Sherri Cortland – Selena: Hayallerin Gücü

Free Your Mind! by Catrin Welz-Stein
Free Your Mind! by Catrin Welz-Stein

Arkadaşlar, bir süredir Sherri’nin rehberlerinden ses çıkmamıştı. İşte bugün bu mesaj geldi:

Sherri ben Selena. Pek bahsetmediğimiz şeylerden biri hayal etmenin taşıdığı enerji.  Hayalini kurduğunuz her şey gerçeğe dönüştürülebilir. Bir şey keşfedilmeden önce ilk olarak bir düşüncedir, bazen pek çok kişinin düşüncesidir, ama yeryüzünde sadece bir kişi onu gerçekleştirir. Bazen hayal etmek size doğru yönü göstererek ruhani büyümeyi ateşler. Bir şeyin hayalini kurduğunuzda evrensel enerjiye bağlanırsınız ve içinde yüzeceğiniz fikir ve düşünceler denizindesinizdir. İnsanoğlu sadece hayal gücünün genişliği ya da darlığı ve evrensel enerjiyle bağlantı kurma yeteneği ile sınırlıdır. Evrensel enerji ile bağlantı kurmak işin kolay yanı olduğu halde, bununla ilerliye doğru adım atmak ve harekete geçmek denklemin biraz daha zor tarafıdır. Evrensel enerjiye şöyle bağlanabilirsiniz:

1) Meditasyon yapıp zihninizde beliren düşüncelere bakarak;

2) Gün içinde aklınızda beliren rastgele düşüncelere dikkat ederek;

3) Rüyalarınızda aklınıza gelen fikirleri not ederek; ve tabii ki

4) Altıncı hissinizin size söylediklerine dikkatinizi vererek. Altıncı hissiniz her zaman sizi Yüksek Benliğinizin gitmek istediği yere doğru yönlendirir.

Hayaller ve fikirler harekete geçilmesini ister, ve evrensel enerjiye ya da bilince bağlanmak bu noktada biter ve kişisel güç ve irade oyuna dahil olur. Huzurla kalın.