Benlik Farkındalığının Genişlemesi – Archangel Michael

European Wildlife PhotographerRon Head tarafından 19 Mayıs 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizinle Benlik farkındalığının genişlemesi hakkında konuşmak istiyoruz. Fark edeceksiniz, Benlik kelimesini büyük ‘B’ ile yazdık. Biz sizin bu kelimeyle pek çoğunuzun bilincinde olduğunuz parçalarınızdan bahsettiğimizi düşünmenizi istemiyoruz.  Pek çoğunuz dedik çünkü farkındalık durumu kişiden kişiye büyük farklılık gösterebiliyor.

Ancak, istikrarlı olan şey ise, hepiniz, bilinci en yüksekten en düşüğe, Yaratanınızdan bu farkındalığınızın genişlemesini sağlayan güçlendirici ışığa maruz kalıyorsunuz. Farkındalığınız ne kadar yüksekse bu ışığı ve onun sonuçlarını o kadar çok takdir ve şükranla kabul ediyorsunuz. Bu durum sizin daha da harika şekillerde evrimleşmenizi sağlıyor ve tüm süreci sizin için hızlandırıyor. Diğerleri, oldukları gibi kalmaya her zamankinden daha kararlı olanlar – bu arada bunun imkansız olduğunu söyleyelim- ne olduğunu kesinlikle anlamıyorlar ve hissettikleriyle başa çıkma konusunda çaresiz kalıyorlar. Şu aralar gördüğünüz pek çok huysuzluk, hırçınlık, agresiflik bunun sonucu. Biz yine size eğer sizden istenirse yardımcı olmanızı ama bütün nüfusun iyileştirilmesi için kendinizi sorumlu hissetmemenizi tavsiye ediyoruz. Görmemeyi seçenlerin de özgür iradesi var.

Aynı zamanda etrafınızdakilerde dikkat çekici fikir değişiklikleri göreceksiniz, sanki kendilerine alternatiflerinin ne olduğuna bir bakma izni vermiş  gibi görünecekler. Kazanç yerine azap seçmek kimsenin doğasında yoktur, onun için pek çok kişinin geri dönüşlerinin nasıl olacağını göremeseniz bile endişe etmenize gerek yok.  Onların her gördüğü ve duyduğu şeyin farkında değilsiniz ve onların iç reaksiyonlarını da bilmiyorsunuz. Her şey olması gerektiği gibi olacak.

Kendinizi devam etmekte olan büyümenize ve yükselmenize adayın. Buraya bunu yapmak için geldiniz, ve dünyaya ve üzerindeki bilinci olan her varlığa en iyi ve en çok böyle yardımcı olabilirsiniz. Hayır, henüz bu gerçeği tam olarak takdir etmiyorsunuz. Ama bizim bahsettiğimiz farkındalığa eriştiğinizde bunu anlayacaksınız.

Sizin Benliğinize olan sorumluluğunuz Her şeye olan sorumluluğunuzdur. Tabii ki, yükseklere ulaştıkça kendinizi etrafınızdaki her şeyle her şeyi paylaşırken bulacaksınız. Henüz paylaşmanın sonsuza dek sürdüğünü görmüyorsunuz. Sizi temin ederiz ki öyle. Yarattığınızın toplam ağırlığı, toplam gücü yakında en güzel rüyalarınızda bile görmediğiniz bir dünya ile sonuçlanacak.

Sevgili dostlar, sevgili melekler, her seferinde daha sık, daha sürekli kalplerinizin derinliklerinde bulunun. Yakında yine konuşacağız. İyi Günler.