Enerji ile Bağlantınız – Ron Head aracılığıyla Archangel Michael

Photograph of a young girl listening to the ra...Bu sabah konuşmamızı enerji (ya da ruh) aleminden gelen mesajların kaynağı hakkında yapmak istiyoruz. Niyetimiz bu tarz mesajları alan kişilerin bu süreci anlamalarına yardımcı olmak  ve aldıkları bilgilere güvenmelerini sağlamak.

İçinde bulunduğumuz bu günlerden itibaren pek çoğunuz kendinizi bu uçsuz bucaksız bilgi alanının dalga boyunda bulacaksınız. İç yapınız öyle değişiyor ki bu iletişim hayatınızın bir parçanız olacak. Genelde kişisel mesajlar alacaksınız ve kimileriniz de bu yazarın ve diğerlerinin yaptığı gibi bazı genel bilgileri aktarmak için kullanılmak isteyeceksiniz.

Şunu anlayın ki siz her zaman tüm evrenlerin tüm bilgilerini taşıyan bir frekanslar okyanusunda yaşadınız. Bu aynen sizin televizyon ve radyo sinyallerini taşıyan bir denizin ortasında oturmanız ama sadece uygun ekipman ve kanal seçici ile bu sinyalleri yakalayabiliyor olmanız gibi. Bu yayını yakalamak için uygun ekipman artık SİZsiniz. Her birinizin içindeki değişikliklerle bilincinizin radyo anteni de değişime uğruyor.

Kısmen sizin bilinçli olarak kendinizi bu bilgilere açmanızı gerekli. Ama kendinizi eski yüklerden kurtararak sizin adına ‘Yükseliş’ dediğiniz anlayış ve sürece açıldıkça otomatikman pek çok kişisel bilginizin farkına varacaksınız.

Her zaman olduğu gibi, bazılarınız görmeye meyilli, bazılarınız daha çok hisseder, kiminiz duyarak öğrenir, ve kiminiz ise en iyisi her gün yazmaya başlayabilir ve düşüncelerinin akışı onları götüreceği yere götürür. Bunu yapmanın doğru ya da yanlış yolu yoktur. Eğer gerçek, doğru, yardımcı ve güvenilir bilgilerin gelmesini arzuluyorsanız, bu bilgiye eş enerji taşımanız gerekir.

Net ve dürüst bilgi alabilmek için, amacınızın temiz ve dürüst olmasını sağlamanız ve her gün bu amacı temiz tutmanız gerekiyor. Bu işlemin sadece ve sadece kendi kontrolünüzde  ve kutsal egemenliğinizin altında olduğunu kabul etmeniz ve kendi sorumluluğunuzu anlamaya ihtiyacınız var. Sizden rica ediyoruz, asla içeriye girmeyi isteyen her şey için bilincinizin kapısını açmayın. Her gördüğünüz, duyduğunuz ya da düşündüğünüz şeyi dış dünyada gördüğünüz şeylerden daha kesin gerçek olarak kabul etmeyin.

Elde edeceğiniz bu yeni yetenekleri anlayan ve yeteneğinizi nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmenize yardımcı olacak kişiler var. Tüm bunları söyledikten sonra söze başladığımız konuya geri dönelim.

Açıldıkça hayvanları, ağaçları ve toprak anayı anlamaya başlayabilirsiniz. Bazı eski efsanevi varlıkların artık sizin için o kadar efsanevi olmadığını görebilirsiniz. Ama tabii ki şu an konuşmamızın konusu bu değil.

Kesinlikle fark edeceğiniz şey, eğer niyetiniz buysa tabii, enerji/ruh alemi ile olan bağınız. Kendinizde nelerin üzerinde çalışmak isteyeceğiniz üzerindeki anlayışınız kendinize ait olacak. Bu çeşit anlayışlar bin yıldan fazla sürede gelişmiş ve bilincinizin derinlerine damgasını vurmuştur. Ve bu tamamen kabul edilebilir bir durum. Belli bir enerjinin ismi doğuda farklı, batılı kültürler de ise bambaşka olabilir.

Ben, Michael, sizi temin ederim ki bizim ne isimle çağırıldığımız umurumuzda değil. Böyle şeyler için savaştınız, birbirinizi öldürdünüz. Gerçeği ayıklamayı öğrenin ve aracıya hiç önem vermeyin böylece bu yeni oyunda çok öne geçersiniz. Hımm, aslında sizin için yeni ama aslında çok çok eski. Gerçek şu ki bu yetenekleriniz her zaman vardı ama hep caydırılmış ve korkutulmuştunuz.

Şimdi sizin değişinizle cin şişeden çıktığına göre tekrar içeri girmeyecektir. İç yeteneklerinizi kullanmayı iyi öğrenin sevgili dostlarım. Biz sizin kulaklarınıza fısıldadıklarımızı duymanız için çok uzun süre bekledik. İyi dinleyin, ve eğer uygun bulursanız diğerleriyle paylaşın.

Bugünlük bu kadar yeter. Bu konuya tekrar dönebiliriz. İyi Günler

Michael

Bu mesaj Archangel Michael (Başmelek Mikael) tarafından Ron Head’e iletilmiştir.  İngilizce aslı için lütfen aşağıdaki linki kullanınız.

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/03/25/