Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Sonlar ve Başlangıçlar

58126_281922648617694_1196754743_nCaressa

Hayatınızda bir dönemin sonuna geldiniz. Sizi rahatlatmaları ve bir sonraki adımlarınızda rehberlik etmeleri için meleklerinizi çağırın. Bundan sonra sizi mutluluk bekliyor.

Arkadaşlar, Pazar günü Aslan Kapısı çok güçlü bir portal/stargate ile kapanıyor, yaz yavaş yavaş bitiyor, Eylül müthiş bir ay olacakmış hissi veriyor (bu konuda daha sonra yazacağım), veeee…. Buraya gerçekten başka bir şey yazmak isterdim ama yine karşımızda: Değişim devam ediyor. Bu kart düzenli olarak ayda bir bize yeniden değişimi hatırlatıyor. Çok önemli olmasa tekrar tekrar karşımıza çıkmaz, lütfen söylenenleri iyice özümseyin.  Daha önce yazdıklarım şu an da geçerli onun için aşağıya aynen kopyalıyorum:

Hayatınızda bir şeyler bittiği için mutsuzluk hissedebilirsiniz. Bu uzun sürmeyecek. Çok güzel şeyler gelecek ama bunun için içinizin suçluluk duygusu, suçlama duygusu, kızgınlık ve hayal kırıklığından temizlenmesi gerek. Ancak öyle yeni güzel ve mutlu şeyleri görebilirsiniz. Yarım bıraktığınız şeyleri tamamlayın ve kendinize iyi bakın. Hayatınıza girecek olan yeni şeyler sizin kendinizi toplamanızı ve yarım işlerinizi bitirmenizi bekliyor.

Hayatınızda açılan yeni kapıları görebildiğinizde arzuladıklarınızın size çok çabuk geldiğini anlayacaksınız. Bu yüzden gerekli temizliği çok çabuk yapıp kendinizi toparlayın. Değişime açık olun. Geçmişe bağlanmayın, bırakın geçmiş geçmişte kalsın. Yaşadığımız an ve gelecek çok güzel.

Teşekkürler Caressa!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 replies »

 1. iyi günler.sayfanızı tesadüfen buldum.Ben meleklerle çalışmaya ve onlarla yürümeye ve onların mesajlarını daha net almayı çok istiyorum.Bunun için nasıl bir eğitim almam gerek sizce.teşekkür ederim.

  Beğen

  • Sevgili Sevtap

   Bu blogda meleklerle çalışmakla ilgili pek çok yazı var. Onlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca başlangıç olarak Doreen Virtue’nun kitaplarını öneririm. Ben Haziran’da meleklerle iletişim eğitimi vermiştim. Ekim ayında onu tekrarlamayı düşünüyorum ama henüz tarih tam belli değil. Sevgiler

   Beğen