Günün Melek Kartı – Harekete Geçme Zamanı & Yeni Ay Aslanda

fe4b5e1cdc3e7a0129e25b1d0b47069bOceana

Durumun gerçeğini biliyorsunuz, altıncı hissinize güvenin, kimseyi kırmadan kendi isteklerinizi yerine getirin. Harekete geçin!

Arkadaşlar, Bu kart bu platformda ilk defa çıktı. Ancak dikkat ettim, son 2 haftadır sürekli olarak bu anlamda kartlarla ve mesajlarla karşılaşıyoruz. Melekler bize elinizi çabuk tutun, ne yapacaksanız ortam çok uygun, o yapacaklarınıza başlayın  biz size yardım edeceğiz diyorlar.

Bugün yeni ay Aslanda. Yeni ay herhangi bir şeye başlamak için her zaman idealdir. Ancak bu yeni ay özellikle yeni yaratıcı projelere başlamak için son derece olumlu çünkü güneş ve ay asteroid Vesta ile aynı hizada, bu da bizim giriştiğimiz her işte son derece pratik ve yaratıcı olacağımızın göstergesi. Ne olursa olsun, ister işte yeni bir projeye, ister evde tadilata, ister spora başlamak için iyi bir gün bugün. Aslan burcu ise bu yeni proje ile dikkat çekeceğimize, diğerlerinin takdirini kazanacağımıza işaret ediyor.

Şimdi kartımıza geri dönelim. Oceana diyor ki:

Bu işin içine atlayın! Daha fazla zamana, araştırmaya gerek yok. Bu konuyla ilgili hislerinize güvenebilirsiniz. Sizi bunun için yapmanız gereken işler sırasında yönlendireceğim. En önemlisi ertelemekten, üşengeçlikten ve bahanelerden uzak durmanız. Durumu küçük adımlara bölün, kendinizi bunaltmayın. Sonra düzenli aralıklarla bu adımları atın.

Durumla ilgili ne yapmanız gerektiğini zaten biliyorsunuz, kararınızı da verdiniz. Geçici olarak çok çalışmak zorunda kalsanız veya duygusal karmaşa yaşasanız da, bu çok kısa sürecek ve sonrasında hafiflemiş bir yaz meltemi gibi tüm gerekli adımları kolayca atarak başarılı olacaksınız. Kararınızın doğruluğundan şüphe etmeyin. Kendinizi suçlu hissetmeyin. Attığınız her adımda kapıların açıldığını göreceksiniz.

Teşekkürler Oceana!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/