21 Aralık Cumartesi – Kış Gündönümü Meditasyonuna Davet

josephine ball - creationArkadaşlar,

Archangel Michael’ın son mesajını okuyan sevgili okuyucum Türkan şöyle demiş: “Madem toplu yapılma daha önemli, hep birlikte yapalım meditasyonu derim…” Buna gönülden katılıyorum ve kendisine bu fikir için çok teşekkür ediyorum.

21 Aralık Cumartesi gününe denk geliyor ve hepinizin gündüz koşuşturmacası, işleri olduğunu düşündük. Onun için akşam saat 21.00 de hepinizden bu toplu meditasyon ve duaya katılmanızı rica ediyoruz. Ben sadece o gün için size ilham vermesi için detaylı ama kısa bir meditasyon yazacağım, ama şimdiden vakit ayırabilmeniz için bu ön yazıyı yayınlamak istedim.

Lütfen bu Cumartesi akşamı kendiniz, aileniz, ülkemiz ve dünyamız için biraz vakit ayırmaya çalışın. Hep beraber bu dünyaya ve insanlığa bir eşik daha atlatalım. Ben bu toplu meditasyonların inanılmaz işler becerdiklerine inanıyorum ve kanıtlarını gördüğümüzü düşünüyorum. Örneğin 10 Kasım günü yaptığımız Mor Alev çalışmasının sonuçlarını şu günlerde alıyoruz.

Cumartesi akşam 21.00 de yani rakamları son derece birbirine uyan 21/12 saat 21 de kalben hep beraber olalım.

Sevgilerim ve teşekkürlerimle

Mor Alev

8 comments

 1. SEVGİ İLE YAŞAM: VAROLMAK GERÇEĞİ TÜM CANLILAR VE DÜNYAMIZ İÇİN
  ŞİMDİ BAŞLAYALIM O AN GELDİĞİNDE İÇİNDE OLMAK İÇİN.
  ŞU AN SEVGİ DOLU ŞEFKATLİ KALPLERİMİZ İLE TEK NEFES GİBİ ALABİLİRİZ
  GERÇEK SADECE BU! YAŞAMAK.

  Beğen

  1. Sevgili Perihan, bu yazıda yazdığım gibi henüz meditasyonu hazırlamadım. Hazırlayınca yayınlayacağım. Sevgilerimle…

   Beğen

  1. Meditasyonu yazıp yayınladığımda onu elinizden gelen herkese yaymanızı rica ediyorum Müjdelen. Birlikten kuvvet doğar! Sevgilerimle…

   Beğen

 2. Toplu meditasyonla ilgili söylediğinize yürekten katılıyorum…Bizde toplu olarak dünyaya sevgi gönderme çalışmaları zaman zaman yapıyoruz…Bence de çok etkili olduğunu biliyorum…Size yürekten teşekkür ediyorum…Aldığınız ve bizlere aktardığınız tüm mesajlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler dostum..Yolunuz sevgiyle ve ışıkla aydınlansın…Sevgilerimle…<3

  Beğen

 3. Her zaman sevgiyle olalım. Tüm arkadaşlarıma ileteceğim C.tesi akşamını…
  Sevgiler..

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.