Melekler: Hatıralar, Hayaller ve Şimdi

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Bir dakikanızı ayırın. Çevrenize bakın. Şu anda, tam burada dünyanızda ne oluyor? Hangi odadasınız? Arabanızda mısınız? Dışarıda mısınız? Sözcüklerimizi okuduğunuz bilgisayar, telefon, tablet ya da cihazınızı takdir etmek için bir dakikanızı ayırın. Bulunduğunuz ortamı takdir etmek için bir dakikanızı ayırın. Sizleri sözlerin iletemeyeceği kadar çok seven cennetlerdeki bizlerle bağlantıya geçmek için bir-iki dakika ayırdığınız için kendinizi takdir edin. Bu paragrafı okuduktan sonra gözlerinizi kapayın, bir süre nefes alıp verin ve basitçe kendinizi size olan sevgimize açın.

Bu yerde, bu dakikada, şimdi dediğiniz bu mükemmel zamanda İlahi olana, meleklerinize ve dünyaları yaratan bu mucizevi güce erişiminiz var. Sadece bir dakikalığına, bu paragrafı okuduktan sonra tekrar gözlerinizi kapayın nefes alın ve bir defa daha sevgimizi kabul edin.  Bu sefer, bizi hissettikten ve bizimle oynadıktan sonra, kendinizi derinden, gönülden istediğiniz bir şeye sahip olduğunuz bir gelecekte düşünün, bu bir durum veya bir his ya da bir nesne olabilir. Sevgimizi kabul ederken ve geleceğinizi zihninizde canlandırırken, yaratımlarınızı güçlendirmek için size enerjilerimizi yolluyoruz. Sadece biraz ara verin, bu anı verin ve hazır olduğunuzda geri dönün.

Sıklıkla bize sorarsınız, “Mutlu geleceğimi düşünürken nasıl burada ve anda kalabilirim?” Şöyle düşünün. Şimdi burada, televizyonunuzda geleceğe dair bir program seyredebilirsiniz. Burada ve şimdi, bir tarih belgeseli de seyredebilirsiniz. Burada ve şimdi, haberleri, bir filmi, yemek pişirme programını ya da çok çeşitli diğer programları seyredebilirsiniz. Şu anda ve burada  hoşunuza giden neyse ona ayarlanabilirsiniz.

Ayarınızı geçmişe çevirdiğinizde, evrenden geçmişi tekrar yaratmasını istiyorsunuz. Yüksek boyutlar her zaman ve sadece sevecen titreşimlerinize uyum sağlar, ancak yeryüzünde farkında olmadan düşük titreşimlerle işbirliğine girecek olanların sayısı çok fazl. İşte bundan dolayı biz kendinizi geçmişle ilgili sadece sevdiğiniz şeylere uyumlamanızı ve acı dolu hatıralar kendini hatırlatmak için dayattığında ise, yavaşça ve yumuşakça düşüncelerinizi adım adım daha iyi hissettirenlere çevirmenizi öneriyoruz. Kendinize şunları söyleyin:

“Ben güçlüyüm. Ben becerikliyim. Ben üstesinden geldim. Geçmiş bitti. İşte şimdi buradayım ve bulunduğum şu an çok daha iyi. Şu anda güvendeyim. Şu anda, bunu okurken, her şey yolunda. Şimdi, bulunduğum an yeni.”

Bu şekilde, bulunduğunuz anda daha iyi hissettiren düşüncelere odaklanarak, sıkıntılı geçmişin geleceğinizdeki kontrolünü salıverirsiniz.

Kelimeleriniz değil, enerjileriniz kendinizi uyumladığınız şeyi dikte eder. Televizyona “Ben beşinci kanalı istiyorum!” diye bağırmazsınız. Ona ayarlamanız gerekir. Ses kumandalı cihazınıza, “Ben üçüncü kanalı seyretmek istemiyorum” diyemezsiniz. Büyük ihtimalle ya sizi duymazdan gelecek ya da “Tamam, üçüncü kanalı açıyorum” diyecek. Cihazlarınız, sevgililer, size 5D evrenle ilgili giderek daha fazla şey öğretmeye başladı! Her defasında bir kanala, bir titreşime odaklanabilirsiniz. Ya istediğiniz bir şeye uyumlanırsınız, ya da istediğinizi bloke edene.

Yani, burada ve şimdi, geçmişteki keyifli bir şeye şükürle odaklanabilir böylece o şeyden daha fazlasını kendinize çağırabilirsiniz. Olası en iyi geleceğe odaklanabilir ve onu da kendinize çekebilirsiniz. Ya da bütün bunları çok sadeleştirip, tam şimdi burada hayatın tamamını ve sunduklarını takdir edebilirsiniz. Bunu yaparak kendinizi iyi hislere, yüksek titreşimlere ayarlıyor ve dolayısıyla arzuladığınız her şeyi kesinlikle kendinize çekiyorsunuz!

Yapabileceğiniz en basit şey, nefes almak ve sevgimizi kabul etmeye kendinizi açmaktır. Çevrenizde bulunanları takdir edin. Kendinizi takdir edin. Sonra da gidin gününüzün keyfini çıkarın, her defasında bir anı yaşayarak, bilin ki sevgi ve takdir titreşiminde bütün bir evren tüm rüyalarınızın toplamını bir araya getiriyor ve onları size doğru yönlendiriyor… her defasında bir güzel anla.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Cok tesekkur ederim, Meleklerin yumusak ve bilge enerjisini bize tasidigin icin minnettarim🙏 uzun sure gecmisten guzel bir seye veya gelecekte bir hayale odaklanirken kendimi kaptirip gidiyordum, sadece bu anda olup, gelecek ve gecmis derken sadece zihnimin frekansini ayarladigimi unutuyordum. Bu da andan kopup zihnimle ozdeslesmeme dolayisiyla savrulmama sebep oluyodu. Sanki yanlislikla televizyon kumandasinin ustune oturmusum ve kontrolumdisi kanal degistiriyormus gibi. simdi ise anda oldugumu, istesem bile zaten bu andan baska bir yerde olamayacagimi, ustune bir de zihnimin gucunu dogru frekanslara uyarlayarak kullanabilecegimi ogrendim. Bu harika. Bunu en cok “tek bir an var, o da bu an” diyerek, bunu ozumseyerek ogrendim. Aslinda gecmis ve gelecek de sadece birer enerji, sadece lineer akan bir oyku hissini hayatimiza katip 3D’de oykumuzu yasayip dersleri alabilmemiz icin ekledigimiz birer algilama bicimi,onlari istedigimiz gibi kullanabilmemiz cok buyuleyici bence,zihni sihirli bi degnege donusturuyor.
  Cok uzun suredir temelde “sonsuz suren tek 1 an” algisiyla yasiyorum,gecmis ve gelecegi sadece yaratimima hizmet etmesi icin kullaniyorum. Bu algiya gecmis diger insanlarin, diger Mor Alev takipcilerinin deneyimlerini icten ice cok merak ediyorum 🙂 yasadigimiz donemler ve bu cagda birlikte olmamizdan dolayi cok sevincliyim, sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 2. Çok iyi hissettirdi😊💛🙏🥰 çok teşekkür ederim 🥰 her birimiz değerlilik bilinciyle geldiğimiz bu güzel dünyada, bizden öncekilerin (ailemiz, öğretmenimiz, arkadaşımız….) bilerek ya da bilmeyerek öğrettikleriyle törpülenmişiz, hep beraber tekrar hatırlayalım ne kadar değerli ve özel olduğumuzu, sevgilerimle…

  Liked by 1 kişi

 3. Harika bir mesajla yaşadığım an’ı onurlandırdığın için sana ve meleklere sonsuz teşekkürler mor alev . Hayatımda herşey mükemmel bütün ve tam ve herşey olduğu haliyle mükemmel şükürler olsun

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev yüzümde gülümseme ile okudum. Hep an’da kalmaya niyet ediyorum. Teşekkür ediyorum.😊🙏🙏🙏❤️❤️❤️

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.