Esenlik ve Mutluluğun Kanıtı

singing in the rainSizden esenlik ve mutluluğa güvenmenizi istiyoruz. İyimserlikte sihir vardır. Karamsarlıkta hiçbir şey yoktur. Olumlu beklentide heyecan ve başarı vardır. Kötümserlikte ya da istenmeyenin farkındalığında hiçbir şey yoktur. Sizin yapmanız gereken Yaşam Nehri ile olan ilişkinizi yeniden tanımlamaktır. Siyah olan bir şeye bakıp ona beyaz demenizi istemiyoruz. Olmasını istemediğiniz bir şeyi görüp onun olmasını istediğiniz şeymiş gibi davranmanızı istemiyoruz.

Biz bakış yönünüzü hareket ettirme alıştırması yapmanızı istiyoruz. Bakış açınızı değiştirme alıştırması yapın. Değişik insanlarla konuşma alıştırması yapın. Yeni yerlere gitme alıştırması yapın. Elinizdeki veriyi elekten geçirerek hissetmeyi istediğiniz şeylere benzeyenleri seçmenizi ve sizi tanıdık bir yerdeymiş gibi hissettirenleri kullanma alıştırması yapın. Bir başka deyişle, sizin kendi neşe ve keyfinize tanıdık hissetmenizi istiyoruz. Olumlu beklentiniz tanıdık olmalı, her şeyin iyi olduğunu bilmeniz tanıdık olmalı.

Çünkü bu evren siz o yeri, o hissi bulduğunuzda size esenlik ve mutluluğun kanıtını vermek için kendini tepetaklak etmeye bile hazırdır.

Abraham – Esther Hicks, San Rafael, CA 1998

2 comments

  1. Sevgili Emine,
   Özel bir eğitime gerek yok, bu hepimize açık ve hepimizin içide olan Tanrı hediyesi bir enerjidir. Sayfanın solundaki “Konular” başlığı altında Mor Alev yazıları size rehberlik edecektir. Onlara bir bakın ve deneyin. Eğer daha derin bir eğitim/enerji çalışması isteğiniz varsa “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” sayfasına bir göz atmanızı tavsiye ederim.
   Sevgilerimle
   Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.