Günün Melek Kartı – Yeni Fikirler

Archangel Zadkiel

MysticsstaircaseAçık fikirli olun ve yeni düşünceleri geri çevirmeyin. Öğrenin ve öğrendiğiniz yeni
fikirleri diğerlerine öğretin

Archangel Zadkiel bize önümüzü açıkça görebilmemiz için ilahi bilgeliği ile yardım eder ve bizi rahatlatır. İstediğimiz gibi bir hayatı yaşamamızı engelleyen ve ilerlememize ket vuran inançlarımızdan kurtulmamızı sağlar. Düzeltilmesi gereken yönlerimize ışık tutarken aynı zamanda içgüdüsel olarak onları nasıl iyileştireceğimiz konusunda bize bilgi verir. Kendimizi bu yeni düşüncelere açıp harekete geçersek güvenlik hissimiz yükselecektir.

İç sesinizi dinleyin, bazen Zadkiel son derece pratik önerilerle gelir. Bugün aklınıza gelen fikirleri hemen arka plana itmeyin. Bir kenara not alın ve zamanınız uygunsa hemen, değilse ilk fırsatta araştırın. Çok faydalı bilgiler edineceksiniz, hatta başkalarıyla da paylaşıp onlara da faydanız dokunabilir.

Zadkiel de bu blog gibi Mor renkle çalışır. Bugün ametist takılarla onu kendinize yakın hissedebilirsiniz. Teşekkürler Zadkiel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/