Siz yaratıcılarsınız. Bu işte iyi olun – Archangel Michael ve Yeshua

Ron Head tarafından 10 Ekim 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

The shift has hit the fanMichael:

Şu zamanda etrafınızda görülen kaostan kopuk ve tarafsız olanları ve bunu devam ettirenleri kutluyoruz. Çoğunlukla olduğu gibi her şey sizin bakış açınızdan göründüğü gibi değil. (Mor Alev: ABD deki federal hükümetin bütçe anlaşmazlığı dolayısıyla kapanmasından bahsediyor, ancak bunu kendi ülkemizdeki pek çok kargaşa haberine de uygulayabiliriz)

İzin verdiğinizde dikkatinizin çoğunu çeken bu olaylarda aslında mutlu olacak çok şey var. Elbette sizin bu olaylara çok fazla dikkat vermenizi istemiyoruz. Ancak, bunun sizin için ne kadar zor olduğunuz da anlıyoruz. O zaman şöyle diyelim; bu olaylardan çok önce de belirttiğimiz gibi, yüzeyde felaket gibi görünen şeyler sadece bundan sonra gelecek çok daha fazla olumlu şeyler için yolu açıyor.

Şimdi durumları berrak bir şekilde görme zamanıdır ki sonra yararlı değişiklikleri yapabilesiniz. Bir başka değişle, şimdi sisin dağılma zamanıdır. Ve size nereye baksanız istemediğiniz şeyleri görüyormuşsunuz gibi geliyor. Bu ifade bunun gibi diğer ifadelerden daha fazla gerçek değil, ama size gerçek geliyor, öyle değil mi?

Şuna işaret edebilir miyiz? Daha önce de söylendiği gibi tüm bu şeyler sizin bilincinizden ve dünyanızdan temizlenmek için meydana çıkıyorlar. Ancak bunlar açığa çıkarlarsa eşzamanlı olarak hepinizin onların yerine başka şeyler koyma arzunuz tetiklenecektir. Bu süreç böyle işler.

Olumsuzlukları salıverin ve tüm dikkatinizi ve niyetinizi olumlu sonuçlara yöneltin. Ve herkes için niyetlenin, sevgili dostlar. Yeni Dünyanızı sizin gerçekliğinize getirecek olan bu enerjidir. Siz buna ‘kızağı yağlamak’ diyorsunuz. Ve şuna güvenin ki biz de sizin kadar ve hatta sizden fazla ‘yağ’ sürüyoruz. Bu bizim işlevimiz ve bizim zevkimiz.

Şimdi Yeshua da sizinle konuşmak istiyor, eğer kabul ederseniz.

Yeshua:

İyi günler en sevgili dostlarım.

Michael geçmişte sizinle enerji konusunda defalarca konuştu. Ben enerji kullanmanızdan yukarıda bahsedilen bağlamda konuşmak istiyorum.

Gezegeninizi hiçbir zaman olmadığı kadar yoğun bir ilahi enerji alanı çevrelemekte olduğunu ve bu en yüksek enerjilerle tamamen yıkanmakta olduğunuzu artık biliyor ve anlıyorsunuz. Bu enerji sizin içinizden sürekli olarak ve her an geçiyor. Sessiz zamanlarınızda ve kalplerinizdeyken bu yüksek niyetler size geldiğinde, kalplerinizle bu enerjilere onları hissetmek ve bilmek üzere uzanın, enerjilerin sizi ve niyetlerinizi doldurmasına izin verin. Gücünü hissedin. Etkisini bilin. Bu enerjiler kullanılmak için burada sevgili dostlar. Onları kullanın. Bu konuda çekingen olmayın.

Size tekrar tekrar söylediğimiz gibi, siz yaratıyorsunuz. Siz yaratıcılarsınız. Bu işte iyi olun. Aslında, iyi olduğunuzu biliyorsunuz. Ama iyi olduğunuzu öğrenmeniz, işte bu harika.

Size şimdilik iyi günler diliyoruz, yakında yine döneceğiz. Sizi seviyoruz.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/