Arkturus Grup Mesajı: Güncel enerjiler, dünya olayları ve öneriler…

Planet Earth by Marcus CarlssonSevgililer, bu zamanda sizlere sevgi ve saygımızla geliyoruz, bu dönemde ne kadar çok şey deneyimlediğinizi anlıyoruz. Size hatırlatmak isteriz ki, dünyanız tam farkındalığa giden yolun yarısını çoktan aştı, bu yüzden dünya olaylarının ve kişisel deneyimlerinizin çok çok azı “kazara” gerçekleşiyor. (Mor Alev: Yani her şey ilerlemeniz için gerçekleşiyor, nasıl görünürse görünsün.)

Her ciddi ruhani öğrencinin hayatında “kazara olanların” ya da istenmeyen deneyimlerin artık üç boyutlu düşünceyi temsil etmediği bir zaman gelir. Bunlar, gerekli dersler ya da ruhani gelişim için ihtiyaç olduğundan gerçekleşirler. Daha önce de söylediğimiz gibi, bir defa ruh evrimleşmeyi seçtiğinde “o tren istasyondan kalkar”.

Herkes şu anda artan yoğunluklarda dünyaya akan yüksek boyutlu enerjileri hissediyor. Bu enerjiler insanoğlunu yüksek farkındalığa açmaya hizmet ediyor ve onları ifade özgürlüğü, kendilerini yönetmek, yeni şekillerde yaşamak, var olmak ve yeni devlet teşkilatı arzularını gerçekleştirmek üzere güçlendiriyor. Çoğu kişi, bir takım sorunlar ve konular hakkında neden bu arzuları hissettiklerini ya da neden düşünce şekillerinin değiştiğini henüz tam olarak anlayamıyor.

İnsanoğlunun “işlerin her zaman olduğu gibi halledilmesi” konusundaki artan tatminsizliği, eski enerjinin yerine güçlü ve yüksek rezonanstaki enerjilerin geçmesi ve kişisel arınmaların başlamasıyla eşzamanlıdır. Pek çoğunun kalp çakraları arınmıştır ya da arınma sürecindedir ve açık olan kişilerin yüksek kalpleri de açılmaktadır. Eski enerjinin çözülmesi, kişinin kendini daha fazlası için açtığı anda başlar.

Kalp açılmaya başladığında, onun etrafında geçmiş ve süregelen deneyimler dolayısıyla kendilerinin yarattığı yoğun korunma duvarları erimeye başlar. Bu da, kalbin zaten var olan sevgi frekanslarının akmasına sebep olur ve sonuç sıklıkla değişen dünya görüşüdür. “Yeni” kişi genelde herhangi bir şeyin değiştiğini fark etmez, ta ki her zamanki gibi yaşamaya çalışana ve artık bunun çoğunluğuyla aynı titreşimde olmadığını görene dek.

Büyük çoğunluk, bir sürü sorun hakkında neden farklı hissettiklerini henüz anlamamakta. Herkes hem iç, hem de dış değişiklikleri ulaştıkları bilinç düzeyinden doğru açıklamaya çalışır. (Hâlihazırdaki inanç sistemleriyle açıklamaya çalışır.) Bazıları içinse, iç değişiklikler tamamen materyal, üç boyutlu şekillerde yansıyor, örneğin kişisel sağlığı iyileştirmek, bir amaç için çalışmak ya da genel olarak onay bulan şekillerde dünyaya hizmet etmek gibi.

Duygusal bedendeki enerjik değişim, yüksek formlardaki duygusal tepkiler olarak gerçekleşir, örneğin, konulara duygusal olarak dâhil olmamak, duygusal bağlılık olmaması ya da kişisel gücünü verme noktasına kadar bloke olmamak. Aynı zamanda, hepsinin altında yatan çok daha büyük bir sevgi hissi gelir ve tüm hareket ve kararlara bu sevgi nüfuz eder. Zihinsel olarak, bireyin düşünme ve inanç sistemleri (küçük) benlikten evrensele doğru kayar.

Birçoğu halen “kendine hizmet” (Mor Alev: Başkalarını etkileyecek şekilde kendini düşünmek, bencillik) şeklinde ortaya çıksa da, dünyanızda kalp enerjisi yükselişinin dış yaratımlarına şahit oluyorsunuz. İnsanlar, sadece ayrıcalıklı azınlığın değil, herkesin sağlıklı ve mutlu bir yaşam için gerekli olanlara doğal hakkı olduğu konusunu bir “iç-bilme” ile deneyimliyorlar. Ve düş kırıklıklarını öfke olarak ifade ediyorlar. “Değişim, değişim, değişim” çoğunluğun mantrası haline geldi, bunun neden olduğunu tam olarak anlamasalar da.

Bu zamanda evrimsel süreç hakkında eksik anlayış ve cahillik olduğu için, bazıları da en basit haliyle olabilecek her türlü değişime karşı çıkıyorlar, değişimi kişisel rahatlarına ve mutluluklarına tehdit olarak görüyorlar. Diğerleri ise değişimi zorlamak için harekete geçmeleri gerektiğini düşünüyorlar. Sevgililer, şunu anlamaya çalışın, her şey evrimsel plana göre gerçekleşiyor.

Yüksek boyutların enerjisini taşıyan Işık, dünya çapında ve kişisel yaşamlarda eski, bitmiş enerjilerin üzerine inşa edilmiş yaratımları ifşa ediyor. İfşa edilen bu sorunların çoğu yeniymiş gibi görünebilir, bunun tek sebebi evrimleşmenin Işığı onları açığa çıkarmadan önce farkında değildiniz. “İskambil kâğıdından yapılar” dağılacak ama giderken de her türlü inat, inkâr ve mücadeleyi göreceksiniz. Korkmayın sevgililer, her şey plana göre ilerliyor.

Evrimleşme, aceleye getirilemeyen, yayılan, büyüyen bir süreçtir. Siz, insanlar ve halklar, Işığa erişme hünerinizi kendiniz göstereceksiniz, bu da dünyanın ortak bilincine daha da çok Işık ekleyecek. Sadece BİR ve TEK vardır, bu yüzden bilinciniz haline gelen her gerçek bütünü de yükseltmeye hizmet eder.

Pek çokları hala daha dünyayı “düzeltmek” için Işık Varlıklarına ya da evrimleşmiş Galaktiklere bakıyor, ancak burada “özgür irade” geçerli olduğu için gelip sizin işinizi sizin için yapamazlar. Bu evrimleşmiş varlıklar bu noktada sadece size rehberlik edebilir ve önerilerde bulunabilirler. Ancak bunu yapmaktan mutlular, bunu çok istiyorlar ve bu konuda heyecanlılar, çünkü onlar da sizi eski ve bitmiş olanın ötesinde görmek istiyorlar, bunu kendileri de yaptılar. Bütüne eklenen her Işık partikülü biraz değişim yaratır, en sonunda Işık, ışık olmayandan çok daha fazla hale gelecektir.

Bu kaotik zamanda, kendinizi ve diğerlerini desteklemeniz önemlidir. Bununla şunu ifade etmek istiyoruz: Siz daha derin anlayışa uyandıkça, sizin inanç sisteminizden ne kadar farklı olursa olsun, diğerlerinin inanma haklarını destekleyin. Anlayın ki, herkes kendi yolculuğunda farklı bir yerde ve sizin yeriniz onların yeriyle aynı olmayabilir. Sevgi sabırlıdır, izin verir ama asla paspas değildir.

Enerji, fiziksel dünyada görülen, duyulan, tadılan, dokunulan, kokusu alınan her şeyin özüdür. Enerjik rezonans ne kadar yavaş ve yoğunsa, varlıklar o kadar yoğun ve materyal görünür. Herhangi bir şeyin fiziksel ifadesi, ruhani gerçekliğin her zaman zihin tarafından şekillendirilmiş ifadesidir ya da İlahi Fikrin madde olarak görünmesidir. Burası bir ruhani evren, nüfusu Yaratan’ın çocuklarından oluşmuştur, ancak şimdiye dek şu anda çözülmekte olan yanlış inanç sistemleriyle görülmüş ve yaşanmıştır.

Enerji gittiğiniz her yerdedir ve çoğunuz kişilerle, yerlerle ve maddelerle eş-titreşiminizi çok daha keskin şekilde hissediyorsunuz. Kendi enerjiniz daha da hafifledikçe ve yüksek frekanslarla uyum sağlamanız kolaylaştıkça, artan hassaslık deneyimleyeceksiniz. Bu sebeple, pek çoklarınız yeni psişik yetenekler geliştiriyorsunuz ya da çok uzun süre sahip olduklarınıza yeniden erişim sağlıyorsunuz.

Eskiden sıradan hissettiren yerler şimdi yoğun ve ağır hissettirebilir (barlar, alışveriş merkezleri, yoksul gecekondu mahalleleri, hatta kitaplar ve filmler). Kendinizi daha hafif ve ferah yerler ararken bulabilirsiniz. (Doğal hayat olan yerler, kalp merkezli evler, vs.).

Örneğin, antikacılar sıklıkla geçmişin objelerinin hala daha taşıdığı enerjilerden dolayı yoğun ağırlığı barındırırlar. Eskiden sizlerle eş-titreşimde olan yerler, yiyecekler, insanlar ve eğlence şekilleri artık öyle değiller. Onları salıverin, bir zamanlar ne kadar tanıdık, keyifli ya da rahat olurlarsa olsunlar, bu demek oluyor ki onlar artık sadece sizinle aynı titreşimde değiller.

Eğer, işiniz ya da hayatınız sizi bu ağır enerjilerde bulunmaya zorluyorsa, ne olduklarını görün, tanıyın ve direnmeyin, çünkü direnç sadece bir şeye sahip olmadığı gücü verir. Fiziksel, duygusal ve zihinsel sorunları olanlarla çalışanlarınız (hemşireler, doktorlar, psikologlar, hapishane görevlileri, terapistler) mutlaka enerji alanlarınızı ve çalışma ortamınızı temiz ve Işıla dolu tutun. Her hastanız, danışanınız arasında ya da gün içinde işlerinizi yaparken niyetiniz ve Işıkla arının, düşük titreşimli enerjiler kendilerini size nasıl sunarlarsa sunsunlar, onlarla hizalanmayın.

Herkes ara sıra kendini hayatlarını en yüksek standartlarda yaşamayan kişilerle bir arada bulur, şimdi enerji alanınınız daha açık ve alıcı olduğu için diğerlerinin enerjisini çok daha kolay hissedebilirsiniz. Enerji değişimini her zaman şefkat seviyesinde tutun, sempati seviyesinde değil, çünkü sempatiyle diğerlerinin enerjisine uyumlanırsınız. Her zaman, işinizde, günlük yaşamınızda, her kişisel temasınızda durun ve görünüşte ne olursa olsun diğerlerinin İlahi Doğasını hatırlayın.

Pek çokları, zihinsel olarak deneyimlerin değişim için gerekli olduğunu kabul ediyor ama bu deneyimler gerçekten oluştuğunda hemen geriye adım atıyorlar ve sorgulamaya başlıyorlar; “Neden bu bana oldu? Neyi yanlış yaptım?” sonra da sadece üç boyutlu araçlar kullanarak, durumu üç boyutlu bir sorun olarak görerek, üç boyutlu çözümler aramaya devam ediyorlar. Gerçeğin her ciddi öğrencisi kabul etmelidir ki, onlar ve dünya hızla evrimleşiyor ve işler asla “o eski günler” gibi olmayacak.

Şu anda dünyaya akan yüksek boyutlu enerjiler herkesi etkiliyor, sadece onun farkında olanları değil. Pek çokları, çeşitli “yükseliş semptomları” yaşıyorlar – baş dönmeleri, baş ağrıları, mide bulanması, aşırı yorgunluk, vs. Bir şeyin ciddi bir sağlık sorunu değil de yükselişle ilgili olduğuna dair iyi bir işaret onun gelip gitmesidir. Bir gün bir adım atamayacak kadar tükenmiş, ama bir sonraki gün harika hissedebilirsiniz.

Gün içinde ihtiyacınız oldukça yapabileceğiniz ölçüde kısa uykular ya da dinlenme molaları yaratın. Çok yoğun aktivitelerle dolu programlar yapmamaya çalışın, eski bilinç düzeyinizde bu size uygun olmuş olsa bile.

Sürecin çalışmasına izin verin, güvenin tam olmanız gereken yerdesiniz ve neleri arındırmanız gerekiyorsa onu deneyimliyorsunuz, geri kalan çekirdek korkuları çözüyorsunuz ve hazır olduğunuz yüksek titreşimli Işık enerjilerini özümsüyorsunuz. Bu zamanda, pek çokları grup ya da bireysel olarak gitmeyi seçiyorlar. Diğerlerinin seçimlerini ne olursa olsun onurlandırın, çünkü bunların hepsi her ruhun uyanış yolculuğunun bir parçasıdır.

Bizler, Arktruslular Grubuyuz…

Arkturuslulara ve mesajı ileten  Marilyn Raffaele’e çok teşekkürler. (www.onenessofall.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. “Şu anda dünyaya akan yüksek boyutlu enerjiler herkesi etkiliyor” sevgili mor alev bu yoğun enerji akışı ne kadar sürebilir.

  Beğen

  1. Sevgili Neli, bence herkes uyanana kadar… Ve sonrasında da kesilmeyecek, sadece biz uyum sağlamış olacağız. Sevgilerimle

   Beğen

 2. yazılarınız her zaman umut verici bu yazıları okudukça yaşadığim kısır döngülü problemlerden kurtulacğima inanıyorum teşekkürler

  Liked by 1 kişi

 3. Merhaba sevgili ve hayatıma ışık tutan mor alev.yolun çok başında olduğu mu hiç birşey bilmediğimi hissediyorum her yazınızı okuduğumda. İlk başlarda daha hevesliydim bir kırılma yaşadım sebebini çözemediğim. Ne meditasyon yapmaya enerjim var nede başka hiçbirşey. İçin.evi mi Bile silmek çok zor geliyor şu sıralar nedense.meditasyona başlıo rum bi bakıorum bırak mışım yarıda😣 nasıl kendime gelirim bilmiyorum. Silkinip yola devam etmem daha çok aydınlanmam gerek biliyorum ama olmuyor. Birde bazı insanlarla telefonda bile konuşurken esnemeye başlıo rum ve telefonu kapatana kadar bu böyle devam ediyor ve bu kişiler eşim ve annem yani hayattaki en yakınları m.sebebi ne olabilir.lütfen bu konuda bana yol gösterin …sonsuz teşekkürler
  Ve mesajımı yayınlamayın lütfen

  Beğen

  1. Sevgili Güler, belki de dinlenmeniz gerekiyor. Dinlenmek, entegrasyona iyi gelir. Değişimi özümsediğinizde yeniden başlarsınız. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.