Her şey size korku ve sevgi arasında seçim yapma fırsatı veriyor. Bu sefer sevgiyi seçseniz ne olur? – Archangel Michael ve Dostlar

comet ison visible to naked eyeBu mesaj “Mor Alev Dostu” ile ortaklaşa çevrilmiştir. Ron Head tarafından 21 Kasım 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün bir kere daha kaydetmiş olduğunuz ilerleme için tebriklerimizi sunarak başlayacağız. Belki hiçbir değişiklik görmüyorsunuz ama yine de çok şey hissetmeye başlıyorsunuz. Ancak, biz sizi sarmalayan enerji alanınızdaki inanılmaz değişimi görüyoruz.

Kalıcı etkileri olan ama belki farkındalığınıza ufak ufak girmeye başlayan çok miktarda değişiklikler başlatıldı. Bunu kış bahçenize ekilen tohumlar gibi düşünün. O tohumlar, sizin yeşerme ve büyüme mevsiminiz gelinceye kadar çoktan filiz vermiş olacaklar ve zamanı gelince iç dünyanızdan dış yaşamınıza nakledilecekler. Bu mevsim, tahmin edebileceğinizden bile kısa sürede gelebilir.

Şimdi, sizlerin de izlediği gibi göksel oluşumlar hakkında konuşalım.  Bazılarınız bu olayları dehşet ve korkuyla izliyor. Bazılarınız onlarda güzellik ve mucize görüyor. Tabii ki bu, sizin seçiminiz.  Gecelerinizi aydınlatacak olan büyük parlak bir ışık, bir kuyruklu yıldız geliyor. Evrenin size yaklaşan bu parçasını, “armağanlar getiren” veya isterseniz “muhteşem güzellikte bir bayram hediyesi” olarak görmenizi içtenlikle öneriyoruz.  Artık bildiğiniz üzere, her şey size korku ve sevgi arasında seçim yapma imkânı veriyor. Bu sefer sevgiyi seçerseniz ne olur? Bu seçim sizi ve dünyayı nasıl etkiler? Daha önce bu büyüklükte hiç görülmemiş ve belki de bir daha hiç görülmeyecek olan bir olaydır bu. Ve size temin ederiz ki bu çok çok uzun zaman önce yerli halklar irfanında bahsedilen olaydır. (Mor Alev: Hopi Kızılderili yazıtlarından bahsediyor)

Görmek isteyen gözü, duymak isteyen kulağı olan herkese beklenen zamanın geldiğini teyit edecektir. Gerçekten olayların en heyecanlı yerinde, tam ortasındasınız. Bireysel çevrenizdeki büyük değişimi henüz göremeseniz bile, kendinize bir toplum, bir bütün olarak yakın dikkatinizi vermenizi istiyoruz. Bunu yapabilmeyi öğrenirken aynı zamanda, uzun zamandan beri beklediğiniz sadece “köklü ve büyük değişim” veya “dev bir dönüm noktası” diye adlandırabileceğimiz olayı hissetmeye başlayacaksınız.

Bu köklü değişim “güm-pat-çat-bu da neydi?” cinsinden olmayacak. Yine de olan her ne ise, onu yavaş yavaş anlamaya başladığınız zaman, kesinlikle o olay olduğunu göreceksiniz.  Bu değişim neredeyse dinozorlarınıza olan kadar çabuk gerçekleşecektir. Tabii ki dinozorlar kol saati takmıyor, yirmi dört saat haber programları izlemiyordu.

Bizim en iyi tavsiyemiz hem iç hem de dış değişimi sevinçle kabul etmenizdir. Onları şükran ve takdirle karşılayın, nihayetinde değişimi birlikte yarattınız. Yaşamak istediğiniz daha iyi dünyaya odaklanmaya devam edin. O dünyayı, imgeleyebileceğiniz en ince ayrıntısıyla görmeye çalışın. O dünya yaklaşıyor.

Sizleri sevgiyle kucaklıyoruz ve henüz sizin göremediğiniz ama gösterdiğiniz dayanıklılık, cesaret ve inanılmaz yetenekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.  İyi günler sevgililer.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

6 comments

 1. Muhteşem mesajlar böyle bir olayı yaşamaktan son derece mutluyum…Dünyaya verilen sevgi enerjileri müthiş ve o kadar etkili ki herkesi olumlu yönde etkilemiyor belki ama muhteşem enerjiler ben bütünün adına çok mutluyum…Olması gerekenler oluyor..Ve sevgiyle kabul ediyorum..Mor Aleve çok teşekkürler…Bu harika bilgileri mesajları aktardığınız için…Emeğinize ve yüreğinize sağlı…Sonsuz sevgilerimle…<3

  Beğen

  1. Kuyruklu yıldızı görmek isterseniz sabah gün doğmadan gökyüzüne bakın. Büyük Ayı takım yıldızını bulun, ondan sağa doğru gözünüzü kaydırın. her gün büyüyor. Sevgilerimle. …

   Beğen

 2. harka bir tarif:) bende makaleyi okurken heyecanla acaba kuyruklu yıldızı nasıl görürüm diye düşündüm:) yorum kısmında karşım çıktı:)
  teşekkürler mor alev, teşekkürler baş melek michael, teşekkürler tanrım:)

  Beğen

  1. Bir sorun var, şehir içinde çok ışık yandığı için ışık kirliliğinden o kadar güzel görülemeyebilir.

   Beğen

 3. Zürihte hava kapalı ve kar yağıyor 🙂 maalesef göremicem.Güzel paylaşımlarınız ve emeğiniz için çok teşekkürler.Keyifle takip ediyorum:) hele sabahları günün Melek kartı vazgeçilmezim oldu sanki onu okumadan güne başlamış saymıyorum:)sayenizde çok şey öğreniyoruz.siz harikasınız. Sevgiyle kalın iyi geceler.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.