Günün Enerjisi

Hafta Sonu için Melek Kartı – Kanatlarınızı Açın!

ArielArchangel Ariel

Sakın kendinizi geride tutmayın. Zamanlama mükemmel ve yükselmeye hazırsınız!

Değişim ihtimali ve her zaman alıştığınız hayatın biraz ötesine geçmek gözünüzü korkutuyor olsa da çok yükseklerden uçmaya hazırsınız.

Yeni fırsatları kucaklayın ve kalbinizin ve hayallerinizin peşinden gitmenizin sizin için artık güvenli ve emin bir yol olduğunu bilin.

Sevgiye, hizmete ve ruhunuza odaklanın. Alaycılardan, sizi sürekli olumsuzca eleştirenlerden sakının. Şunu unutmayın, engelleri zafere çevirirken pek çok kişiye de ilham kaynağı olacaksınız.

Ariel çok güçlü bir baş melektir. Bolluk, varlık, dünyevi ihtiyaçlarımızın giderilmesinin yanı sıra çevre ve doğa ile de son derece  ilgilidir. Sembolü Aslan olan Ariel tam da Aslan Kapısı kapanırken karşımıza çıkıyor ve yapmak istediğimiz değişiklikler için hazır olduğumuzu söylüyor. Bu hafta sonu aslan motifleri, aslan resimleri ya da sembolleri görürseniz dikkat edin. Size bir şeyler söyleyemeye çalışıyor olabilirler. Citrine (sitrin) Ariel’in taşıdır. Bu hafta sonu onunla meditasyon yapabilirsiniz.

Teşekkürler Ariel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/