Günün Melek Kartı – Ebedi ve Ezeli Sevgi

Klimt - the kissŞu anda aklınıza gelen ilk kişi size karşı sevgi dolu düşüncelere sahip

Arkadaşlar, dönüp dolaşıp kişisel ilişkiler ve romantik sevgi konusuna geri dönüyoruz. Bu kart Kasım ayında ilk defa karşımıza çıktığında beraberinde İkiz Alev ve Ruh Eşi tariflerini vermiştim ve hemen ardından yeni aşk kavramından bahsetmiştik, eğer okumadıysanız tavsiye ederim. Bugün bu kartın yeniden karşımıza çıkması tabii ki tesadüf değil. Dolunayın etkileri hala devam ederken ilişkilerin ve duyguların öne çıkacağını söylemiştim. Bu bir haftalık sürede hissetmek, hissettiğini göstermek, paylaşmak ve salıvermek yapmamız gereken şey. Bunu yaparken de şüpheler ve eski ilişkilere ait duygular, pişmanlık ve kırgınlıklar işte o salınıp bırakılması gereken şeyler. Bugüne kadar beş gündür Venüs göklerden kaybolmuştu, geri yolculuğuna devam ederken bizi dolunayla birlikte iyice derinlere taşıdı ve özellikle eski ya da varolan ilişkileri olabilecek en derin noktadan incelememize yardım etti. Bugün geri dönen Venüs bize göz kırpıyor ve Terazi’deki Mars ise “haydi bir araya gelelim” diyor. Kim ne derse desin ilişkilerde çok enteresan bir dönem… Bugün bu kartın verdiği mesaj ise şöyle:

Birileri mutlaka size sevgi yolluyor. Eğer bir ilişkiniz hakkında endişeleriniz varsa Michael size her şeyin aslında yolunda olduğuna dair güvence veriyor. Birileri size sevecen davranışlarda bulunmuyorlarsa bile siz sevilesi bir kişisiniz, lütfen bunu bilin. Melekler hem ilişkilerinizde size yardımcı oluyor hem de sevdiklerinize göz kulak oluyorlar.

Eğer bir ilişkiniz yoksa ve bir ilişkiniz olmasını istiyorsanız etrafınıza dikkatle bakın. Acaba gözünüzün önünde ideal eşiniz var ve siz onu görmüyor musunuz? Gelecek olan aşkı kabul etmek için kalbiniz açık mı? Ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendiriyor musunuz? Bugün eğer bir yere davet edilirseniz, değişik bir ortama girme fırsatı çıkarsa, beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız geri çekilmeyin, utangaç olmayın, aksine hemen kabul edin. Bakın neler olacak. Belki çoktandır tanıdığınız birinin hiç bilmediğiniz yönlerini öğreneceksiniz, belki de yeni ve çok hoşunuza giden kişilerle tanışacaksınız…

Michael’ın bugün için verdiği kısa dua şöyle:

“Lütfen beni sarmalayan sevgiyi hissetmeme yardım et ve böylece ben de sevgi vermek, ifade etmek ve sevgiyi kabul etmek konularında kendimden emin ve güvende hissedeyim. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

 

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

One comment

Yorumlar kapatıldı.