… İşte Işık Büyüyerek Geliyor – Archangel Michael

Ron Head tarafından 26 Mayıs 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazıyı birkaç gün sonra yayınlamayı düşünüyordum ama bugün bir iki email aldım ve tam olarak kendine değer vermeme, iyi şeylere layık olduğunu düşünmeme vakaları idi. Bu sabah İyanla Vanzant’tan gelen küçük dua da bu konuyu işleyince durumun meleklerimiz ve rehberlerimiz tarafından acil görüldüğünü anlayıp hemen yayınlamaya karar verdim.

50c3ca52d391f5334324341ee70b578dBugün bir kere daha dikkatinizi kendine değer verme ve layık hissetme konularına çekmek istiyoruz. Bu konuların üzerinde ne kadar çok fazla dursak, ne kadar çok dikkat versek yine de az gelir. Bunlar neredeyse hepinizin hissedemediği ve inanamadığı şeyler. Neden?

Çünkü siz sizi Yaratan’ın bile yargılamadığında – o sizi asla yargılamayacak – kendinizi yargıladınız. Ve kendinizi suçlu olarak yargıladığınızda affedilmek için yalvardınız, ama kendinizin kendinizi affetmesine izin vermediniz.

Tekrar tekrar ilahi varlıklar olduğunuzu ve ‘Herşey’le, ‘Bütün’ le beraber Eş-Yaratan olduğunuzu duydunuz. Bilgece başınızla onaylıyorsunuz. Ama gerçek inancı kalbinizde bulamıyorsunuz.

Ama şimdi, yeryüzündeki sevgili melekler, binlerce yıldır arkasında saklandığınız perdenin kenarlarından bir ışık büyüyerek sızıyor. Şimdi bir olasılık geliyor, bir belki. Sizin sayısız hayatlar boyunca tanıyamadığınız yetenekler, duygular, düşünceler ve hatıralar aralıktan görünüveriyorlar. Her zaman yaptığınız gibi arkanızı dönme içgüdüsünü hissediyorsunuz. Buna rağmen gerçeğin mümkün olabileceğini her gün biraz daha kabul etmeye başlıyorsunuz. Öyle miyim?  Olabilir miydim? Olacak mıyım?

Size bir kere daha söylüyoruz ki umarız bu sefer verilen mesajı hiç tereddütsüz kabul edersiniz. Bir elçiden fazlası size bu mesajı getirmek için canını verdi. Artık şimdi duyun. Sen, sevgili dost, bunu okuyan, sen Tanrı’nın ilahi yüzüsün. Kim olursan ol, nerede olursan ol, ne yapmış ya da yapmamış olursan ol, kalbinde Her Şeyi Yaratan’ın mükemmel sevgisi ve canının bir parçasını taşıyorsun.

Bu düşüncenin uzantısı olarak, sizin Yaratan’ın bir parçası olduğunuz gibi evrendeki tüm diğer canlar da öyle. Sizin eksikli olduğunuz hiçbir şey yok. Hayalini kurabileceğiniz hiçbir şey imkânsız değil. Eğer üzerinde uğraşmanız gerekebilecek bir şey varsa, o da bu gerçeğin kabulü, anlaşılması ve bu gerçeğe izin verilmesidir. Dikkatinizi içinizde bu gerçeği bulmaya çevirin.

Siz, komşunuz, dünyanız ve evreniniz nefesini tutmuş sizin bunun farkına varmanızı, anlamanızı bekliyor. Biz bekliyoruz. Ve biz ve sayısız diğerleri, emeklerinizi desteklemek için düşünebileceğiniz en muhteşem, en büyük güçle size sevgi ve ışık yolluyorlar. Biz sizin başarınızı kusursuzca gerçekleşmiş olarak görüyoruz. Siz ise hala bekliyorsunuz. Sevgi ve ışık bir tufan gibi akıyor size şu anda. Kabul edin, onunla bayram yapın. Eğer şartlarınız bunu inkâr eder gibi görünüyorsa, enerji tufanını bu şartlara doğru yöneltin. Enerji gerçek, şartlar değil.

Sevgi ve ışık gerçek. Gönderdiğiniz yere gidecekler. Bu, sevgili dostlar, en basit kelimelerle sizin kim ve ne olduğunuzdur. Biz şimdiden sizin için kutlama yapmaya başladık, ama ne zaman isterseniz sizi desteklemek ve rahatlatmak için yanınızda bekliyoruz.

Neşe ile kalın ve yakında yine konuşacağız. İyi Günler.