Hafta Sonu için Melek Kartı – Spiritüel Anlayış ve Bilgiler

kabbalah tree of lifeArchangel Raziel

Size ezoterik bilgiler ve semboller getiriyorum ve ruhani gerçekleri anlamanıza yardım ediyorum

Arkadaşlar, bu hafta gerçekten ruhani bir hafta oldu. Her mesaj bizi içimize dönmeye, görünenin ötesine bakmaya ve olayları ve kendimizi kalbimizin gözüyle görmeye çağırdı. Bu durum hafta sonunda da devam ediyor. Belki kırık plak gibi aynı şeyleri tekrar ediyor olacağım ama gelen enerjiler bizi kaynama noktasına doğru götürürken elimizden gelen en iyi şekilde ruhumuza yıllardır ve hatta yüzyıllardır açlığını çektiği anlayışı vermeye çalışmalıyız. Bu tarz yazıları okumak da tabii ki iyidir ama meditasyon bunun en mükemmel yoludur. Şu anda size uzak gibi görünse de  ruhani gelişim hayatınızın onunla alakalı gibi görünmeyen her alanında ilerlemeye ve açılımlara yol açar. Gelişen sezgilerinizle işinizde daha isabetli kararlar almak, eşinizle aranızdaki ilişkiyi derinleştirmek, çocuklarınız için daha isabetli kararlar almak, eğitiminizde daha olumlu ilerlemeler yaşamak ve genel olarak sosyal yaşamınızda rahatlık ve mutluluk yaşamak kolaylaşır. Hayatınızı daha çok sevmeye başlarsınız, kendinize olan güvenininiz artar. İşte ruhani gelişim bu yüzden önemli ve kesinlikle hayatımızın her köşesine olumlu etkileri var.

Raziel diyor ki:

Hayata yeni yönlerden ve yeni şekillerde bakmaya başlarken spiritüel anlayışınız yeni bir düzeye yükseliyor. Zihninizi açık tutun ve kısıtlı düşünceler ve illüzyonları salıverin, geride bırakın. İşaretlere dikkat edin. Bunlar size üç sefer ya da daha fazla gelen bilgilerdir. Hem fiziksel gözlerinizle hem de zihin gözünüzle gördüğünüz geometrik şekiller ve sembollere dikkatinizi verin. Gelişmiş farkındalığınızın ilişkileriniz ve kariyer hedeflerinizde değişime yol açabileceğini bilin. Ben size bu değişimler sırasında rehberlik edeceğim, böylece hayatınız iç deneyimlerinizi tamamen yansıtacak.

Arkadaşlar, bu hafta sonu Kutsal Anne Enerjileri ile çalışmaya devam edin. Onun sağladığı netlik, berraklık ve saflık çok çabuk ilerlemenize yol açacaktır. Archangel Raziel’den yardım isteyin, bugün hizmetlerini bize sunduğunu bildiriyor. Özellikle kendisinden gece uykunuz boyunca size ezoterik bilgiler aktarmasını ve yeteneklerinizi artırmaya yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/