Günün Melek Kartı – Gözetiliyor ve Korunuyorsunuz

little angelArchangel Michael hem şu anda sorun olarak gördüğünüz durumda hem de hayatınızın diğer alanlarında sizi koruyor.

Siz ve Baş melek bir ekipsiniz. Sezgilerinizi dinleyerek onun yönlendirmelerini takip ediyorsunuz. Bugün bu kart çıktı çünkü büyük bir hayat değişiminden geçiyorsunuz ve kendinizi kırılgan ya da savunmasız hissediyorsunuz. Ama bu kart size, bana, hepimize sürekli olarak Michael’ın koruması altında olduğumuza dair bir hatırlatma.

Bu kart aynı zamanda insanlarla ve meleklerle olan ilişkilerinizde savunma duvarlarını indirmenizi söylüyor. Kalbinizi sevgi vermeye ve almaya açın ve böylece derinden istediğiniz samimiyeti ve yakınlığı yaşayabileceksiniz. Diğerleriyle gerçek kendiniz olun ve meleklere gerçek duygularınızı iletin. Böylece diğerleri sizi daha iyi tanır, destek verir ve sever…buna kendi kendinizi olduğunuz gerçek kişi olarak sevmeniz de dahil!

Günlük hayatımızda bu kartın olası anlamları şöyle olabilir:

  • Maddi ihtiyaçlarınız karşılanacak
  • Yasal bir durumla ilgili olarak sizi mutlu edecek sonuca ulaşabileceksiniz
  • Geceleri rahat uyuyun, eviniz güvenli çünkü korunuyor
  • Çocuklarınız korunuyor ve her zaman güvendeler.

Bugün Michael bize şu kısa duayı veriyor:

“Sevdiklerimi ve beni koruduğunuz için, tüm ihtiyaçlarımızın karşılanmasını ve güvenlikte olmamızı temin ettiğiniz için size teşekkür ediyorum. Şu anda yardımlarınızı şükranla ve saygıyla kabul ediyorum, biliyorum ki cennetten gelen yardımları kabul etmek benim ve diğerleri için yapılacak en doğru şeydir. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

Bugün 11-11 enerjisini kabulü niyet etmeyi unutmayın. Elinizden geldiğince kendinizi topraklayın. Dışarıya parklara çıkabilirseniz çıkın ve kalbinizi dünyanın kalbine bağlayın.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

2 comments

Yorumlar kapatıldı.