Hafta Sonu için Melek Kartı – Sihirli Dokunuş: Güç, Çekicilik, Beceriklilik ve Çeviklik

surf into sunsetArchangel Raziel

Hazırsınız! Hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli kabiliyete ve kaynaklara sahipsiniz. Hayat sihirli bir şekilde önünüze açılacak.

Arkadaşlar, dün bize söylendiği gibi sessizce bir kenara çekilip yüksek benliğiniz ve evrenle iletişime geçtiyseniz bu muhteşem hafta sonuna hazırsınız demektir! Hemen hemen 10 gündür yeni enerji akımının içinde yüzüyoruz. Unutmayın, yeniden ve yeni enerjilerle doğuyoruz. Ve şimdi bu yeni enerjileri yavaş yavaş hayatımızda yapabileceğimiz değişiklikler için kullanma zamanı geliyor. Çok acele etmeyin, yaratıcı gücünüz devasa şekilde büyüdü. Yani düşündüğünüzün gerçekleşmesi artık çok çabuk olacak. Bu da hem kendinize hem de evrene karşı belli bir sorumluluğu yanında getiriyor. Onun için ne istediğinize, istediğinizin etrafınızdakilere nasıl etkileri olacağını iyice düşünüp karar verin. Olumsuz düşünme şablonlarından kurtulmaya çalışın ki bunun en rahat yolu meditasyondan geçer. Sonra niyet, dilek, arzu… Karar verdiğiniz düşünceyi evrene bildirin. İlerlemelerin çok hızlı gitmesi olasılığına karşı da hazır olun!

‘Sihirli dokunuş’ zeka, beceriklilik, özgüven ve hayatı faal olarak geliştirme yeteneğini simgeler. Büyük sorunların bile kolaylıkla üstesinden gelebileceğimizi, tahrikleri keskin bir bilinç ve uyanık zeka sayesinde karşılayacağımızı gösterir. Bu kart her ne kadar güçlü bir bilinci simgelese de, bu altıncı hissin diğer bilinmeyen güçlerinin ihmal edilebileceği anlamına gelmez. Tam tersine kartın temsil ettiği etkinlik ve tesir gücü bilinen ve bilinmeyen güçlerin derin uyumunun sırrından kaynaklanır. Yalnız bu sayede kazanılan güven ‘dağları bile yerinden oynatmayı’ sağlayabilir.

Raziel’in isminin anlamı ‘Tanrı’nın Sırları’ dır. Size fırsat kapılarını açacak gizemlerin ve ruhani sırların meleğidir. Kendinizi ifade etme konusunda sizi hızlandıracağı için mümkün olduğunu düşündüğünüzden çok daha çabuk bir şekilde başarının tadına varacaksınız.

Yolunuzda ilerlemek içi hazır hissetmiyorsanız bile, aslında tahmin ettiğinizden çok daha fazla hazırsınız.

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/