Size yardım etmek meleklerin görevi ve neşe kaynağı – Archangel Michael

71c00a0f1268487ea73d7c3686658f6bRon Head tarafından 13 Ekim 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün kendinizi içinde bulacağınız potansiyeli son derece yüksek enerji akımı konusunda sizi bilgilendirmek için geliyoruz. Bu diğer kaynaklar tarafından da öngörüldü ve size açıklandı. Bu enerjiler ilahi olandan gönderiliyor ancak sizin yıldızınız ve diğer gökyüzü varlıkları da kendi rollerini oynuyorlar.

Bu da olayın fiziksel unsurlarına işaret ediyor, görüyor musunuz?  Ama anlayın ki hakkında konuştuğumuzun büyük bir parçası henüz sizin ölçebileceğiniz formda değil, en azından şimdilik. Ama bu pek çoğunuzun sezebildiği ve hatta hissedebildiği bir şey.

Sizi temin ederiz ki üstün yetenekli olanların (Mor Alev: Bir hediye ile doğmuş gibi görünenler demek istiyor) aklında hiçbir şüphe yok. Onlar da benliklerinde pek çok değişiklik hissediyorlar ve hayatlarında pek çok değişiklik görüyorlar. Onlar sizden o kadar çok farklılar mı?

Onlar şu anlamda farklılar; onlar aradılar ve sunulanı kabul ettiler. Sevgili ailem, pek çok yönden hepiniz eşitsiniz. Ama hepiniz aynı şekilde hareket etmiyorsunuz. Bu kimseyi hiçbir şekilde suçlamak için değildir. Bu sadece sizden şunu istemektir: Eğer henüz yapmadıysanız, kendinizi tamamen bu olasılıklara açmanızı ve onları tamamen hak ettiğinizi ve sevildiğinizi bilerek kabul etmenizi istiyoruz.

Doğrudur; şu anda durduğunuz yerden başlarsınız. Bunun başka bir yolu yok. Ama eğer durduğunuz yer o kadar da harika değilse sizin yükselmeniz sadece daha dramatik ve neşeli olacak, öyle değil mi?

Ve yardım istemek için ne çok gururlu, ne çok alçak gönüllü, ne çok fazla korku ya da suçluluk hissinde olun. Lütfen, size yardım etmek meleklerin görevi ve sevinç kaynağı. Bu tarafta olan herkesin mutluluğu size hizmet etmek için yapabileceğimiz her şeyi yapmaktır. Ve etrafınızda ve içinizde tüm zamanlarda Yaratanınızın kayıtsız ve şartsız sevgisi ve enerjisi bulunuyor. Bu enerji ve sevgi her dakika sizin için müsaittir. Onu çağırın.

Sevgili dostlar, biz yalvarmaktan bahsetmiyoruz. Bizim bahsettiğimiz sizin de varlığından oluştuğunuz, yapınızın temel taşı olan şeyleri kullanmaya layık olduğunuzdur. “Kim olduğunuzu öğrenin” dediğimizde kastettiğimiz şey budur. Bunu öğrenmenin en iyi yolu yapabileceklerinizi keşfetmenizdir. İşte bu yola bir aile olarak adımınızı attınız. Şimdi bir aile olarak neşeyle yürüyün.

Biz tekrar konuşana dek her dakika yanınızdayız. İyi günler sevgili dostlar.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

  1. Çok teşekkür ederim,sizlerle tanıştığım için şükürler olsun……

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.