Günün Melek Kartı – Affetmeye istekli olun

man on treeİç huzurunuz için meleklerden zihninizi ve vücudunuzu geçmiş acılardan arındırmalarını isteyin

Şu anda aklınızda olan durumla ilgili depoladığınız geçmiş deneyimlerden ve ilişkilerden kalma bir kızgınlık var. Melekler bu kızgınlığı şifalandırarak size yardım etmeye çalışıyorlar. Bu eski kızgınlık, üzerinizde yük yaratıyor, arzuladığınız şeyleri kendinize çekmenize engel olduğu gibi benzer olumsuz durumları size çekiyor.

Bu çok önemli bir mesaj ve affetmeye biraz istekli olmak ihtiyacınız olan tek şey. Geçmişinizde yapılmış olan hareketi affetmenize gerek yok. Sadece meleklere kalbinizden ve zihninizden affetmemenin zehrini temizlemeleri için izin vermeniz yeterli. Böylece acıyı huzurla değiş tokuş etmiş oluyorsunuz. Affetmenin yararları artan gönül rahatlığı, yenilenmiş ve artmış enerji ve odaklanma becerisinde artıştır.

Affetmek için Rafael’den yardım isteyebilirsiniz. Sessiz bir yerde ya da bu gece uyumadan önce şu duayı okuyun:

“Sevgili Rafael, şu anda seni çağırıyorum. [Kişi, grup, işyeri, vs. ya da durumun adını söyleyin] affetmeyi ve fiziksel, duygusal ve enerji vücutlarımdan biriktirilmiş kızgınlığı atmak istiyorum. Ben acıyı vermek, karşılığında iç huzuruna kavuşmak istiyorum. Bu duam şu anda burada kabul edildi. Teşekkürler Rafael. Teşekkürler Tanrım”

Kızgınlığın etrafımızda kol gezdiği bu günlerde çok önemli bir kart geldi. Pek çok insan affetmeyi gereksiz, hatta zararlı bir davranış olarak görebilir. Size karşı yapılmış olan sevgi yoksunu davranışları ve haksızlıkları kabul edin, takdir edin demiyor melekler. Sadece kızgınlık enerjisinin, kırgınlığın ve küskünlüğün daha çok kızgınlık, kırgınlık ve hayal kırıklığı getireceğini onun için de bu eski duyguları bir kenara bırakmanız gerektiğini söylüyorlar. Yukarıdaki dua çok sade olduğu gibi bir o kadar da etkili ve onu içinizde eski olaylara karşı kızgınlık hissettiğinizde tekrarlamanız gerekebilir. Michael ile bağ kesmek, Mor Alev enerjisi kullanmak ve yüksek benliğiniz aracılığıyla diğer kişi ile aranızdaki kontratı yırtmak da son derece yardımcı affetme metotlarıdır ve karmayı da temizler. İçinize yayılan yeni huzur duygusundan dolayı affetme çalışmasının amacına ulaştığını anlayacaksınız.

Teşekkürler Rafael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

3 comments

 1. Tam da bugünkü ruh halime göre bir mesaj geldi.İyiki varsınız 🙂

  Beğen

 2. affetmeye olan ıhtıyacımı bılmıyordum.
  meger affedecek ne kadar cok seyım varmıs sıfalanmayı beklıyormusum. zehır olmuslar ıcımde kusatmıslar benlıgımı. daha nelerı affedecegım daha ne kadaaar huzura erecegım bılecegım buyuyecegım farkına varacagım yenı pencereler acacagım benlıgıme. gormrdıklerımı gordukce daha bır bakacagım ıcıme degısecek hep degısyo.

  durmak dedınız durdum.

  akısta olun dedınız bıraktım artık ben bılmeden akıyor.

  yatıyorum sabaha kadar benlıgım calısıyor ruhum uyanıyor bılmeyı hatırlıyor ogrenıyor tekrar benı.

  odaklanabıldıgım tek sey akısım.

  ve duanız ıse yaradı. uykuda bılmeye basladım azma ıstegıyle uyanıyorum yazıyorum ve tekrar uyuyorum akmaya devam edıyorum tesekkur ederım.

  bana karşı yapılmış olan sevgi yoksunu davranışları ve haksızlıkları takdır etmıyorum, ama kabul edıyorum. kızgınlık enerjisinin, kırgınlığın ve küskünlüğün daha çok kızgınlık, kırgınlık ve hayal kırıklığı getirdigini icime zehrini nasıl da saldıgını artık biliyorum. onun için de bu eski duyguları bir kenara bırakıyorum. ozgurlesiyorum.

  ve akısa kucak acıyorum.

  sevgılerımle

  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.