Günün Melek Kartı – Cesaret!

6aab20bee32720948fa6951a66fcb84bArchangel Ariel

Cesur olun ve inandıklarınızın arkasında durun!

Aslan Kapısı dün muhteşem bir şekilde kapandı ama Baş Melek Ariel (Tanrı’nın Aslanı) hem hafta sonu bizimleydi hem de bugün bizimle beraber. Aslan Kapısının etkileri ise önümüzdeki hafta ve aylarda devam edecek.

Ariel diyor ki:

Bu durumda diğer kişiler sizinle hemfikir olmasa bile kendi kararlarınızla hareket etmek zorundasınız. Sizi her türlü zarardan koruyorum ve sizi ışığın sevecen savaşçısı olmak için yönlendiriyorum. İnançlarınızın arkasında dururken, onlar için mücadele verirken diğer herkes için örnek kişi oluyorsunuz. Diğerlerine örnek olmak çok önemli bir öğretme şeklidir, sizin bu duruşunuz diğer kişilere de kendi prensipleri için ayağa kalkacak cesareti verir.

Bugün kendinize güveninizi ve cesaretinizi güçlendirmek için Ariel’i çağırın. O size cesaretin yanı sıra odaklanma gücü ve zarif bir şekilde istediğinizi elde etme yeteneği verecektir.

Teşekkürler Ariel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/