Günün Melek Kartı – Geçmiş Yaşamlar

wishing wellZihninizi meşgul eden durumun kökeni geçmiş yaşamlarınızdan birine bağlı

Arkadaşlar, aylardır sürekli olarak karma temizliğinden bahsediyoruz. Karma bu yaşamda ya da geçmiş yaşamlarda yapmış olduğumuz sevgiden uzak seçimlerin ve deneyimlerin yarattığı sonuçlardır. Biz gerekli dersleri alıp karmayı temizlemedikçe kökeni aynı ve şekli belki de birbirinden biraz farklı olarak aynı sorunlar tekrar tekrar karşınıza çıkar. Bana bir kısır döngü yaşıyorum diye yazan çok insan var, harika başlayan yeni ilişkiler benzer sorunlarla bitiyor, yeni işiniz sizi eski işinizin aynısı gibi hissettirmeye başlıyor ve şu zamanlarda en sık görülen kısır döngülerden biri ise tam her şey düzeldi zannederken yine benzer bereket sorunlarının kendini göstermesi. Bu durumlarda geçmiş yaşam terapisi son derece etkili bir yöntemdir. Ancak ben yaptığım terapiler sırasında görüyorum ki bazen sorunun kökünü tam olarak bilmesek bile o geçmiş yaşama ve yaşanmış olan tatsız durum ve ilgili tüm kişilere mor alev enerjisini bütün gücüyle gönderirsek sorun yavaşça ve sevgiyle çözümleniyor. Bu yöntemi mutlaka tavsiye ederim. Kartımız şunları söylüyor:

Bu kart size aklınızdaki durum üzerinde geçmiş yaşamlarınızdan kalma deneyim ve duyguların etkileri olduğunu söylüyor. Geçmiş yaşamlarınız sizi daha bilge yaptı, bu bilgeliğin sizi yönlendirmesine izin verin, içgüdüleriniz ve altıncı hissinize  güvenin. Altıncı hisle gelen güdüler daha önceki yaşamınızda öğrendiklerinizden geliyor – onlara inanın.

Bu yaşamda geçmiş yaşamlardan tanıdığınız kişiler yeniden karşınıza çıkıyor. Bu kişilere aile fertleriniz, ruh eşleriniz, arkadaşlarınız da dahildir. Geçmişte bu ilişkiler acılı olmuş olabilir, ama şimdi karmayı dengeleyerek reenkarnasyon zincirini kırabilirsiniz.

İsmi “Tanrının Sırları” anlamına gelen Baş Melek Raziel geçmiş yaşam anılarınızı anlayıp, özümsemenize ve şifalandırmanıza yardım eder. Onu çağırarak bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Bu kartın bana söylediği şey sadece bugün değil ama önümüzdeki birkaç hafta boyunca karmik bağların kesilmesi ve geçmiş yaşam temizliği yapılması üzerine yoğunlaşacağımızı gösteriyor. Tesadüflere, olayların gelişme şekline dikkat edin, eğer size geçmiş yaşam bağlantılı gibi geliyorsa mutlaka duygulara ve egoya teslim olmak yerine sevgi ile yapılan seçimlerle bu fırsatı değerlendirin. Bu seçim size büyük bir rahatlık getirecektir. Bugün bize verilen küçük duamız şöyle:

“Baş Melek Raziel, şu anda seni çağırıyorum. Lütfen ….. (durumu açıklayın) anlamama yardım yet. Bu durumun kökeni olan geçmiş yaşamlarıma doğru beni yönlendir ve onlara şifa vermeme yardımcı ol. Zamanın tüm yönlerinde bu durumun karmasını ilgili herkes için dengelemek istiyorum. Raziel, lütfen derinlerde gömülü kalmış olan tüm acıları şimdi ve sonsuza dek açığa çıkarmama, şifalandırmama ve salıvermeme yardım et. Teşekkürler Raziel. Teşekkürler Tanrım.”

Arkadaşlar, geçen hafta ve hafta sonu sizden çok sayıda mesajlar aldım. Hepsini sırasıyla yanıtlamaya çalışıyorum, biraz geç de olsa hepinize cevap vereceğim. Hiçbirinizi görmezden gelmiyorum, sadece zamanım yettiğince hepinize aynı ilgiyi vermeye çalışıyorum.

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

8 comments

 1. Ben hergün sabah 05:30da yoga yapıyorum hersabah bir çakra çalışması yapıyorum karmaları yakmış olabilirmiyim 14aydır düzenli hergün çalışıyorum cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

  Beğen

  1. Sevgili Havva, harikasınız! Ve çok disiplinlisiniz. Ancak geçmiş yaşamlara dair karmayı çözmek biraz daha başka şeyleri eklemenizi gerektirir. Sadece çakra açmak yetmeyebilir. Hayatınızda tekrar eden sorunlar var mı? Hiç farkında olmadan negatif tepki verdiğiniz durumlar? İşte o zaman ufak tefek karma sorunlarıyla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu kartın tavsiyelerini uygularsanız, ki sizde etkisi çok çabuk olacaktır, karmayı çok rahat temizlersiniz. Sevgilerimle

   Beğen

 2. “Baş Melek Raziel,” ıle gecmıs yasamdan bu gune yapmıs oldugum ıyılestırme ve arınma calısmamdan muthıs keyıf aldım. Arındıgımı ve ozgurlestıgımı duyumsuyorum. “Baş Melek Raziel” ı hayatıma soktugunuz ıcınsıze tesekkurederım. sevgıyle kalın. EFLATUN.

  Beğen

 3. Geçmiş yaşanmışlıklardan ,olumsuz negatif düşünce kalıplarından ve tekrar eden maddi sıkıntı ,kaygılardan kurtulmak için arınma çalışmasını hergünmü yapmamız gerekiyor .Teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Bazen tek çalışma yeterli olmayabilir sevgili Nuray. Bir kaç defa üzerinde çalışın ve hatta kalbiniz belli bir hafifliğe ulaşana kadar her gün değil ama haftada bir gibi aralıklarla yapılması daha iyi olur. Çünkü şifa veriyoruz, sonra o yeni duruma uyum sağlıyoruz, sonra bir sonraki probleme geçip temizliyoruz ve bu biraz zaman alıyor. Sevgilerimle

   Beğen

 4. Mor Alev’cim,ne guzel resimlerle susluyorsun yazilarini ve yazilarinin her biri baska bir deger ve aydinlatici. Tesekkurler….

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.