Tüm o mutluluk çanlarının muhteşem korosunu dinlediğinizi hayal edin – Archangel Michael

bellsBu mesaj “Mor Alev Dostu” ile ortaklaşa çevrilmiştir. Ron Head tarafından 17 Kasım 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, bugünkü mesajımızı da, sizleri bu çalkantılı dönemde cesaretlendirmek için veriyoruz.

Nereye bakarsanız bakın eskinin ufalanıp çöküşünün küçük bir parçalarından başka bir şey görmüyorsunuz ve size etrafınızda her şey bir kaos içindeymiş gibi geliyor. Bütün bunların nihai sonucunu şimdilik sadece hayallerinizde görebilirsiniz. Bunu görmek için de sizin tabirinizle buna “kalpten inanmak” ya da “inanç sıçraması” gerekir.

Öyleyse, buna kalpten inanın! Ve sıçrayın! Coşkuyla sıçrayın! Neşeyle sıçrayın! Hayal edebildiğiniz en harika ve en bereketli dünyaya doğru sıçrayın. Zira bu süreç, yaşamak istediğiniz dünyayı oluşturmuş olan ve de daha da oluşturacak olan süreçtir. Olabildiğince o dünyanızda zaman geçirin. Çocukluğunuzdaki güzel yaz günlerindeki gibi hayalperest olun. Şimdi kendinize  tekrar hayal kurma izni verin ancak bu sefer hayalperestliği bir amaçla yapın.

En çok arzuladığınız hayalleriniz nelerdir? Sizin gibi hayal kuran ve bu süreçte yer alan milyonlarca insan var. Her şeyi  hayal etmek zorunda değilsiniz. Sadece içinizdeki “mutluluk çanlarını” çaldıracak sahneyi hayal edin yeter. Her şeyden öte, burada olmanızın esas nedeni budur. Sizin haricinizde şu anda, kendi “mutluluk çanlarını” çaldırmaları gereken birçok kişi var. Eğer isterseniz ve yapabiliyorsanız, tüm o çanların muhteşem korosunu dinlediğinizi hayal edin.

Aranızda zaman zaman enerjilerin içinizden akıp geçtiğini hissedenler için denemek isteyebileceğiniz bir önerimiz var. Sonuçtan memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Enerjilerin sizi sardığını ve içinizden akıp geçtiğini hissettiğinizde, onların koşulsuz sevgi olduklarını fark edin ve bu sevgiyi siz de dışarıya verin. Geldiği yere gönderin. İçeri ve dışarı akımı sağlayın ve her ikisi de birbirini beslesin. Bunun sonucunu hayal etmenize bile gerek kalmayacak.

Sizi bu düşünceyle baş başa bırakıyoruz. Artık zamanı geldi, sevgili dostlar…Artık zamanı geldi.

Sizlere mutlu bir gün diliyoruz.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/