Günün Melek Kartı – Boğaz Çakrası: İletişime Dikkat!

chakrasMelekler kendi gerçeğinizi ifade edebilmeniz için yanınızdalar

Melekler bugün bu kartı gönderdi çünkü sözlü ya da yazılı olarak vermeniz gereken önemli mesajlar var. Sizi kendinize ve diğerlerine karşı kendi gerçeğinizi iletebilmeniz için cesaretlendiriyorlar. Kendinize gerçek duygularınızı ve fikirlerinizi itiraf edin. Bu duygu, düşünce ve kendinizde yeni keşfettiğiniz şeyleri yazın.

Boğaz çakrası konuşma, yazma ve yaratıcı ifadeyi barındıran bir çakradır. Onaylanmayacağınızdan, takdir edilmeyeceğinizden korkarak gerçeğinizi susturursanız bu çakra sıkılaşır ve kararır. Geçmişte ya da geçmiş hayatlarda eğer sesinizi duyurmak istediğiniz ve kendi gerçeklerinizi ilettiğiniz için cezalandırıldıysanız yine bu enerji merkezi kapanır.

Meleklerinizden kendi yararınız için güçlü ancak sevecen bir şekilde konuşabilmeniz için yardım isteyin. Onlar sizin sevgi, mizah ve hevesle konuşmanıza yardımcı olacaklardır.

Arkadaşlar, bugün yine geniş anlamlı ve belki de birkaç hafta ya da ay üzerinde çalışmamız gereken bir mesaj geldi. Bu mesajı ciddiye alalım, çünkü ne söylediğimiz, nasıl söylediğimiz ve anlattığımız şeyin gerçek olup olmadığı enerji alanımızda büyük iz bırakıyor, karşımızdakilerin de enerjilerini etkiliyor.

Bu kartı sadece bugüne uygularsak: Bugün tüm iletişimlerinizde sevecen, gerçekçi ve kendi benliğinize ve düşüncelerinize saygılı olmaya çalışın. Bugün iş toplantılarınızda, okulda, evde size kazandıracak olan yol budur. Eğer önemli görüşmeleriniz varsa mutlaka boğaz çakranızı meleklerin yardımıyla açın. Gabriel iletişim meleğidir, onun enerjilerini çağırın.

Bu kartın mesajına biraz daha geniş açıdan bakarsak: Bu günlerde meditasyonlarınızda boğaz çakrasına daha çok önem verin. Mevsim değişikliği dolayısıyla boğaz enfeksiyonları ve grip muhtemel, kendinize iyi bakın. Tiroit bezi bu çakraya denk gelir, çakrada dengesizlik metabolizma sorunlarına yol açabilir. Bu konuda birkaç ay önce uzun bir yazı yazmıştım, ona bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir de dikkat edin bu aslında geçen Salı günü verilen mesajın devamı olarak geliyor. Demek ki dürüstlük ve iletişimin önemi bu hafta gitgide yükseliyor. Bu arada Kutsal Anne’nin şeffaf mavi enerjisini bu hafta kullanmaya devam edin.

Teşekkürler Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/