Önemli Çağrı

Sevgili Bilge Baykuşlar,

Sabah çok erken saatlerden beri deprem felaketini kişisel olarak yaşayan okuyucu dostlarımız ve danışanlarla irtibat halindeyim ve en çok istedikleri şey dualarımız!

Bu sevgili dostların bazılarının sevdikleri enkaz altında, bazıları sevdiklerinden haber alamıyorlar, bazıları ise şok ve korku içinde. Onlara buradan bir çağrı yapmaya söz verdim.

Şu anda dualarımıza ihtiyaçları var.

Lütfen elimizden geldiğince, gün içerisinde aklımıza geldikçe – aklımızdan çıkacağını sanmıyorum ama – felaket bölgesinde yaşayan herkes için dualarımızı eksik etmeyelim.

Sizler belli bir olgunlukta insanlarsınız. Eğer fiziksel ve materyal yardım sağlayabiliyorsanız, bunu da en doğru resmi kanallardan yapacağınıza güveniyorum, fakat yine de eklemek istedim.

Ancak bugün, bizden rica edildiği üzere içinizden, kalbinizden kopan şekilde dualarınızı sunmanız da çok önemli. Bugün, bu hafta tıpkı dün geceki dolunayın önerdiği gibi “Gönüllüler Korosu” olalım!

Benim gönlümden Tosha Silver’in en sevdiğim duaları geçti. Birkaç tanesini aşağıda paylaşıyorum. İsterseniz bunları kendinize göre değiştirin. İsterseniz kendi duanızı içinizden geldiği gibi kurgulayın.

Tabii ki her zaman ışık yollayabilir, Baş Melek Michael ve Rafael ile çalışabilirsiniz. Mor Alev enerjisi yollayabilir, bu sırada Baş Melek Zadkiel’in de yardımını isteyebilirsiniz. Bu sabah bu üç harikalar yaratan kudretli Baş Meleği o kadar çok andım ki!

Acil durumlar için

İlahi Sevdiğim, bu sorun şu anda tamamen Sana ait. Mükemmel çözümler zaten seçildi. Ben ve ilgili herkes en doğru yola yönlendirileceğiz. Yardım et, ben ve diğer herkes senin mucizevi iradene açık olalım! Şüphelerimizi salıvermemize yardım et ve şükranlarla Senin çözümünü kabul edelim. Biz Sana aitiz.

Depremin yarattığı korku ve kaygılara karşı, aynı zamanda nasıl yardım edeceğini bilebilmek için

İlahi Sevdiğim, lütfen beni ve ilgili herkesi korkunun darağacından kurtar! 

Senin tarafından Işığa hizmet için kullanılayım.

İlahi Sevdiğim, lütfen tamamen güvende olduğumu ve Senin Sevginle yönlendirildiğimi hissedeyim. Bedenimi ve zihnimi eline geçir, her an bana yol göster. Beni doğru zamanda doğru hareketlere yönlendir.

Işığını öyle güçlü bir şekilde taşıyayım ki, başkalarının korkuları ve karamsarlığına şifa olayım.

İhtiyacı olan herkes için bir Işık aracı olayım.

Olabilecek en iyi yardımı yapabilmek için

Değiştir beni Sevdiğim, bollukla verebilen olayım, sürekli bir lütuf ve varlık akışında olduğumu bileyim. İhtiyaç duyan herkesle paylaşmakta özgür hissedeyim.

İlahi yardım, etkilenen herkes için

İhtiyacı olan herkesin en doğru zamanda en doğru yardımı alacağına güveniyorum. Şu anda ben ve ilgili herkes Yaratan’ın yardımına kalbimizi ve hayatlarımızı olabilecek her şekilde açıyoruz.

Ve tabii ki, Baş Melek Michael’ın verdiği en sevdiğim dua ve olumlama, aşağıda:

Benim aklıma gelenler bunlar. Bu yazı anlayacağınız gibi çok acele yazıldı. Hatalar varsa şimdiden özür dilerim. Eğer sizlerin aklına daha farklı ışık çalışmaları geliyorsa, lütfen yorumlar bölümünde paylaşın.

Haydi, şimdi birlikte başlayalım. Işığın gücünü biliyoruz, hep birlikte olursak ne kadar büyük değişimlere yol açabileceğimizin de farkındayız.

Bu sırada aklımıza yapılacak fiziksel katkılar gelirse, ki eminim gelecek, tereddüt etmeden harekete geçelim.

Çok teşekkür ederim.

Büyük Anadolu Depremi: NASIL YARDIM EDEBİLİRİZ? Görsele Tıklayın


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

HİZMETLER

6 comments

  1. Çağrınıza tüm ruhumla ve kalbimle katılıyorum sevgili Mor Alev. Dualarımız, ışığımız, sevgimiz tüm bu acıyı ve yaşanmakta olan zorlukları en uygun ve kolay şekilde dönüştürsün inşallah. Birlikteliğimizin gücüne inancım tam, çok şükür. Dualarıma ve çalışmalarıma ek olarak Dr. & Master Zhi Gang Sha’nın ruhsal kanallıkla aldığı Love, Peace & Harmony parçasını çalacağım evde sürekli. Bu müzik parçası bir yıldan uzun süredir, zor durumdaki insanlar için çaldığımda, mucizevi geri bildirimler aldığım bir armağan gibi çalışıyor. Dinlemek, çalmak isteyenler için izninizle linkini paylaşıyorum; https://www.youtube.com/watch?v=CD1gJ2flA2A&ab_channel=LovePeaceHarmonyFoundation Bu linkin dışında enstrümantal versiyonu da var, dileyen onu da tercih edebilir. Parçayı dua ederek başlatıyorum ve belli bir niyetle olabildiğince uzun süre çalıyorum. Umarım niyet ettiğimiz gibi acı, keder, kayıp ve her türlü zorluklar yerini hızla daha fazla Sevgi, Barış ve Uyuma bırakır. Bu zamanda acıyı deneyimleyerek veya dönüştürmeye çalışarak sevgi ve şefkat hizmetini sunan tüm cesur ruhlara, en derin sevgi, saygı ve minnetimi sunuyorum.

    Liked by 4 people

  2. Hepimiz biriz. Kalbim ve dualarım deprem bölgesinde atan tüm yüreklerde. Şifa ve sevgi seli aksın, her yeri ve herkesi sarmalasın. Sevgili Mor Alev yönlendiren duaların için teşekkürler. Çok iyi geldi. Sevgiyle…

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.