Sizin Zamanınız Geldi

Sanatçı: Jimmy Lawlor

Sevgililer,

Yeni bir boyut varlığınızın parçası haline geldi.

Geçen hafta biz, Evrene dair olanlar, alışılmadık hayat ışıltılarından ve havailik hislerinden bahsetmiştik. Bu böyle çünkü bir zamanlar zor olanın kolaylaştığını keşfediyorsunuz. Ve beğenmedikleriniz ya da rahatsız hissettiklerinizin hayatınızda çok az anlamı var.

Bu yeni “siz”, yeryüzünde akışta bulunan enerjilerin sizleri kendinizi tüm ihtişamınızla kabul etmeye cesaretlendirmesinin, hatta talep etmesinin sonucudur.

3D’deyken çok fazla harika ya da görkemli olmamanız gerekiyordu. Eğer ya da ne zaman her şeyi yapabilir hissetseniz, birisi veya bir şey yapamamanızı kesinleştiriyordu. 3D kısıtlamalarınız sizi kontrol altında tutmak üzere tasarlanmıştı.

Kaybedecek hiçbir şeyiniz yoksa, toplumdaki yeriniz de dahil, korku olasılığı da ortadan kalkar. 3D toplum tarafından yapılandırılmış parametreler korku aşılamak üzere tasarlanmıştı. En yetkin liderlerin bile hissettiği bir korku.

Çünkü takipçiler olmazsa eğer, bir lider dışa yönelmiş gücünü sürdüremez. Buna karşılık, bir lider tarafından kontrol edilenler ise eğer o lider artık onları korumazsa ya da gücünü kaybederse, dışlanacaklarından ya da kendi güçlerini de kaybedeceklerinden kaygılanırlardı. 

3D, korku temelli bir toplumdu.

Korku sadece diğerlerini memnun etme ya da takip ihtiyacı olmadığında ortadan kaldırılabilir; tüm hareket ve etkileşimlerde iç bilişiniz varlığınızı sürdürmeye yeterli olduğu zaman; öz-sevginiz diğerlerini memnun etmek kadar önemli olduğu zaman. Hiçbir şüpheye yer bırakmadan kendinizin de diğer herhangi biri kadar becerikli olduğunuzu bildiğiniz zaman.

Böyle nitelikler 3D’de onurlandırılmıyordu, çünkü korku kişileri kendileri hakkında yüksek düşüncelere sahip olmaya teşvik etmez.

Öz-sevgi alanına adım attınız ve dolayısıyla, öz-aktivasyona da girdiniz. Şu hareket ya da bu aktivitenin sosyal açıdan kabul edilir olup olmadığını merak etmek zorunda değilsiniz.

Bu özgürlükle, yaratımlar  herhangi biri ve herkes tarafından geliştirilecek. Artık bu kuralın istisnaları kalmadı. Doğurmuş olduğunuz yeni benliğiniz hem hareketlerde hem de yaratımlarda farklı olmayı bekliyor.

Yeni, önünüzdeki çağların sözcüğü olacak.

Eşzamanlı olarak, kontroldekilerin müdahaleleri de eğer 3D iseler, görmezden gelinecek veya 3D ötesi iseler, yeniden yönlendirilecekler. Çünkü yeni siz, başkalarının ne yapacağınızı, ya da yapmanız gerektiğini söylemeleriyle hiç ilgilenmeyecek. 

Bu bir radikalleşme zamanıdır ama diğerlerine zarar verme anlamında değil, kendinizi bütünüyle kabul ve ilan etme anlamında. Ve bunu yaparak, diğer boyutlar ve frekanslarda geliştirmiş olduğunuz becerilerinize de sahip çıkacaksınız.

Artık 3D’ye ait değilsiniz – ve kimse sizi o kısıtlamalara dönmeye zorlayamaz. Elbette, tamamen 3D olanlar sizi buna zorlayacaktır, çünkü eğer onları kimse takip etmiyorsa veya korkmuyorsa nasıl güçlü olabilirler?

Siz öncüler için görünür olmaya başlayan şey ise, bütünüyle 3D olanların giderek çok daha fazla iki yaşında gibi davrandıklarıdır. Ayaklarını yere vurup, güç beklentilerine engel olabilecek her şeye “Hayır” demeleri. Ancak tıpkı etkileşime girdiğiniz veya ebeveynliğini yapmış olduğunuz iki yaşındakiler gibi, o öfke nöbetlerinin çok az anlamı var. İki yaşındaki bir çocuk ne zaman yatağa gideceğini, ne yiyeceğini istese bile belirleyemez. Siz, yetişkin olan, belki biraz gülersiniz ve gününüze devam edersiniz. Ve bu da iki yaşındaki yatağa gidecek anlamına geliyorsa, o da gidecektir.

İşte 3D ile içli dışlı olanlar için de böyle olacaktır. Sınırlarınızı ve iradenizi sınayacaklar.  Siz de gününüze devam ederken gülümseyerek ya da görmezden gelerek tepki vereceksiniz. Gününüz veya hayatınız göz önüne alındığında, onların öfke nöbetlerinin pek de bir anlamı yok.

Dışarı yönelmiş 3D güç bitti. Böyle olsa da, bazı öncüler iç güçlerini idrak edene kadar 3D korkuyu azıcık kabul edecekler.

İşte böylece siz de çoğu insan gibi olmadığınızı tanımaya başlıyorsunuz. Aynı şey her bir öncü için geçerlidir – belki bugün olmasa bile, çok yakında. Ve ilk defa o farklılıktan dolayı utanmayacak ya da suçlu hissetmeyeceksiniz. Çünkü sizin zamanınız geldi.

3D olanların öfke nöbetlerini sergilemelerine izin verin, çünkü korkuyorlar. Tam olarak sizin iç gücünüzden değil, artık kim olduğunuzu ve ne yapabileceğinizi söylemelerine ihtiyaç duymamanızdan duyulan bir korku. 3D korku hücrenizden çıkıp gittiniz ve onların sizi oraya nasıl geri getirecekleri hakkında hiçbir fikirleri yok. Onların 3D güçleri, iki yaşındaki bir çocuk kadar kısıtlı.

Bazılarınız fazlasıyla külfetli hale gelse de, sanki o 3D varlıklarla uyuşuyormuş gibi rol yapacaksınız. Sadece şunu bilin ki, yeni siz birilerinin neyi ne zaman yapacağını söylemesine ihtiyaç duymayan bir yaratıcı münzevidir.

Yaratıcı gruplarla bir araya geleceksiniz ama o gruplar bir efendiyi ne kabul ne de takip edecekler. O günler bitti.

Siz yeni dünyada yeni sizsiniz. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

11 comments

 1. Şükür ve minnetle🙏 sevgiyle, güzellikle.. Yeni dünyada yeni bir güne içimizdeki o muhteşem dinginlikle merhaba🌸

  Liked by 2 people

 2. #ÖYLEDİR 🙏🙏🙏🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🥰💞🌀

  Liked by 2 people

 3. Okumam bitemez aldım sevgiyle kabul ettim.. Tam ve bütünüm❤️❤️🙏

  Teşekkür ederim 🙏

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev her okuduğumda yüreğim rahatlıyor 😊(tüm dış etkenlere rağmen). Sizinle olmak çok güzel. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

  Liked by 1 kişi

 5. Okuduğum en güzel mesajlardandı bunlar için çok acı çekmiştim şimdi her şeyi huzurla netçe görebiliyorum…

  Liked by 1 kişi

 6. En radikal ve en dürüst şekilde panteist ve panseksüel olduğumu anladım ve kabul ettim. Oh be!! Bütün tanımlamalardan, zincirlerden, kutulardan özgürüm artık! Yaşasın! 🙂

  Liked by 1 kişi

 7. Tam da bugün, yıllardır ziyaretine gitmek istediğim ‘dul ve yalnız’ yaşayan ilkokul öğretmenimin evine ziyaretine gittim..Arabam yok ve çocuklarımla yaşıyorum, öğretmenimin evi de başka bir ilçede.. Dolmuş kullanmak istemedim çünkü iki dolmuşla gidebileceğim bir yer..Ya taksi tutacaktım ya da kardeslerimden birinden rica edecektim.Gizlice gitmek istemiyordum çünkü hem annem kardeşlerim 24 saat beni takipteler hem de yalan söylemek istemiyorum.Sonunda kardesimden rica ettim, götürdü beni ve çocuklarımı “orada kalacağımı,bir gün gecirecegimi”söylediğimde beklediğim tepkiyi gördüm tabii ki.Uygun olmazdı,hem insanlar rahatsız olur hem de benim gibi yalnız ve dul bir kadının bir adamın evinde kalması yanlış idi.Dedim ki kendimden beklemediğim cesaret ile”Bu “uygun olup olmayacağına dair verilecek karar ve sonuçları bana ait,sana yanlış gelebilir ama bana göre doğru.Lutfen benim kararıma saygı duy”.”Ne istersen yap dedi,ben de fikrimi söyledim,iyi düşün,onaylamiyorum ama karar tabii ki sana ait.”Teşekkür ettim ve istediğimi yaptım,Gece geç saatlere kadar hocamla öyle güzel sohbet ettik ki,vaktin nasıl geçtiğini anlamadım.. Öğretmenim benim gibi bir çok öğrencisi tarafından unutulmayan çok değerli bir insandır.Ondaki ilahi ışığı daha ilkokul 1. sınıftayken farketmiştim..Kendisi 2 kere kalp krizi geçiren,bir açık kalp ameliyatı olan,yakın zamanda pankreas kanseri olup tedavi ve ameliyat ile iyileşen yüce gönüllü bir ustadır.Bir sahil kasabasında kiraladığı bahçesi olan bir evde,toprakla haşır neşir ,yogurdunu, salçasını, turşusunu kendi yapıp herkesle paylaşıp yaşıyor.. Yaşama olan inancı,sevgiye olan inancı, insanı hayran bırakır,ağzından çıkan her kelime atasözü değerindedir.Sevgili Hüseyin öğretmenim,daha çok uzun sürer anlatacaklarım.. Işığı içimizde farketmemizi sağlayan nice insanlar gelip geçiyor hayatımızdan.Yakalamak önemli.
  Sevgili Moralev,sayende hayatım düzeldi..Senin ışığın da ayrı bir aydınlatıyor yolumu.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹

  Beğen

 8. “Sadece şunu bilin ki, yeni siz birilerinin neyi ne zaman yapacağını söylemesine ihtiyaç duymayan bir yaratıcı münzevidir.” O kadar dogru ki sevgili Mor Alev! Artik gogsumde hic korku yok, cok ozgurum ve sevginin parlak gucunu her hucremde hissediyorum🥰🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.