Günün Enerjisi – Başkalarının Deneyimleri

Boys in a Sack Race

Bu dünya hakkında endişe etmeyin. Dünya kırılıp bozulmadı. Ve diğerleri hakkında da endişe etmeyin. Kendi savaşlarında mücadele eden insanlar var; cephede kendini her zamankinden çok daha hayatta, çok daha canlı hisseden insanlar var. İnsanları hayattan korumaya çalışmayın; bırakın onlar kendi deneyimlerini yaşasınlar. Siz de kendinizi kendi deneyimlerinize adayın.

Abraham – Esther Hicks, Mayıs 8, 2004, Tarrytown, NY Semineri

Sevgili Dostlar, geçen hafta ve özellikle de Pazar günü kendi mükemmelinizi bulup, onu şükranla kabul ettiniz mi? Bugün enerjiler bize herkesin kendi mükemmelinde yaşadığını söylüyor. Hepimiz olmamız gereken yerdeyiz ve eğer değişim istiyorsak, bunu yapmak bize düşüyor, başkalarına değil.

Bugünkü enerjiler bizi endişeye karşı uyarıyor; Kendimiz değil, başkalarının hakkında endişe etmeye karşı… Çünkü her ne kadar amacınız, niyetiniz sevecen de olsa -buna aile fertleri, dostlar ya da sokakta tanımadığınız insan da dahil – başkalarının deneyimlerine müdahale etmek, onları kontrol etmeye çalışmak demektir. Oysa herkes kendi hayatından sorumludur. Onlara zorla bir şeyleri kabul ettirmeye çalışmak, sadece onlara hükmetme arzusudur ve korkuya dayanır. Korku enerjisinde saygı, onur ve sevgi kaybolur gider, sonuç asla arzu edilen huzuru getirmez.

Çalışmalarım sırasında iki farklı ziyaretçime Öz Benlikleri tarafından iletilen ve benim de kalbime işleyen bir yorumu burada tekrar etmek istiyorum: “Başkalarının elinden hayat derslerini öğrenme şansını almayın, başkalarının zekasını, yeteneklerini ve yaratıcılığını küçümsemeyin. İstedikleri noktalarda onları destekleyin ama sınırınızı bilin. Bırakın o çok sevdiğiniz kişiler bu hayatta kendi yollarını bulsunlar!”

Bugün kendi yaşamlarımıza dönüyoruz. Bugün kendimizi yaşıyoruz. Endişeyi salıveriyoruz. Sevdikleriniz bunu takdir edeceklerdir.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

One comment

  1. benim için bu mesajın zamanlaması harika teşekkürler mor alevv

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.