Kabullenmek

Sanatçı: Dana Irving

Sevgili Dostlar, bu yoğun şifa günlerinin sonuna yaklaşırken, kendimizi yepyeni bir astrolojik enerjiye hazırlıyoruz. Yeni astrolojik yılın enerjisi 12 Nisan sabahı gerçekleşecek Koç yeni ayıyla birlikte çok farklı hissettirecek, orası kesin! Bu sırada bu son günlerde bizlere de pek çok şifalanma fikri öneriliyor. 

Bugün bunlardan birine dikkatlerimiz çekiliyor: Kabullenmek. 

Bu bir şeye razı olmak ya da boyun eğmek anlamına gelmiyor. Bu çeşit bir kabullenmeyi, inkâr etmek ya da direnmek yerine olanı elimizden geldiğince tarafsızca görmek ve sonra da yoluna devam etmek olarak açıklayabiliriz. Bunu birkaç cümlede Baş Melek Gabriel’den dinleyelim.

4 Nisan 2021 tarihli kısa mesajında diyor ki;

“Sevgililer, eğer sizi incitmiş olan bir deneyime dair eski bir anı geri gelirse, şimdi o parçanızla oturma, onu tam kabullenme ve sevgiyle karşılama fırsatınız var. O parçanızı avutmaya çalışmak zorunda değilsiniz veya olmuş olanları değiştirmeye de ihtiyacınız yok. Gereken tek şifalı merhem, sizin sevginiz ve kabullenmenizdir.

Farkındalığınıza ne zaman böyle hatıralar ya da duygular gelirse, bu direnmeniz gereken bir şey değildir. Aksine bu kendiniz için sevgi olabilmenize fırsat tanıyan kapının aralanmasıdır. Bu da enerji akışınızı kökünden ve huzur verici yollardan değiştirmenin başlangıcı olacaktır.”

7 Nisan 2021 tarihinde ise ekliyor;

“Sevgililer, kabullenme kendinizi tercih etmediğiniz enerjilerde kalmaya zorunlu kılmak değildir. Tam tersidir! Kabullenme, enerjinizi direnç yoluyla istenmeyenle uğraşmak için sarf etmekten vazgeçmeyi seçmektir. 

Kabullenme, inanç ve güveninizin bedenlenmiş hali olarak, her şeyin bir şekilde size hizmet ettiği bilgisinden emin bir şekilde, akışla hareket etmeye devam etmeye gönüllü olmanızdır.”

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

4 comments

 1. Merhaba Sevgili Mor Alev, oncelikle gunaydinlar. Bir seyleri tarafsizca gormek..? Benim icin biraz benden uzak bir durum. Mesafeli olmak olabilir.. Zaten hayatta kim neye karsi tarafsiz? Kimse mukemmel degil ve herkes sanki her seyi mukemmellestirmek icin ari gibi calisiyor. Aslinda herkes kendi fitratinca istemli veya istemsiz yapiyor bunu.. Hepimizin savasi ayri; kimi deger gormek istiyor, deger gorunce saygi duymak, duyulmak istiyor. Birbirimizin dokularina zarar vermeden, varliginida hissederek sevdiklerimizin yasamak istiyoruz. Nankorluk, vefasizlik, saygisizlik hepsini biz yapiyoruz. En cok da kendimize.. Ama farkindalik hali geldiginde tum saygisizligi bir kenara itip kendimize hakettigimizi istemek icin bir guc geliyor. Asla korkmuyorsun. Ben cok daha iyi arkadaslar hakediyorum. Ben bana saygi duyulmasini hakediyorum diyorsun ve en once bilincli bir sekilde sen kendine saygi duymaya basliyorsun ki bunun verdigi his basli basina cok guclu. Sonra kan kokusu almis bir kopekbaligi gibi nerde bir saygisizlik var ise yuzlesip donusturebiliriz kudretle. Ve son olarak sunu soylemek istiyorum ki bu yil harika bir yil olacak simdiden bunu cok guclu hissediyorum. Sevgilerimle 🌸🌸💜🍓🍇💫

  Liked by 2 people

 2. Teşekkür ediyorum Sevgili Moralev.
  Yazının zamanlaması müthişti.
  (Kabullen, olduğu gibi gör, kendini sev ve devam et yoluna. )
  🙏👏
  Sevgiler size.

  Liked by 1 kişi

 3. Merhaba ,
  Zor bir hafta geçiriyorum. Tüm olan bitenle korkuda, endişeli, içerde mücadele zihnimin elinde kurban moddan çıkmaya çalışırken dedim ki; “kabul ediyorum olan oldu ve bu öyle ya da böyle olacakmış.. olanı kabul ediyorum” .. yorulmuştum pazartesiden beri bunla hemhaldim ’kabul ediyorum’ dediğimde artık yorgundum ancak o kabulü öyle alabildim. Fırtına dindi canlı hissetmeye başladım ve inanırmısınız bilmem, karşıma instagramda Doris Day’ in ‘’que sera sera’’ sarkısını söylediği filmden bir sahne çıktı dürtükledi beni bişey ve bunca sene bildiğim şarkının sözlerine baktım;

  Que sera, sera,
  Olacak, kaderde ne varsa
  Geleceği görmek elimizde değil
  Que sera, sera,
  Olacak, ne olacaksa..

  Kabul ediyorum…bana şifa oldu.

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev, o kadar ilginc ki tam Gabriel’den bu kanalligin geldigi tarihlerde bir hastamla kabullenis uzerine konusurken ayni cumleleri kurmusum…bazilari kelimesi kelimesine ayni. Kocaman gozlerle yuregim agzimda okudum o yuzden🥰🙏 Evrenin dili bir🙏 Gabriel’e tesekkur ederim enerjisini uzerimden akitma onurunu bana verdigi icin🙏🧡

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.