Günün Melek Kartı – Keskin Zeka ve Sezgiler Bir Arada

key to adventureArchangel Raziel

Hazırsınız! Hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli kabiliyete ve kaynaklara sahipsiniz. Hayat sihirli bir şekilde önünüze açılacak.

‘Sihirli dokunuş’ zeka, beceriklilik, özgüven ve hayatı faal olarak geliştirme yeteneğini simgeler. Büyük sorunların bile kolaylıkla üstesinden gelebileceğimizi, tahrikleri keskin bir bilinç ve uyanık zeka sayesinde karşılayacağımızı gösterir. Bu kart her ne kadar güçlü bir bilinci simgelese de, bu altıncı hissin diğer bilinmeyen güçlerinin ihmal edilebileceği anlamına gelmez. Tam tersine kartın temsil ettiği etkinlik ve tesir gücü bilinen ve bilinmeyen güçlerin derin uyumunun sırrından kaynaklanır. Yalnız bu sayede kazanılan güven ‘dağları bile yerinden oynatmayı’ sağlayabilir.

Raziel’in isminin anlamı ‘Tanrı’nın Sırları’ dır. Size fırsat kapılarını açacak gizemlerin ve ruhani sırların meleğidir. Kendinizi ifade etme konusunda sizi hızlandıracağı için mümkün olduğunu düşündüğünüzden çok daha çabuk bir şekilde başarının tadına varacaksınız.

Yolunuzda ilerlemek içi hazır hissetmiyorsanız bile, aslında tahmin ettiğinizden çok daha fazla hazırsınız!

owlArkadaşlar, bugün bu kart çıktığında sanki günlerdir çok fazla iyi mesajlar, olamayacak güzelliklerden bahsediyormuşum gibi geldi, onu bir kenara koydum. Başka destelerden kartlar çektim. Sonra da anladım ki şüpheci egom konuşuyormuş. Her desteden Michael çıktı. Ben de oturup enerji alanımı temizledim, yeniden bağlandım ve sonuç olarak yukarıdaki mesaja güvenebiliriz. Bugünün enerjisi gerçekten çok pozitif, dahası siz gerçekten hazırsınız. Ancak bunun yanında Michael’ın bize hatırlattığı ve hergün yapmamızı istediği şeyler var, işte o zaman son günlerde çıkan kartlarda bize söz verilen olağanüstü olumlu enerjileri günlük hayatımıza çok daha kolay indirebilir, istediğimiz sonuçları daha rahat elde ederiz.

  1. Michael tam bir aydır bize bağlarınızı kesin diyor. Bunu özellikle her gün tekrar ediyor. Bu çalışma hepimizin yıllardır bildiği bir egzersiz ama bana yeniden yazdırdı biliyorsunuz. Bağ kesme çalışmasını elinizden geldiğince çok yapın.
  2. Michael mutlaka onun mavi ışık kalkanıyla kendimizi korumamızı istiyor. Açıklaması da şöyle: Şu anda tam aradayız, bir tarafta harika, hatta mucizevi güzellikte olaylar oluyor, öbür tarafta bu ışık dolu gelişmelere tamamen zıt olağanüstü karanlık olaylar var. Sürekli gözümüzü kötülüklere kapayıp Pollyanna gibi gezinemeyiz. O olumsuzlukları ister istemez fark edeceğiz, çareler düşüneceğiz, bazen şaşırıp bazen kızacağız ancak onların taşıdığı enerjilerin üzerimize yapışmasını engellememiz gerekiyor. Bu da her gün enerjilerimizi temizleyip korunma kalkanımızı çekmekten geçiyor. Şimdi “neden böylesi bir karanlık ortaya çıkıyor, hani herşey çok güzel olmayacak mıydı?” diyebilirsiniz. Biraz grafik bir anlatım olacak ama Dünya, Gaia ve Ortak Bilincimiz binlerce yıl negatif tarafından zehirlendi. Şimdi bütün o kötülükler, o zehirler kusuluyor ki içi tamamen temizlensin. Gördüğünüz olumsuzluklar işte o zehir; binlerce yıl birikmiş, bizi esir etmiş karanlık. Lütfen enerjinizi koruyun.
  3. Konuyla ilgili üçüncü destek mesajı da son derece değişik. Bunu daha önce bu platformda hiç söylememişlerdi. Hayvanlara dikkat edin, onların nasıl davrandığını, nasıl bulundukları anı yaşadıklarını inceleyin ve onların bilgeliklerinden yararlanın. Evcil hayvanı olanlar bunu hemen anlayacaklardır. Onlar sonsuz sevgi verirler ve şükranlarını hemen belli ederler. Genelde yaptıkları anlaşılmaz şeylerle bizi güldürürler, derhal enerjimizi değiştirirler. Bu arada Gaia ile aramızda hiç bozulmayacak bir bağ kurarlar yani bir anlamda bizi topraklarlar. Özellikle kedi mırıldanması tıbben kabul edilmiş bir frekans yayar ve olumsuz duyguları eleyecek bir düzende hormon salgılamamızı sağlarlar. Metatron kedilerin etrafındaki enerji alanını da temizlediklerini söyler.

En başa dönersek, bugün tam formumuzdayız. Bu olumlu günlerde kendimizi Michael’ın yardımıyla korumaya devam edersek, olumsuzla olan bağlarımızı kesersek ve gerek evcil hayvanlarla gerek  hayvanlar aleminin bize yakın gelen herhangi bir üyesiyle kendimizi bu dünyaya daha sıkı bağlayıp ruhumuzda sevgi duygusunu hissedersek yolumuz açık.

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.