Günün Enerjisi

Hafta Sonu için Melek Kartı – Bağımsızlık, yaşama sevinci, coşku ve gurur

0db3faa8200486268a60ac2e06426b41Ateş Kraliçesi

Kanatlarınızı açarak uçun! Kabiliyetlerinizin farkına varın. Bağımsızlık ve yaratıcılığınızı savunun.

Arkadaşlar, bugün ilk çektiğim kart dünkü ‘Hız’ kartıydı. Demek ki o enerjinin etkisi bütün hafta sonuna yayılıyor. Onu destekleyecek bir kart istediğimde ise bu mesaj geldi.

Bu kart bize sıcaklık ve neşenin yanı sıra cesaret ve macera coşkusu verecek bir yaşam gücüne karşı kendimizi açacağımızı haber verir. Kendimizi olayların akışına bırakmışlıktan kurtulacağımızın habercisidir. Kendi hayatımızı faal olarak yönlendirmek istediğimizi ve kendi ideallerimizi oluşturacağımızı gösterir. Tüm bunlar da yaşamda göstereceğimiz akıllı tutumun, bağımsızlığın ve hassas adalet duygusunun habercisidir.

Melekler diyor ki:

Kanatlarınızı açarak uçmaya hazırlanmanın zamanı geldi! Kendinizi ve yeteneklerinizi hafife alıyorsunuz. Yapabileceğinize ve başarabileceğinize inanın. Başka insanları doğal olarak yardım etmeleri için kendinize çekeceksiniz. Bağımsızlığınız ve yaratıcılığınız önemli, onlara sıkıca tutunun. İkna gücünüz yüksek, akıllı ve zarifsiniz.

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

Kategoriler:Günün Enerjisi

Tagged as: ,

2 replies »

  1. Günaydınlar güzel kartlarınız ve değerli bilgileriniz için çok teşekkürler:) Hakikaten çok uyuyor kartların hepsi sanki özellikle bana çekilmiş.Aynen uçmaya hazırlanıyorum. Haftaya bugün iki aylık ingilizce eğitimim için ABD ye uçuyorum:) İnşallah sular gibi öğrenip dönerim ne olur duacı olun çok Teşekkür edrim:) sizi oradanda Takip edicem zevkle günlük kartlarım vaz gećilmezlerim:)

    Beğen