Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Denge

4d7e294db71b2492a3f1d0fbfcb06883Archangel Zadkiel

Doğru ölçü, Ilımlı bir yaklaşım, Tutarlılık, Uyum, Nezaket, İşbirliği, Kendine hakim olma

Zadkiel bizi yumuşak, toleranslı, ölçülü,kendimizle barışık, çevremizle uyumlu ve sağlıklı bir denge içinde olmaya çağırıyor. Düşüncesizce kararlar vermeyin, ani tepkilerden kaçının. Yavaş ve sistematik değişiklikler yapın.

Bu kart bizden istenilen görevleri dengeli bir şekilde ve fazla zora girmeden yerine getireceğimizi gösterir. Bizi zora koşup stres yapabilecek işleri bile kolaylıkla halledebiliriz. Denge kartı güçlü bir sakinlikle kendimizden emin, amacımıza uygun ve etkin davrandığımızı gösterir. Kendimizi beğenmekten ve ihtirastan uzak olarak çevremize mutluluk yayar, mutlu olur ve mutluluk veririz.

Sağlıkla ilgili endişeniz varsa bu kart esenlik ve rahatlamanın işaretçisidir.

Eğer kendinizi şu yukarıda tarif edilenden çok uzak, huzursuz, rahatsız ve endişeli hissediyorsanız Topraklama ya da Çakra Dengeleme meditasyonunu öneririm, gününüzü hemen pozitife dönüştüreceklerdir.

Teşekkürler Zadkiel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/