Kutlama vaktiniz çok yakında – Archangel Michael

e0d97abcc427ab09d386eda5fa5fd56aRon Head tarafından 18 Ağustos 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün ışıklı ve hafif şeylerden konuşacağız. Günlerinizin her saatinin her dakikasında aldığınız büyük miktarda ışıktan konuşacağız. Sizi dünyanızı devasa ama barışçıl bir değişimin eşiğine getirmenizden dolayı tebrik edeceğiz.

İlahi olanın kesinlikle bunda büyük etkisi oldu. Ama gerçekliğinizi yaratan enerji alanına değişimi yaratacak olan gedikleri açan, çizmeleri toprakta olanlar sizlersiniz. Sizin niyetiniz, adanmışlığınız ve değişmez kararlılığınız olmadan bu asla yapılamazdı.

Öğrendiniz ki en önemli ve en uzaklara ulaşan değişim içinizde gerçekleştirdiklerinizdir ve bunun gerektirdiği işten asla kaçınmadınız. Yapmış olduklarınızın ve yapmakta olduklarınızın sonuçları şu anda hayalinizde canlandırabileceğinizden çok daha uzakları etkiliyor. Bu evrendeki herkesten ve hatta onun ötesinden ilgi ve övgüler alıyorsunuz.

Bunların hepsi size daha önce de söylendi ama bugün bunun hepsini bir arada duyun. Bunu kalbinize yakın tutun, sevgili dostlar. Kendinize olan güveninizi bununla tazeleyin.

Artık şimdi yolculuğunuzun en zorlu bölümündesiniz. Şimdiye kadar anlamış olduğunuz gibi, bu yürünmesi kolay bir yol değil. Asla olmadı. Ama eli kulağında zaferinizin işaretleri ortaya çıkmaya başladı.

Önce onlar görmezden gelinecek. Bazen onlar gizlenmiş olacak. Onlarla kesinlikle alay edilecek. Ama siz o işaretleri göreceksiniz ve onlar gerçek olacaklar. Kutlama vaktiniz çok yakında. Şimdi bile aldığınız alkışı duyabilseydiniz sağır edici olurdu.

Huzurla kalın şimdi, neşe ile kalın. Biz kalplerinizdeyiz ve hizmetinizdeyiz. İyi günler.