Melekler: Hayatınızın Aşkı Olun

Sanatçı: Asja Boros

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Bir düşünün, hayatınızın aşkıyla birliktesiniz, anda öyle olsun ya da olmasın. Bu şu anda aklınıza gelebilecek bir eş, bir evlat, çok sevilen evcil hayvanınız ya da herhangi biri olabilir – gerçek ya da hayal. Bu varlığa nasıl davranırdınız, zihninizde canlandırın. Onları her sabah nasıl karşılardınız? Onlar için ne yapmayı çok severdiniz? Onları nasıl cesaretlendirirdiniz? Moralleri bozuk olduğunda onları nasıl daha iyi hissettirirdiniz?

Kendinize böyle davranabilir misiniz? 

Sadece bir günlüğüne hayatınızın aşkının kendiniz olduğunu düşünün. Uyanın ve kendinize sanki bir sevdiğinize günaydın diyormuş gibi selamlayın. Bütün gün kendinizle sanki sevdiğinizle konuşuyormuş gibi konuşun. Moraliniz bozulduğunda ya da kötü hissettiğinizde bir sevdiğinizi ya da evladınızı avuturmuş gibi yumuşatın. Kendinize kibar olun. Bir başkası için yapmayı istediğiniz ufak tefek şeyleri kendinize yapın.

Başkalarının sizin için neler yapabileceğine odaklanmak yerine, kendinizin onlar için yaptıklarınıza odaklanın ve sonra da o şeyleri kendiniz için yapmak üzere kendinize meydan okuyun. Her gün kendinize bir hedef koyun ve bir başkası için kolaylıkla, neşe-keyif-coşkuyla yaptığınız şeyi kendiniz için de yapın. Bu bir iltifat, bir iyi söz olabilir. Bu güzel bir kahvaltı tabağı hazırlamak olabilir. Bu sanki bir randevuya hazırlanıyormuş ve en iyi halinizle görünmek istiyormuş gibi kendinizi biraz bakımla şımartmak olabilir. Bu ağlarken bir battaniyeye sarılıp oturmak ve kendinize, “Hiç sorun yok canım. Yaratan seni seviyor. Her şey yoluna girecek” demek olabilir. 

Kendinize sadece bir saatliğine bile olsa, hayatınızın aşkıymış gibi davranırsanız, o zaman siz – sevgili İlahi ruh – evrene “Ben sevgiye layığım! Ben kibar davranılmaya değerim. Ben saygıya, özene, iyi davranılmaya, iyi hissettirilmeye ve şımartılmaya layığım! Ben buna değerim çünkü ben VARIM!” diyen bir titreşimsel ifade iletmiş olursunuz. 

Sözcükleriniz şimdi bunları söyleyebilir. Hararetle “Tabii ki ben buna değerim!” diyebilirsiniz ve elbette, biz de aynı fikirdeyiz! Siz öylesiniz. Ama buna inanıyor musunuz? Size söylenen bir iltifatın güzelliğinin tadını tam bir keyifle çıkarabiliyor musunuz? Bir başkasıyla paylaşma zorunluluğu olmadan sadece kendi neşe-keyif-coşkunuz için bir şey yapabiliyor musunuz? Bizler tabii ki neşe-keyif-coşkunuzu paylaşmanızı çok seviyoruz, ancak bazılarınız için, bu alıştırma kendi layık olma titreşiminizin sınırlarını genişletebilecek tek şey olabilir. 

Bizin sizin için sizin istediğiniz her şeyi istiyoruz. Biz size her zaman sevgi yolluyoruz. Biz size her zaman en kolay, en neşe-keyif-coşku dolu yola doğru rehberlik veriyoruz. Biz sizi her zaman titreşimsel olarak aradığınız şeye yönlendiriyoruz. Kendinizi sevme ve kendinize iyi davranma titreşimindeyken, bizleri çok daha berrakça duyacaksınız, yolunuza çıkan fırsatlara layık olduğunuza inanacak ve size iyi davranmayanlarla ise vaktinizi boşa harcamayacaksınız. Üzülerek enerjinizi kaybetmekle uğraşmak için kendinizi fazlasıyla iyi hissedeceksiniz. 

Kendinize sadece birkaç gün bile hayatınızın aşkı gibi davranınca, sevgiye şimdikinden çok daha layık hissetmeye başlayacaksınız. Onun peşinde koşmak, talep etmek ya da kazanmak zorunda hissetmeyeceksiniz. Kendinize size davranılmasını istediğiniz gibi davrandığınızda dünyadan da çok daha iyi ve kibar bir yankılanma alacaksınız.

Siz sevilme hakkınızı savunmak zorunda değilsiniz. Bunu talep etmek zorunda değilsiniz.

Siz sadece kendinizi biraz daha tutarlı ve devamlı olarak sevmelisiniz – suçluluk duygusu, kıstaslar, biri hariç hiçbir sebep olmadan… O tek sebep ise, siz varsınız. Dolayısıyla da sevgiye layıksınız… kendinize olan sevginizle başlayarak.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

6 comments

 1. Kendimi seviyorum. Her halimi bağışlıyorum. İçimden doğru taşan O kaynağı seviyorum. Hayatımdaki canları, ailemi seviyor ve saygı duyuyorum.
  Her şey Bütünsel akışla
  🙏🙏🙏

  Liked by 2 people

 2. Hayatımın Aşkıyım.
  ❤😃❤
  Seni Seviyorum Gülden
  Seni Gerçekten Seviyorum
  Gülden Seni Çok Seviyorum
  ❤😃❤
  Sen sevgiye layıksın
  Sen kibar davranılmaya değersin
  Sen saygıya
  Sen özene
  Sen iyi davranılmaya
  Sen iyi hissettirilmeye
  Sen şımartılmaya
  Layıksın
  Sen buna değersin
  Çünkü sen VARSIN
  ❤😃❤
  İyi ki Varsın
  ❤😃❤
  Can’ım Benim
  Hayatım
  😘

  Liked by 1 kişi

 3. Merhaba sizinle daha kolaylıkla iletişim kurabilmemiz için neler mümkün? Mail zorluyor…. İnsta üzerinden iletişim kurabilsek ne güzel olurdu! Herşey için sonsuz teşekkürler ❤️

  Beğen

  1. Sevgili Nebiha, email yollamakla İnstagram mesajı yollamak arasında sizin açınızdan nasıl bir fark olabilir? Sadece uygulamayı açıp email adresini yazacaksınız. Benim açımdan yüzlerce mesaja aynı ilgiyle yanıt verebilmek için ise çok büyük bir fark var, bu sayede mesajları kaçırmıyorum. Siz bir kişi olarak düşünüyorsunuz ancak ben bütün okuyucuları düşünmeliyim. Ayrıca işte buraya yazdınız ve yanıtınızı aldınız. Buraya yazın ya da email atın. En kolay iletişim blog aracılığıyla gerçekleşiyor. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

  2. Sevgili Nebiha, sonradan hatırladım, bir ek yapıyorum: Instagram da profildeki iletişim seçeceğine gidip e-posta seçeceğine tıklarsanız otomatikman email atabilirsiniz. Veya profildeki linktree bağlantısına tıklarsanız yine en tepede zarf ikonu e-mail yollamanızı sağlıyor. Yani DM kadar basit. Sevgilerle

   Beğen

 4. Narsisit duygulardan uzak kendini sevmek, affetmek ve kabul etmek ne kadar güzel anlatılmış. Ve kendine “Hayatının aşkı gibi davranmak” tüm bu saydıklarımızı yapabilmek için harika bir yöntem olarak sunulmuş. Muhteşem. Teşekkurler Mor Alev!

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.