Odaklanmak Kritik Derecede Önem Taşıyan Bir Araç – Archangel Michael

Ron Head tarafından 23 Nisan 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Hawaii
Hawaii (Photo credit: jmauerer)

Bugün odaklanma konusuna odaklanacağız. Pek çok sebep yüzünden bu konu sizin için şu anda çok önemli. Hem enerjilerinizi ve frekansınızı yükseltmek hem de en kolay ve en iyi yoldan korunmanızı sağlamak için alet kutunuzda kritik bir araçtır odaklanmak.

Sizden seçtiğiniz yola, niyetlerinize ve yaşadığınız her dakikada iyi hissetmeye odaklanmanızı istiyoruz. Sizin kendiniz hakkında iyi hissetmek için her gün daha çok yol bulmaya odaklanmanızı istiyoruz. Sizin etrafınızdaki her şeye her gün daha fazla kayıtsız şartsız sevgi hissetmeye odaklanmanızı istiyoruz.

Kendiniz ve diğerleri için daha iyi bir hayat yaratmak gibi apaçık bir sebebin dışında, neden sizden şimdi bunu istiyoruz? Size yukarıda dedik ki bu sizin korunmanızı da ilgilendiriyor. Biz sizin sadece özellikle bu şeylere odaklanmanızı istiyoruz ki bu dönemde kendi dünyanızın dışında olan negatif şeylere hiç dikkat verecek zamanınız olmasın.

Sizin dikkatinizi dağıtmak için çok çaba sarf ediliyor. Biz şu anda kendine ışık işçisi diyen tüm kişilere, herkes için en güzel ve en iyisi olarak yaratılacak yeni dünya için tüm emeğini harcayanlara sesleniyoruz. Enerjilerinizin bu işten başka bir şeye yönelmemesi ve mevcut durumu korumak için odaklanmak ciddi şekilde gerekli. Görüyor musunuz? Çok ama çok başarılı oldunuz. İşte bu yüzden sizi korku ve endişe halinde tutmak için çok çalışıyorlar. Ama siz sevgi halinde kalın sevgili dostlar, çünkü o zaman korku halinde bulunmanız imkansızlaşır.

Ve diğerlerini korkutmak için sevgi halinde kalmanıza gerek yok, onlara kendilerinin de değişmeyi istedikleri anda sevgi haline dönüşebileceklerini görmeleri için sevgide kalın. Doğru yol işte budur.

Eğer yapacak bir şey bulduysanız, tüm dikkatinizi ve gücünüzü o şeyi yapmaya verin. Hala yapacak bir şey keşfetmeyi bekliyorsanız, o zaman kendiniz olun sevgili dostlarım. Gerçekte olduğunuz o mutlak sevgi olun, ve geriye kalan her şey olması gerektiği gibi çözülecektir.

Her gün ve her an içinizden birileri daha bunu öğreniyor. Uyanın. Kim ve ne olduğunuz gerçeğine uyanın. Ben Michael ve biz; sizin koruyucularınız, melekleriniz ve danışmanlarınız, size attığınız her adımda yardım edeceğiz. Sadece isteyin.

Huzurla kalın sevgili dostlarım ve çok yakında yeniden konuşacağız. İyi günler.