Günün Melek Kartı – Kim olduğunuzu hatırlayın

d06a01b5f6bdf3fed7a102abc66b688fArchangel Michael

Siz Tanrı’nın güçlü, sevecen ve yaratıcı çocuklarısınız. Siz çok seviliyorsunuz

Arkadaşlar, bu karttan önce iki defa geçen hafta sonu ve dün çektiğim kartları çektim. Yani Ariel bugünlerde kesinlikle bizimle ve cesaret ve artık kanatlarınızı açın mesajlarının önemi devam ediyor. Buna ek bir mesaj istediğimde ise Michael geldi ve ‘Kim olduğunuzu hatırlayın!’ dedi.

Siz sizi Yaratanın resmi ve benzeri olarak yaratıldınız, o yüzden Yaratanın tüm özelliklerini paylaşıyorsunuz. İçinizdeki ilahi ışık gerçekte parlak ve saf. Hiçbir hata Tanrı’nın mükemmel yarattığını bozamaz. Bilgeliğinizden, muhteşemliğinizden ve gücünüzden korkmayın. Başarılı olduğunuzda diğerlerine ilham verirsiniz. Kendi ilgilerinize daha yakın olacak şekilde hayatınızı değiştirdiğinizde diğerlerine ilham verirsiniz.

Güçlü olun! Muhteşem olun! Bu sizin olduğunuz kişi!

Bundan daha güçlü, daha güzel bir cesaret ve motivasyon konuşması bilmiyorum. Michael’ı ve Ariel’i dinleyelim, o aynaya bakıp kendi gücümüzü ve güzelliğimizi kabul edelim. Ve artık işe koyulalım.

Teşekkürler Michael ve Ariel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/