Hafta Sonu için Melek Kartı – Yaşam Tecrübesi

transformation
transformation (Photo credit: *brilho-de-conta)

Archangel Chamuel

Önemli bir olay. Değişime neden olacak güçlü bir itiraf. Kanatlarını açmanın vakti geldi.

Bu hafta sonu yoğun geçecek!

Kendinizi çok emin hissettiğiniz bir yerdesiniz ancak bu emin yer ayaklarınızın altından kaymaya, sallanmaya başlıyor. Kendinizi size uymayan, egonuzun yarattığı sırça saraylara kapatmanın hiçbir yararı yok. Bu kart gerçeğin ortaya çıkması için tek bir olay ya da olaylar zinciri ile tüm dünya görüşünüzün etkileneceğini, şimşek hızıyla zihninizin aydınlanacağını ve size uygun olmayan ama yine de büyütüp beslediğiniz katı kavramların, bağnazlığın ve kısıtlayıcı ortamların çatlayıp yıkıldığını gösterir. Eskiye tutunmayın, yeniyi kucaklayın.

İlk şoku atlattıktan sonra üzerinizden büyük bir yükün kalktığını hissedeceksiniz, ferahlayacaksınız ve yeni ufuklara kanat açacaksınız. Chamuel aradığımız şeyleri bulmamıza yardımcı olur. Yeni iş, ev, arkadaşlar ve hatta gerçekleri. Bu hızlı ve kaçınılmaz değişimden geçerken Chamuel’in yardımını isteyin. Değişim sancılı olabilir ama hayatımızda değişmeyen tek şey değişimin kendisi. Seçtiğiniz herhangi bir melek enerjisini de kullanabilirsiniz.

Teşekkürler Chamuel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/