Günün Melek Kartı – Tekrar Tekrar: Gölgelerle Yüzleşin, Hayatınızı Dengeleyin, Çünkü Siz bir Işık İşçisisiniz

Archangel Haniel, Archangel Jeremiel ve Archangel Indriel

– Sezgilerinize güvenin. Endişe ve korkularınızla yüzleşip onların yersiz olduğunu görün

– Hayatınızın envanterini çıkarın ve dengesiz olanı değiştirmeye ya da iyileştirmeye karar verin

– Çünkü siz bir ışık işçisisiniz ve Dünyanın size ihtiyacı var!

dcbc48d6638af7aa386622682a52cffeArkadaşlar, bugün şu yukarıda gördüğünüz gibi değişik bir durum oldu. Günün melek kartını çektim, Ay kartı hem geçenlerde çıktı hem de Dolunay dolayısı ile bu enerjilerden bahsetmiştik. Karıştırdım ve bir daha denedim: yine tekrar! Başka desteye geçtim, kart çektim, bu sefer dünkü kart geldi. Ay kartına son derece benzeyen ve birbiriyle örtüşen anlamlar taşıyorlar. Ve bir daha deste değiştirdim, ne çıktı dersiniz: Siz bir ışık işçisisiniz kartı! Bir anda masada yanyana kartlarla bir cümle kurulduğunu gördüm. Hepsi tekrar, hepsi çok önemli mesajlar.

Belki bugün ‘amaan hep aynı şeyi söylüyorlar!’ diyebilirsiniz ama Melekler ve günün taşıdığı enerji sırf biz istiyoruz diye değişmiyor. Hala daha Hasat Dolunayı ve Ekinoks enerjileri son derece aktif. Bu arada değişmek, değiştirmek, negatifi silmek, pozitife geçmek o kadar kolay ki bu fırsattan yararlanmalıyız. Gece yayınladığım Michael ve Yeshua’dan gelen mesajı okuyun. Onların söylediği ve benim günlerdir buraya yazdığım gibi kalbinizi Tanrının sonsuz sevgisini taşıyan enerjilere açın.

Kendinizi çok didiklemenize, benim olumsuz yönüm nedir, ne kadar dengesiz yönüm var, acaba kötü bir insan mıyım, vs vs  diye olayları aklınızdan çözmeye gerek yok. Çünkü bu iş akılla çözülecek gibi değil.

Size (yine tekrar olacak! 🙂 ) vereceğim yöntem kendinizi en az hırpalayacağınız en kullanıcı dostu yöntem:

  1. Cesur olun. Kendinizden ve geçmişten korkmayın. O size çok kötü gelen olaylar, utandığınız alışkanlıklar, kendinize bile itiraf edemediğiniz pişmanlıklar aslında hiç de o kadar kötü değiller. Hepsinin sayesinde bir dolu şey öğrendik. Ve biz buraya insan olmaya geldik, hatalar yapmaya, sevmeye, bazen de mücadeleye. Bunların hepsi insanca.
  2. Şimdi geriye dönüp baktığınızda size negatif gelen herşeyi ister tek tek ister topluca Mor Alev’le yakın. Bunu tatmin olana kadar ister 5 dakika, ister günlerce yapabilirsiniz. Önemli olan sizin ‘ha, tamam, artık bitti, kurtuldum!’ demeniz, bu hissi hissetmeniz lazım. Bunu da kafanızın içinde değil, kalbinizde bulursunuz, cevapları orada arayın. En sonunda dengeye ulaşmak tuhaf gelebilir, biraz bu duyguda dinlenin ve alışın.
  3. Sonra o eski yaraları şu anda dünyamıza akmakta olan sevgi seliyle sarmalayın, isterseniz aklınıza gelen herhangi bir meleği çağırabilirsiniz yardım için. Lovanda da bunun için çok uygun, Rafael, Michael, Indriel, Jeremiel, Haniel…. ve aklınıza gelen kim olursa olsun bu duruma uygun. Çünkü bu zamanda dünyamızda daha önemli bir iş yok!
  4. Şimdi, bir adım öteye gidin. Ve ışık işçisi kimliğinize bürünün. Etrafınızda gördüğünüz, dikkatinizi çeken negatifi mor alev’le pozitife döndürmeye başlayın. Ve sonra sevginizi o durumlara gönderin. Bu komşunun hasta çocuğu da olabilir, Suriye’deki çatışmalar ya da Afrika’daki açlar da. Biri diğerinden daha az önemli değil. Sizi ne çekiyorsa ona ışığınızı yönlendirin. İnanın ve güvenin!

Şimdi gidip meleklerimizin sözüne uyalım, belli ki bu bizim için çok çok önemli bir görev ve bize büyük faydası olacak.

Tüm meleklerimiz hepinize çok teşekkür ediyoruz!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/