Günün Melek Kartı – Zaman Yeni Fikirler ve Yeni Durumlar için Çok Uygun

Isaiah

Hayatınızda yeni fikirler ve yeni durumlar yaratmak için zaman çok uygun, ben sizi bu değişiklikler sırasında koruyorum, rehberlik yapıyorum ve göz kulak oluyorum.

Bu haftanın nesi var bilemiyorum. Her gün bir pozitif kart, dün geceki muhteşem dolunay ve yaz günlerini aratmayacak ılık hava… Bu hafta değişimin pozitif kartları bizi her gün cesaretlendirdi ve bize umut verdi. Etrafımızdaki enerjiler uygunken lütfen gerekli atılımları yapın, değiştirecek ne varsa elden geçirin. Bu tutulma dönemi ve ilkbaharın yeniden can veren enerjilerini elinizden gelen en iyi şekilde kullanın.

Bugün kartımız şöyle söylüyor:

Yeni olasılıklara hamilesiniz ve bilinmeyen alanlara girmek için içinizde karşı çıkılmaz bir aciliyet duygusu var. Yeni ve heyecan verici hayat değişiklikleriniz kaçınılmaz. Artık geriye dönüş yok! Dikkatli davranıp riske girmemek yerine ilerlemeye karar  verdiniz. İşte Isaiah o yüzden burada bizimle bugün, bize ekstra cesaret ve huzur vermek için. Ancak çok acele etmeyin, bu doğanın her şeyin kendi ritmi ile serpilmesine yardım ettiği bir dönem, biraz kuluçka dönemi olmasına da izin verin, zorlamayın. Ve göreceksiniz, değişiklik en doğru zamanda kabuğunu kırıp ortaya çıkacak!  Bu arada bilin ki Tanrı ve melekleri size göz kulak oluyor. Emin ellerdesiniz ve çok seviliyorsunuz. Hayatınızın bu yeni döneminin doğuşunu tebrik ediyoruz!

Teşekkürler Isaiah!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/