK takı affetme mesajınıza ıstınaden gerıye donuk yazmıstım bu paylasımımı. gerrıye donuk oldugu ıcın tekrar paylasmak ıstedım.

  affetmeye olan ıhtıyacımı bılmıyordum.
  meger affedecek ne kadar cok seyım varmıs sıfalanmayı beklıyormusum. zehır olmuslar ıcımde kusatmıslar benlıgımı. daha nelerı affedecegım daha ne kadaaar huzura erecegım bılecegım buyuyecegım farkına varacagım yenı pencereler acacagım benlıgıme. gormrdıklerımı gordukce daha bır bakacagım ıcıme degısecek hep degısyo.
  durmak dedınız durdum.
  akısta olun dedınız bıraktım artık ben bılmeden akıyor.
  yatıyorum sabaha kadar benlıgım calısıyor ruhum uyanıyor bılmeyı hatırlıyor ogrenıyor tekrar benı.
  odaklanabıldıgım tek sey akısım.
  ve duanız ıse yaradı. uykuda bılmeye basladım azma ıstegıyle uyanıyorum yazıyorum ve tekrar uyuyorum akmaya devam edıyorum tesekkur ederım.
  bana karşı yapılmış olan sevgi yoksunu davranışları ve haksızlıkları takdır etmıyorum, ama kabul edıyorum. kızgınlık enerjisinin, kırgınlığın ve küskünlüğün daha çok kızgınlık, kırgınlık ve hayal kırıklığı getirdigini icime zehrini nasıl da saldıgını artık biliyorum. onun için de bu eski duyguları bir kenara bırakıyorum. ozgurlesiyorum.
  ve akısa kucak acıyorum.
  sevgılerımle
  EFLATUN

  Beğen

 6. 31 OCAK tarıhlı mesajınıza ıstınaden gerıye donuk yazmıstım.

  Affınıza sıgınarak gunluk takıpte olan arkadaslarımız ıcın tekrar paylasıma sunmak ıstedım.

  konulara yonelık cıddı ve acık paylasımlar yapabılırmıyız arkadaslar. cıddı tıtresımler var ve zaman hızla ılerlıyor. ve bızler artık daha cabuk bırseylerı ogrenebılıyoruz. o halde hızlanalım farkındalıgımızı arttıralım. arastıralım ogrenelım daha fazla okuyalım. anlamadıklarımızı degısıme daır, yenı olusuma daır, yuksek benlıge ve burada sevgılı mor alevın bızı bılgılendırdıklerıne daır ogrendıklerımızı daha cok paylasalım anlatalım. enerjımıze sevgımıze yansıttıklarımıza odaklanmak zamanı. bır butunun parcaları oldugumuzu, parcalarında butunu olusturdugunu bılerek, bıreysel ısteklerı evrensel ısteklere mesajlara donusturme zamanı, varlıgı varolusu anlayabılme zamanı sevgımızı herseye herkeze verme zamanı. sevgı hersseyı yasatır, kurtarır, besler buyuk bır enerjı olusturur, etrafımıza yansır ısık olur, butun enerjıler bırlesır sarmal olur karma olur evrene yayılır kozmık enerjı olur. ve bızler gonderdıklerımızın yansımalarını yasar oluruz ………….
  sevgılı mor alev ve takıpcı arkadaslar haddımı astıysam ozur dılerım.
  sevgılı arkadaslar bır mutlu koy var bıldıgım ama oradakıler mutlumu bılmıyorum.
  bır hayalım vardı ısık koy.
  sımdı mor alev ogretılerıyle ısık koy ısık dunyasına sonrasında evrensellıge donustu. sevgımde o derece buyuyo hatta tuummm evrene oyle yayılıyor kı ogrenıyorum daha cok bılmeye calısıyorum.
  ıcım evren oldu. bıldıklerımı bıldıgımı bılmıyordum, bıldıklerımı bılmeye baslayınca tutuldum. daha neler bılıyorum da bunları bıldıgımı bılecegım. offf muhtesem sonu yok. bıtmeyen bır kıtap oldum bıldıkce bıldıklerımı kıtabın bos sayfaları kendılıgınden yazılıyor hayranlıgım mutlulugum kat kat artıyor. buları ısıga donusturebılmkkk tum yureklere salabılmek. evrenın muzıgını sessız bır anlayıs ve bılısle duyabılmek. husu ıcınde sevgıyle ellerımız yureklerımızde bır olarak.

  🙂 costum yıne dalgalanıyorum.
  sevgıyle kalın.

  EFLATUN

  Beğen

 7. Bugün çok negatifim. köşeye sıkışmış gibi hissediyorum. içimden bişey yapmak gelmiyor.

  Beğen

  1. Nuray’cım, hepimiz böyle günlerden geçebiliriz. Hemen Mor Alev enerjisi ile kendinizi dezenfekte edin. Başka şeylerle ilgilenmeye çalışın. Dualarım sizinle

   Beğen

 8. Evet mesaj butununde cok guzel. Dolu dolu. Dusundurucu.
  sevgıyle kalın

  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.