Hayat Kontratları – Archangel Michael

So, I Got a Book Contract
(Photo credit: frank3.0)

Arkadaşlar, Ron evini taşıdı ve bu da yeni evden gelen ilk Michael mesajı, orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugünkü mesajımıza yazarımızın başarıyla ve güvenle yeni evine taşınmasını kutlayarak başlıyoruz. Bu atılımda kendisine verebileceğimiz tüm yardımı verdiğimizin farkında olduğunu biliyoruz. Ve onun açık bir kalp ve zihinle bizim yardımımızı kabul etmesini şükranla karşılıyoruz. Şimdi başarıyla tamamlanacak pek çok iş var.

Aslında bugün bu mesaj için ana konumuz hayat kontratlarınızı keşfetmeniz ve bunu yerine getirmek yolunda ilerlemeniz yolunda size verebileceğimiz yardımlar. Bunun için keşke yeni bir kelime kullanılabilseydi, çünkü kontrat kelimesinin anlamı bizim kast etmediğimiz bazı şeyleri de barındırıyor, ama şimdilik bu kelimeyi kullanmak zorundayız.

Bu kontratların cezai maddeleri yoktur. Sadece kontrat tamamlandığında içindeki potansiyelini iyi kullanmaktan doğan memnuniyet için verilmiş bir söz vardır. Ve şunu da söyleyelim, hayatınız ilerledikçe ve sizin iç ve dış durumlarınız değiştikçe kontratlarınız da değiştirilip geliştirilmektedir. Bu kontratların konuşulup anlaşmaya varıldığı ‘konsüller’ her zaman sürekli toplantı halindedir ve siz de bu konsülleri düzenli olarak ziyaret ediyorsunuz, keşke bunu bilebilseydiniz.

Sizin bilicinizde ölçüldüğü üzere çok yakında, bu şeylerin çok daha fazla farkında olacaksınız ve size bir şeylerin kader tarafından zorla yaşattırıldığı duygusu bununla beraber kaybolacak. Tabii ki hiçbir şey asla ne geçmişte ne de şimdi zorla size yaşattırılmıyor. Şimdi ve her zaman özgür ve ilahi bir varlıksınız. Yaşam şartlarınız her zaman sizin seçimleriniz doğrultusunda oldu. Ancak sizin seçimleriniz ve bunları seçme sebeplerinizi taşıyan anılar sizden sizin tarafınızdan gizlendi ki siz kendi seçtiğiniz dersleri öğrenebilesiniz. Bu yolla başardıklarınızı keşfedince mutluluktan kendinizden geçeceksiniz. Ve sizin değiminizle ‘Uyanış’ tan önce bekleyeceğiniz çok uzun süre kalmadı. ‘Uyanış’ yeryüzü bilincinde her gün daha fazla yol almaya başladı.

Her gün birbirinizi ayağa kaldırıyor, her gün birbirinizi yükseltiyorsunuz. Ve sonuçlar apaçık ve şüphe götürmez bir şekilde ortaya çıkmaya başladı. Devam. Devam. Devam. Biz de size sevgi ile destek vermeye devam edeceğiz.

Şimdilik burada konuşmamızı sonlandırıyoruz. İyi günler sevgili dostlar.