Rüya

Sanatçı: Kevin Sloane

Doğru Sevgili. Bu bir rüya.

Hala uyuyorsunuz. Her an arkanızda bir fil belirebilir, pembe bir tütü ve tenis ayakkabıları giyen. Veya telefon çalacak ve arayan neden baloya geç kaldığınızı soran Abraham Lincoln olacak. Ya da büyük ihtimalle Oprah Winfrey koridorun hemen ucunda, beraberinde canlı seyirci kitlesi ve sizi yeni en sevdiği yazar olarak ilan etmek üzere. 

Sevgili, bir rüyada her şey olabilir, her şey. Ne geçmişe bakar, ne de mantığa. Ve rüyada asla “nasıl olacağını” çözmek zorunda değilsiniz.

Rüyalarınızdan öğrenin, çünkü zaman ve mekana dair şeyler de hiç farklı değil. Geçmişinizi unutun. Mantığı atın. Ve lanetli “nasıl olacakları” bırakın.

Haydi ileri!

Evren

Tut.com’a çok teşekkürler.


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

 1. Sevgili Mor Alev, bu gün tam da bunları duymaya ihtiyacım vardı, teşekkür ederim. Bu ara inanılmaz canlı ve uzun süren rüyalar görüyorum, yaşama nasıl yansıyabilir diye düşünüyordum, meğer, bırak dağınık kalsın demek daha uygunmuş😊

  Liked by 2 people

 2. Tam da o lanetli “nasıl olacak”lara boğulduğum bir günde geldi bu mesaj! Teşekkürler Mor Alev.

  Liked by 3 people

 3. Ay o kadar guzel bir yazi ki. Hepimiz icin “deneyime acilmanin” “Bi dakika ya, anlamaliyim once”den cok daha onemli ve oncelikli olmasini diliyorum.
  Hayatta hep nasil oldugunu anlayamadigim seyler cok buyulu.
  Madem artik blog da bunlari ilan ediyor, ben de bir ornek vermek istedim, bu sabah üzüm yedim. Yedigim üzümler cok sevdigim biriydi. Cumle olarak kurunca cok sacma geldigini biliyorum ama deneyimi kelimelere dokunce boyle oluyor 🙂 yoksa sevdiklerimi yemiyorum tabi normalde 🙂 demem o ki ayrilik bilincinin uzerine ciktigimizda baktigimiz her seyde tum evreni, tanriyi, hepsini ayni anda gormemiz cok kolaylasiyor. Iste zihnin nutkunun tutuldugu ve soylediklerine dikkat vermeyi biraktigimiz bu anlar…cok gercek.
  Varligin icin sonsuz tesekkurler Mor Alev.

  Liked by 3 people

 4. Bir sabah gözlerimi açacağım ve
  “Aşkıımmmm!!öyle bir rüya gördüm ki anlatamammm🤪”😂😂
  O anı dahi vizyonladımm…
  Binlerce #şükür varlığıñıza ,varlığımıza…
  #VAROLUŞA💞💞💞🌀🌞

  Liked by 2 people

 5. Teşekkür ederim Sevgili Mor Alev .Bugün sabah çok güzel arınma .temizlik .affetme. salıverme çalışması ve ardından soru cevap yaptım yazılı şeklinde çok teşekkür ederim. Çalışanları bitirdikten sonra gene şüpe zihnimlemi. Kaynakla mi konuştum şüphesi vardı. Bu mesaj şüphemin yersiz olduğunu. Kaynakla konustugumun bir geri bildirimi niteliğinde algıladım. Çok teşekkür ederim şükürler olsun sevgiyle kabul ediyorum şükürler sizi çok seviyorum 🧚‍♂️🧚‍♀️💜💙💛🧡❤💖💚🌹🙏🌹👏

  Liked by 2 people

 6. 😊ben nasil olacak kismini birakali cok oldu. Ben istedigimi soyluyorum nasil olacagini yukaruya havale ediyorum. Vakti geldiginde gonderiyor. Bizzat denedim🙂

  Liked by 4 people

 7. Sevgili Mor Alev,7zun süredir eşimin sağlık sorunları ile uğraşıyorum ve zaman zaman kendimi çok çaresiz hissediyorum.Bugün bu badreden nasıl çıkacağımızı düşünürken bu yazı karşıma çıktı ve artık hiç kuşkusuz blog bizlerle eşzamanlılığı en üst düzeyde sürdürüyor.Ve fark ettim ki ” nasıl olacak” sorusu yine bizim kontrol bağımlılığımızın bir ifadesi.Ben elimden geleni yapıyorum ve gerisini evrene bırakıyorum.En hayırlısının olacağına güvenerek üzerime düşeni yapmaya devam edeceğim.İyi ki varsın Mor Alev.Şükürler olsun…

  Liked by 1 kişi

 8. Günaydın! Bunun bir rüya olduğunu idrak ettiğiniz an artık matrıx’i değiştirip, kırabilecek güce sahip olduğunuzu anladığınız andır. Yüksek boyuttaki 5d varlığınızın farkına vardığınız andır. Kur’an da” öldüğünüzde uykudan uyanmış gibi, ya da bir öğlen buluşmasındaymışsınız gibi hissedeceksiniz” yazar. Koşulsuzca, inanmaktan öte bildiğinizde sadece kendi gerçekliğinizi değil, kolektif gerçekliği de içinizdeki ışıkla değiştirmeye başlarsınız. Şu anda dünyada yüzbinlerce kişi zaten bunu yapıyor.
  Astralda planlanmış olan karanlıklara karşı savaşan çok büyük ışık savaşçıları var. Artık blog hamileri kendilerine acımayı bırakıp, kendi güçlerini kabul etmeliler. Blog beni savaşan tarafta olduğum için pek sevmese de yazmak istedim. Biz gerçekten hayatımız boyunca karanlıklara karşı savaşıp, 3d ye inmeden önce pek çok karanlığı temizleyenlerdik çünkü. Belki bu tarafa gelmeye hazırsınızdır. Sevgilerle…

  Beğen

  1. Sevgili Kapella, beni gülümsettiniz. Yorumunuzun ilk bölümüyle tamamen hemfikirim. Sonra ikinci bölüme geliyorum ve büyük ebeveynlerimizin yaptığı gibi “bir yaşıma daha girdim!” diyorum. Böyle bir tepki vermek bende de varmış meğer. 🙂
   Kapella, siz yıllardır okuyucumsunuz, bu şeyleri nereden çıkarıyorsunuz? Blog hamileri neden kendine acısın? Michael, Zadkiel, St. Germaine, Lord Metatron, Elohim neden bunu yapsın? Böyle bir izlenime nereden kapıldınız? Savaş merakı da nedir? Biz burada öylesine oturup çiçek böcek konuşup hiçbir şey yapmıyor muyuz? Siz hala daha zıtlıklarla haşır neşirken, bu blog ve bilge baykuşlar BİRlik bilinci için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bu sırada günlük hayatın gereksinimleriyle de uğraşılıyor. Adına savaş dediğiniz şeyde istediğiniz kadar uzun kalabilirsiniz. Ve bunda hiçbir sorun yok. Demek ki şimdilik böyle bir bakış açısı size uygun.
   Ayrıca, blog neden sizi sevmesin? Acaba sizi kıracak bir şey mi yazdım diye yıllar boyu yazdığınız yorumları ve yanıtlarımı kontrol ettim, hiçbir şey bulamadım. Burada ne olursa olsun, kim olursa olsun herkesin içinde ışık vardır diye yüzlerce defa yazılmışken böyle bir sözün ne anlamı var? Biz davranışları onaylamayabiliriz ama kişiler Yaratan’ın suretidir. Siz seviliyorsunuz, her ne kadar kabul etmesiniz de.
   İnsanları belli bir tarafa çekmeye çalışmak onları kabul etmemek, seçimlerine saygı duymamaktır. Aynı zamanda BİRliğin tam tersidir. Çünkü taraf bile yok. Evrimleşme var. O yüzden son cümlenize kesinlikle katılmıyorum. Kim ne isterse onu seçmekte özgürdür ve satır aralarında böyle bir “daha iyi, daha uyanık, daha bilgili” olma ve “doğru yolu gösterme” hissi veren çağrı buraya uygun değildir. Sevgilerle

   Beğen

 9. üylerimi diken diken eden bir yazı.. Muhteşem
  Mor Alev bir ara bize matrixle ilgili de yazı yazar mısın? nasıl dönüşür onu kırarız? ya da belki tüm yazıların ona çıkıyodur .
  Eline saglik, tum yazilar icin tesekkur ederiz!!

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.